ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: האינטרנט שייך למשוגעים 

לחץ כאן: האינטרנט שייך למשוגעים

 
 
האחים טבריה

תודו שלא חשבתם שזה יכול להיות יותר גרוע מזה: סגידה לבקבוקי קטשופ, טמבלים עם ברווזי הצלה (ללא סיבה נראית לעין), משלוחי קקי של ציפורים, וכמובן - פינת הביזאר היפני השבועית. שלא תדעו עוד צער

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגידו, זה חריף או רגיל? בקבוק הקטשופ הגדול בעולם
 תגידו, זה חריף או רגיל? בקבוק הקטשופ הגדול בעולם   
בימים של חוסר תקווה ונהייה עיקשת אחר סמלים להאמין בהם, אין סיבה להתפלא על מועדון המעריצים של בקבוק הקטשופ הגדול בעולם. אפשר להגיד שהם סוטים שמתרצים לעצמם את הכמיהה לאיבר מין ענק בחיבה בלתי מוסברת לעגבניות מרוסקות, אבל זה יהיה קל מדי. קל כמו הליום של גמדים.

אז מה מניע אותם, את חבורת האומללים שסוגדים לבקבוק הקטשופ הגדול בעולם? למה הקימו לשם כך אתר באינטרנט? ואני, שבכלל מעדיף חרדל בריטי חריף מיורקשייר, המיושן בחביות עץ אלון אטומות, למי אסגוד? ואיפה הזקן הכפוף שנהגתי לקרוא לו אבא כשהנדנדה נשברה? נלחץ כאן, אולי במקרה הוא יופיע.

 
אני טמבל ואני רוצה מכות. כריס קולדוואל הטמבל המכונה פאריידקיד
 אני טמבל ואני רוצה מכות. כריס קולדוואל הטמבל המכונה פאריידקיד   
העמוד הבא הוא הלצה, יש לקוות, אבל אחת טובה - ובימים אלה, גם בכך אין לזלזל. כריס קולדוואל, המתקרא גם "פאריידקיד", הוא מה שאתם מכנים בדרך כלל "טמבל". למזלו של כריס, הוא טמבל מהאינטרנט, כך שאתם לא יכולים להרביץ לו, כמו שאתם עושים ל"טמבלים" מהכיתה - אלא רק לגרום לו לבכות מדואר השנאה שלכם. או שמא זוהי לא הלצה, כי אם משל מתוחכם על הניכור שמאפיין אותנו כחברה, והריחוק שהפך לתכונה המצוייה ביותר אצל המין האנושי.

 
איפה פה השירותים? ידיות של דלתות כלשהן
 איפה פה השירותים? ידיות של דלתות כלשהן   
אם אתם לא מחוברים לרשת במהירות יוצאת דופן, העמוד הזה יעלה במלואו סמוך ליום מותכם, אבל הוא בהחלט שווה את ההמתנה, או כמו שנאמר, אתם בעצמכם עוגייה. מי שלא עוגייה, יגלה שהבחור שמביא לנו את העמוד הזה, צילם ותיעד במשך יממה שלמה את כל הדלתות והמגירות שפתח וסגר, והוסיף לכל תמונה הערות משלו, לנוחיות הקוראים.

ואגב נוחיות - או שלבנאדם יש שלפוחית של היפופוטם, או שלי יש דליפה במערכת - כי מישהו מאיתנו מבקר בשירותים בתדירות לא נורמאלית, ואני חושד שזה האמריקאי המסכן. ועוד לא הגענו לכך שהדלת האחורית שלו ורודה, מה שמעיד בבירור כי אדם זה, איך לומר, אינו רודף שמלות, אלא לובש אותן.
 
 
הפי הנוכה לכולם! הדלקת נרות יפנית מסורתית
 הפי הנוכה לכולם! הדלקת נרות יפנית מסורתית   
למתעניינים במצבם של היפנים השבוע, תשובתי מתחלקת לשניים: מצד אחד, המצב רע מאוד, אבל מצד שני, הסטאטוס קוו נשמר. הפעם אנו מקבלים מהם סצינה ביזארית של איורים פורנוגרפיים, המתיימרים להציג סוג מעוות כלשהו של הומור. זה בתנאי, כמובן, שבחורה מצויירת עם שדיים ענקיים ואיבר מין שבקצהו נר בוער, בתחפושת סנטה קלאוס, אכן אמורה להיות הומור, ולא איזו מחאה חברתית בלתי מובנת לעיניים מערביות. הם חושבים שלחיות ביקום משלהם, בדיוק כמו הרעים מסטאר-טרק, זה סוג מסויים של אמירה, וכאן בדיוק אני חולק עליהם, כפי שגם הסברתי לבמאי הסרטים ג`ון וו, שככה, מייצג אותם בעולם. בן יונה, הוא קרא לי.
 
תודה על לילה נהדר. ג`ירפה
 תודה על לילה נהדר. ג`ירפה   
טירוף, מה שקורה לאחרונה עם הג`יראפות האלה, הא? כנראה שאני לא היחיד עם הקיק לצוואר הארוך והמנומר של החיות האציליות והמגרות האלה, משום שהנה, בא המשוגע שמצלם ג`יראפות, והדביק את התמונות שלהן על רקע מעורר סיפוק של עננים כחולים וצפופים, זרה את הטקסט הארכני שלו מכל עבר, וציפה לטוב. הוא עדיין מצפה, מן הסתם, אבל ציפיות זה עניינים של דגני בוקר, ודגני בוקר זה פאסה. היום כולם אוכלים ג`חנון בבוקר, כי התימנים הכניסו להם לראש שמרגרינה זה טוב. אבל נראה אותם אומרים את זה למשוגע שמקבל דברים בדואר, מדביק ג`יראפים לאינטרנט ועושה צחוק מהעבודה. לא יאומן כי יסופר.
 
נראה טוב ה..פין(בול) שלך
 נראה טוב ה..פין(בול) שלך   
כן, קיוויתי שלא יהיה בזה צורך, אבל אמן מיצגים שעושה לי טובות כאלה ואחרות מדי פעם ומנצל את טוב ליבם של זרים, לחץ עלי לכתוב על האקסטרווגנזה הזו. אז אמרתי "בסדר", כי מה יכולתי להגיד? "אתה בעצמך עוגייה"? הייתי יכול להגיד, אבל זה היה חוטא לאמת, משום שהוא לא בעצמו עוגייה.

אז זהו, מין מיצג נודד כזה, בשביל הקהילה, שמשלב את הפינבול שגזל את מעות ילדותנו והטראנסווסטיות שלקחו את משכורות בגרותנו. והאמן שלי שאל אם זו קנאת פינבול, אז אמרתי לו שפינבול זה בכלל כלב. אנחנו הכי אוהבים להתפייס.
 
 
היישום של השבוע הוא סתם חרא. חרא של ציפורים, אם לדייק. אבל מה? אפשר לשלוח אותו בדואר האלקטרוני לחברים שלכם מההיי-טק, שאיבדו את חוש ההומור שלהם בערך באותה תקופה בה הם ראו לאחרונה את השמש. אז תגידו להם שזה רק חרא דליל, מהסוג שיורד בכביסה, ושאם בכל זאת נשארים כתמים, שיבואו אלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by