ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפורנו הישיר הראשון 

הפורנו הישיר הראשון

 
 
תומר ליכטש

תומר ליכטש רוצה להכיר לכם את ה-RsSEX, השילוב האולטימטיבי בין טכנולוגיה פורצת דרך ופורנו שרוצה להכנס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עולם הפוך

 
הנה לכם עולם הפוך: כולם מעדיפים להתייחס לסצנת הבלוגים המרתקת כאל משחק, מעדיפים לתפוש את הקוד הפתוח כבגידה ברגל הדורכת של מיקרוסופט, ולמרות שמדובר, אני חושב, בהמצאה מוצלחת נוספת, טפו טפו טפו, גם אחוז המשתמשים ב-RSS עדיין, מצער לומר, נמוך. (אם אתם לא מכירים את המושג RSS, אגב, זה הזמן).

מצד אחד, הקצב הרס"סי מפחיד את אלה שמעדיפים שוטטות רשת חופשית ונטולת חוקים, ומצד אחר - הטוטאליות שלו מלהיבה את המתעדכנים הכבדים, את ה-"אנבולדרים" שמבקשים להפוך כל עדכון חדש לעדכון ישן באבחת הקלקה מיומנת. צריך, אם כן, לשאול את השאלה הדחופה: מדוע הטכנולוגיה שאמורה להיות עסוקה עד עסוקה מאוד בלפורר את המודל העיתונאי כפי שאנו מכירים אותו, עדיין כלואה בין טפריהם-המקוונים של קומץ משוגעים לדבר.
 

הביאו את הנזק

פורנו, לעומת זאת, כולם מחזיקים. קצת, הרבה, העיקר להחזיק. במודע, בזיכרון המטמון (cache), בפרסומות קופצות או בספריות חבויות, כולם מחזיקים. ברג'יסטרי, בשמרג'יסטרי, ככה זה - לכולם יש קצת. אם תרצה, אפשר להשיג את זה. אם לא תרצה, קשה להפטר מזה. זה ברשת, אתה יכול לבוא אל זה מכל מיני כיוונים. אתה יכול למצוא את זה בכל מקום, להוריד את זה כמעט מכל דבר, תוך הקלקה חצי-גיחוכית על ה"כן, כן, אני בן 18. אפילו 18 וחצי" הכסת"חי שכאשר אנו מקליקים עליו אנו מאשרים, בעצם, את הסרת כל ההתחייבויות של גוף שמצהיר כי התכנים שהוא מחזיק עשויים לגרום לנו נזקים, ובכל זאת - הביאו, הביאו את הנזק, הלאה ההגנה המשפטית.
 

1+1

במקרה זה, לא נותר לנו אלה לעשות פעולת חיבור פשוטה. מצד אחד, טכנולוגיה מבריקה ששולחת תכנים עד הבית, מצד אחר - קבורה בתוך ביטס ובייטס של פיהוקים. מצד אחד, פורנו שזוחל לכל מקום, מצד שני - הרבה עבודה כדי להשיג אותו. הנה הפתרון אם כן: RSSEX, הפורנו הרס"סי - איחוד כל הצדדים! גם זוהמה רוחנית, גם מגיע עד הבית. לא רק שזה ישבור את העיתון - זה ישבור את הטלוויזיה.
 
 

המנוף המוזר

התמונה שמצטיירת לפנינו היא מחזה מרהיב של טמטום. הפורנו, שנמצא במקום טוב בתחתית הכושר השכלי, משמש כמנוף אדיר-כוח לטכנולוגיה פורצת-דרך שהחטא היחיד שחטאה הוא היותה בלתי-סקסית. אבל מאז ומעולם שימש הפורנו בדיוק למטרה זו. בשנות התשעים של המאה הקודמת הייתה המלה GIF נחשבת מלה גסה. "יש לך גיפים?" הייתה שאלה ששאלו זה את זה ילדי-המחשב שכונו, שנים ספורות מאוחר יותר, "גאונים". עוד חבים לפורנו את קידומם המואץ התכנים בתשלום באשר הם, הוידאו, ה-DVD וכמובן גם האינטרנט המהיר. מלבד זאת, התכנים המקוונים ברשת, בין אם נרצה להכיר בכך או לא, מוקפים בערימות של הארדקור, ואם לא הדפדפן, היינו צריכים לשחות בבריכת בשר כדי להגיע לגוגל. המזל הגדול של הפורנו הוא שרוב בני האדם הם אדיוטים חסרי-חן, ולפיכך, די ברור ידו של מי היא על העליונה.
 

נ"ב

 
RSSex קיים כבר כיום, במידה כזו או אחרת, ואפשר להשיגו באמצעות דלישס. בחסות התגים היבשושיים של האתר, אנו יכולים להגיע, למשל, לכתובת del.icio.us/tag/porn, להרשם אליה ב-RSS ולקבל עד-הדלת עדכוני פורנו שוטפים ועדכניים. עם זאת, מדובר, בחשבון אחרון, ביותר מדי מגרעות שעדיין משאירות את ה-RSS ככזה, ולא מדלגות אותו לרמת ה-RSSex העוצמתי שהוא יכול להיות: ראשית, מדובר בקישורים לפורנו, ולא בפורנו כשלעצמו. שנית, מדובר ביוזמה חופשית, ולא בהתרחשות קונקרטית בעולם הסחר של הבשר האנושי.
 

משחק כפול

אמנם, הפורנו הוא בלתי מובס. הוא אנטי-תבוסתי. כמו האלוקים, הפורנו היה, יהיה ומאוד מאוד הווה. המון ה"א והמון ו"ו. הקרב הדון-קיחוטי בטחנות הבשר הוא אמנם נערץ, אבל ללא הועיל, אין בו לא טעם ולא עוקץ. עם זאת, נדמה לי שדווקא במערכה הזו, מערכת ה-RSSEX, עתיד הפורנו לספוג מכה רצינית. כמויות הבשר החשוף לא תצטמצמנה, לא לא, אך דבר מה אחר יקרוס. במידה ובאמת תתממש הבלהה הזו, והפורנו יתחיל לזרום מכל מקום ברס"ס אל כל מקום, והגישה תהיה יותר מחופשית, מפתה לחשוב על המודל העסקי של אתרי הפורנו כאותו דבר שיכרע תחת הלחץ, ויתפרק.
 

סטייה ברת-שיווק

במידה מסויימת, דבר לא ישתנה. מהופנטי-המסכים ימשיכו לצרוך את הבשר הוירטואלי על בסיס קבוע, אבל הספקים, התחרות, התעשייה המקוונת שיצאה מכל פרופורציה ואינה מתעסקת בסיפוק יצרים, אלא בשימור "סטיות" ככאלה, כדבר מה חריג בר-שיווק, אלה יספגו מכה. אמנם, הסטיות-לכאורה שהם ייצרו לאורך הדרך ישארו, אך יכולת השיווק שלהם תקטן. כך שבאופן פרדוקסלי, שיגור RSS של תכנים פורנוגרפיים עשוי, באורח מוזר, מוזר מאוד, לצמצם את כמות הפורנו ברשת. ט.ל.ח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by