ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
mp3 בכל מקום 

mp3 בכל מקום

 
 

והפעם במהפכה: מי בכלל רוצה וידאו ומוסיקה בסלולרי, ומי מאמין שזה יעבוד בכלל? מצד שני, אם תקבלו mp3 ישר למכונית שלכם כשאתם מתדלקים, זה כבר יכול להיות נחמד. ובסיפור הנאפסטר השבועי לילד: תראו מה קורה כשמפירים את זכויות היוצרים של נושאי נס המרד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. החדשות הטובות: יש מוזיקה בדלק

תמלא לי חצי טנק בריטני ותבדוק שמן מים. mp3 בתחת הדלק
 תמלא לי חצי טנק בריטני ותבדוק שמן מים. mp3 בתחת הדלק   
אפשר להירגע: השבוע לא קרה כלום באינטרנט. לרגל הכריסמס, עיד אל פיטר והשנה החדשה התפנתה תעשיית ההיי-טק לסיכומי שנה, הערכות נזקים, ליקוקי פצעים ובליסת תרנגולי הודו. בכל זאת, פה ושם התרחש משהו איזוטרי. נגיד, באוסטרליה. עד הצד השני של העולם נאלצו תחקירני "המהפכה" לנדוד כדי להביא לכם את הסיפור הראשון של השבוע, סיפור מזעזע באדיבות ה"סידני מורנינג הארלד". בפירוש לא לאנשים רגישים, הלינק הזה.

עבור העצלנים שאין להם כוח להקליק, נקצר ונספר שמדובר בפיתוח חדש של ענקית התקשורת "מרקוני": עמדות תידלוק לרכב, כאלה של בנזין ואוקטנים, דרכן ניתן יהיה להתחבר לרשת ולהוריד קבצי mp3 בזמן שממלאים את הטנק. התגובה הראשונה היא לפרוץ בצחוק היסטרי ולהתבדח על רמזורים שאפשר לשלוח דרכם אי-מיילים, מדחנים שניתן למשוך מהם תמונות של ערומות או מתקני שטיפת רכב עם צ`אט ופורומים. אבל רגע.

זה לא מוזר כמו שזה נשמע. נגני mp3 לרכב אמורים להיות הגאדג`ט הלוהט של 2001, והרגע בו תוכלו לשים את כל אוסף הדיסקים שלכם במכשיר אחד קטן בבגאז` קרוב מתמיד. גם לפני 105 שנה היתה למרקוני המצאה שעוררה צחוקיה רבתי. קראו לה "תקשורת אלחוטית".
 

2. החדשות הרעות: אין מוזיקה בסלולרי

אתם באמת צריכים את זה? mp3 בסלולרי
 אתם באמת צריכים את זה? mp3 בסלולרי   
וזה מוביל אותנו היישר אל העניין הבא: "וויירד ניוז", אתר שבדרך כלל מתייחס לטכנולוגיות חדשות בהערצה מוחלטת, נותן תחזית שחורה ביותר לקראת נחיתתם הצפויה של מכשירי הדור השלישי הסלולרים, מתישהו לקראת סוף השנה. כמו בסיפור הקודם, השאלה המרכזית היא "מי, לעזאזל, צריך את זה?". ולפי הדיווח, אין שום צ`אנס שבעולם שהעניין הזה הולך לעבוד. המכשירים האלה אמורים להביא וידיאו, מוסיקה ומולטימדיה אל כף היד, אבל ל"וויירד" לא נראה שמישהו באמת מעוניין בהם או שהתשתית תוכל לתמוך בכך.

אם אפילו המתלהבים מ"וויירד" סקפטיים לגבי העניין, צריכות להתחיל להבהב כמה נורות אזהרה, אבל תאגידי ההיי-טק ממשיכים לתלות תקוות שיא בדור השלישי. יש כבר לא מעט סטארט-אפים שאפתניים כמו "פאקט וידאו" שמפתחים במרץ טכנולוגיות ואפליקציות להזרמת מולטימדיה אל הסלולרי, והם טוענים בתוקף שזה עובד (טוב, מה הם יגידו?) ובטוחים שוידיאו ו-mp3 זה מה שחסר לכם בטלפון. רק אתם יודעים כמה הם טועים.
 

3. החדשות המצחיקות: נאפסטר תובעת

נו שון, עכשיו אתה מבין מה מרגישות חברות התקליטים? חנות הביגוד הלא-חוקית של נאפסטר
 נו שון, עכשיו אתה מבין מה מרגישות חברות התקליטים? חנות הביגוד הלא-חוקית של נאפסטר   
תמיד בשבועות יבשים שכאלה מבחינה חדשותית, אפשר לסמוך על החבר`ה מנאפסטר שיספקו איזה כותרת מסמרת שיער. גם השבוע הם לא איכזבו, ושוב הם מוצאים את עצמם בדרך לבית המשפט, הפעם מהצד של התובעים. ועל מה? לא תאמינו, אבל החברה שהגדירה מחדש את המונח "הפרת זכויות יוצרים" תובעת חברת ביגוד קטנה בשם "ספורט סרוויס" על הפרת זכויות יוצרים. כן, זה עוד אייטם שנשמע כמו בדיחה. מה לעשות, העולם מצחיק.

מדובר באתר נכלולי במיוחד, שנראה כמו קופי מדוייק של האתר הרשמי של נאפסטר ומתיימר למכור "ביגוד נאפסטר רשמי" תחת הלוגו החתולי. גם אתם הייתם מתעצבנים. שון פאנינג והג`מעה שלו דורשים את ה-URL של האתר ופיצויים שהיקפם טרם נקבע. ה"נאפסטר סטור" הזה הוא משהו שהם פשוט לא יכולים לעבור עליו בשתיקה, כי לפי החוק האמריקאי מי שלא מגן על זכויות היוצרים שלו מאבד אותן לצמיתות. אולי עכשיו
הם מבינים קצת יותר את חברות התקליטים.

 
 
 
החלום הגדול של כל אספן mp3 רציני הוא שיהיה מכשיר אחד בו יוכל לאפסן את כל התקליטיה שלו. רוב נגני ה-mp3 בקושי מאפשרים איחסון של 100 מגהבייט, אבל הנה כבר צצות כמה קופסאות שיבלעו ללא קושי עד שישה ג`יגהבייט של מוזיקה מקומפרסת. את תיבות הקסם האלה, "ארכוס 6000" קוראים להן, תוכלו למצוא כאן אם יש לכם 350 דולרים מיותרים.
 
מה לזה וללואו-טק, תשאלו? יפה ששאלתם. האק מדהים, בליווי הסברים ותמונות שלב-אחר-שלב, מחליף את ההארד-דיסק של המכונה המופלאה בהארד דיסק של 20 ג`יגהבייט, שיכול להכיל כ-300 שעות מוזיקה. קדימה, עשו זאת בעצמכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by