ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדים, ישנים, עובדים, ישנים 

עובדים, ישנים, עובדים, ישנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עבדה כמו כורת פחם. מרגרט תאצ`ר
 עבדה כמו כורת פחם. מרגרט תאצ`ר   
מרגרט תאצ`ר
עבדה כמו כורת פחם. ישנה פחות מארבע שעות בלילה. ב1984-, בבית מלון בברייטון, ניצלו חייה מפיגוע של המחתרת האירית אך ורק תודות לכך שעבדה באמצע הלילה, ולא היתה שקועה בשינה בעת הפיצוץ.

הרולד ווילסון
"אני מאמין שהדבר החשוב ביותר שראש מדינה זקוק לו זה היכולת לישון לילה שלם בלי הפרעה", אמר ראש הממשלה מטעם הלייבור. השמועות אומרות שבמשך שמונה שנות כהונתו כראש ממשלה נהג לתפוס תנומות מזדמנות בכל אפשרות.

רונלד רייגן
אמר פעם את המשפט המפורסם: "נכון שעבודה קשה עוד לא הרגה אף אחד - אבל למה לקחת את הסיכון?" השמועה היא שמעולם לא עבד אחרי שלוש בצהריים, וביקש שנושאים חשובים יוסברו לו בעזרת ציורי קומיקס. בניגוד לו, ג`ון קנדי אמר ש"זמן הוא מכשיר, לא ספה"; ואילו אייזנהאואר נהג להאציל סמכויות כדי לפנות לעצמו זמן לגולף.
 
מתעורר בצהריים, עובד עד מאוחר בערב. סטאלין
 מתעורר בצהריים, עובד עד מאוחר בערב. סטאלין   
מאו טסה טונג
נשאר מנהיג סין עד יום מותו ב1976-, אך בעשרים השנים האחרונות לחייו לא יצא מן המיטה. הוא ניהל משם את כל ענייניו, וקיבל למיטה אספקה שוטפת של אוכל, עיתונים, וגם נשים צעירות.

אדולף היטלר
ער במשך 21 שעות ביממה. היה קם בשש בבוקר, והולך לישון בשלוש בלילה. נזקק לתרופות כדי להישאר ער, ולתרופות נוספות כדי להירדם.

יוזף סטאלין
היה מתעורר בצהריים, ועובד עד מאוחר בערב. אז היה אוכל ארוחת ערב, ובסיומה היה מתחיל עם הוודקה. בדרך כלל היה נרדם בערך בארבע בבוקר.
 
מהאטמה גאנדי
האיש שהביא לעולם את בשורת האי-אלימות עודד צלמים לצלם אותו בשנתו. תמונות כאלה, האמין, יעזרו לו לבנות תדמית של שוחר שלום ושלווה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by