ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

דואר אלקטרוני בעברית ללא תקלות, תוכנה תואמת נאפסטר עם תוספת מעניינת, מכונת קריוקי בתוך המחשב שלכם - ובמשחק השבוע, מפוצצים קירות ומוצאים מפתחות. מיטב התוכנות של השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

GifMail - רואים עברית במייל

גיף מייל. לא לחשוש מעברית באי-מייל
 גיף מייל. לא לחשוש מעברית באי-מייל   
מדור זה עסק בעבר, ולא פעם אחת, בבעיה הכאובה שמוכרת לנו בשם הכולל "לא רואים עברית". הכוונה לכל אותם אתרים שבהם רואים את העברית במהופך במקרה הטוב, או בפונט מוזר ולא מזוהה (ג`יבריש, בלשון העם) במקרה הפחות טוב. הבעיה אינה פוסחת גם על דברי דואר אלקטרוני, ואת תא הדואר שלנו פוקדים תדיר מוטציות שונות של מסמכים שהיו פעם מסמך טקסט בשפה העברית.

אז את כל בעיות העברית באינטרנט איננו מתיימרים לפתור כאן, אולם לפחות לבעיית הדואר, תוכנת GifMail מציעה פתרון מקורי: במקום לשלוח את המכתב כקובץ טקסט רגיל, התוכנה שומרת אותו בפורמט gif, שהוא הפורמט האופייני לתמונות. במילים אחרות: התוכנה הופכת את קובץ הדואר האלקטרוני שכתבנו לתמונה לכל דבר ועניין, על כל המשתמע מכך, וכל מי שיכול לראות במחשב שלו תמונות, יכול לראות באותו אופן בדיוק גם את המכתב שיצרנו.

יתרון נוסף וחשוב של התוכנה: ניתן להשתמש בה גם עבור מחשבים שאין בהם אותיות עבריות על המקלדת. לתוכנה יש מקלדת וירטואלית משלה, המכילה אותיות עבריות, ובעזרת העכבר ניתן להקליד על מקלדת זו ולכתוב בעברית ללא כל קושי.

כתוצאה משמירת הקובץ כתמונה, הוא אמנם תופח מעט, אולם לא בצורה המאיטה משמעותית את מהירות המשלוח, והתוצאה בהחלט משביעת רצון. GifMail מאפשרת לשלוח דואר אלקטרוני בעברית ללא כל בעיות, מכל מחשב אל כל מחשב.

להורדה לחצו כאן
 

AudioGalaxy - למצוא כל שיר

אודיו גלקסי. לא מצאתם את השיר? תשאירו הודעה למשתמשים האחרים
 אודיו גלקסי. לא מצאתם את השיר? תשאירו הודעה למשתמשים האחרים   
תוכנת "נאפסטר" גרמה, ללא ספק, לאחת המהפכות הגדולות ביותר ברשת האינטרנט. האפשרות למצוא כמעט כל שיר ברשת האינטרנט, ללא כל מאמץ, ובעיקר - בחינם, הפכה את התוכנה לאחת התוכנות הפופולאריות בין משתמשי האינטרנט, ובנוסף, כידוע, גררה את חברות התקליטים למאבק משפטי ביוצר התוכנה. בעקבות "נאפסטר" הגיחו אל אויר העולם תוכנות דומות רבות, ובאחת מהן בהחלט כדאי להתעמק.

AudioGalaxy היא, כפי שנרמז, תוכנה המאפשרת למשתמשיה לחלוק ביניהם קבצי מוסיקה בפורמט mp3. כאשר מבצעים חיפוש אחר שיר כלשהו, התוכנה מנסה לאתר את השיר במחשב של משתמש אחר, ולהורידו משם. עד כאן הכל נשמע רגיל ונורמלי, אך בכל זאת, לתוכנה הזו יש כמה וכמה אפשרויות מעניינות: בכל חיפוש, התוכנה מציגה את כל השירים של הזמר/ת להקה המבצעים, אשר זמינים להורדה באותו רגע. את רשימת השירים ניתן לקבל כשהיא ממוינת לפי פופולאריות השיר או שמו. אם נפשכם חפצה בשיר שלא נמצא במאגר - אל ייאוש. ניתן להשאיר הודעה בלוח המודעות המקוון עם שם השיר המבוקש, ולקוות לטוב.

הממשק של AudioGalaxy מעט מסובך, אך לאחר מספר הורדות, גם משתמשים פחות מנוסים ינווטו בקלות בין האפשרויות הרבות שמציעה התוכנה, ויוכלו ליהנות ממנה. ולסיום, הנה שני יתרונות נוספים וחשובים: בעת הורדת שיר, התוכנה מבצעת את ההורדה מהמחשב הקרוב ביותר האפשרי אל המחשב של המשתמש, כדי לחסוך בזמן הורדה, והתוכנה תומכת גם בחידוש הורדה שנקטעה באמצע. מומלץ לכל חובבי נאפסטר.

להורדה לחצו כאן
 

WinKaraoke Player - כל אחד רוצה להיות זמר

WinKaraoke. לזייף בכיף
 WinKaraoke. לזייף בכיף   
קריוקי הוא, כידוע, אמצעי בידור מהנה ומשעשע ביותר: מכונת מיוחדת מנגנת את המנגינה של שיר ידוע כלשהו ומקרינה את המילים שלו על גבי מסך, ומתנדב אמיץ במיוחד שר (או מזייף - תלוי בכישוריו המוזיקליים) בליווי המנגינה, לצהלת כל הנוכחים, שאך לפני שניות ספורות השפילו את עצמם בצורה דומה. אם חשבתם שיש צורך באמצעים מיוחדים כדי לערוך ערב קריוקי - הרי שטעות בידכם. בעזרת תוכנה פשוטה המחשב האישי יכול להפוך למכונת קריוקי מצוינת.

WinKaraoke Player היא תוכנה פשוטה מאד לשימוש, שתאפשר לכם להזמין את כל החברים לקריוקי, במחיר שווה לכל נפש. התוכנה יודעת לנגן קבצי מוסיקה בפורמט מיוחד עבור תוכנות קריוקי, פורמט .kar מנגינת השיר עולה ברקע, כאשר המילים מופיעות על הצג וכדור מקפץ קטן מסמן את השורה הנוכחית ומסייע לזמרים החובבים להצטרף אל הפזמון. ניתן לשנות את צבע הרקע שעליו מוקרנות המילים, או לבחור בתמונה כלשהי שתהווה תפאורה מתאימה, ניתן לבחור את הגופן שבו תופענה המילים ואפשר אפילו לבחור את צבע הכדור המקפץ.

המכשול האחרון הוא איתור שירים בפורמט הדרוש, פורמט .kar ישנן כמובן תוכנות הממירות שירים מפורמטים רגילים אל פורמט זה, ועל כך, אולי, בפעם אחרת, אולם כל מנוע חיפוש רגיל מאפשר למצוא במרחבים האינסופיים של הרשת אתרים רבים המציעים שירים בפורמט זה להורדה. WinKaraoke היא, לפיכך, תוכנה חביבה, מומלצת ומרעננת, עבור כל מי ששבע מהתוכנות הרגילות והפשוטות שמציעה הרשת.

להורדה לחצו כאן
 
 

Bomberic - פיצוץ של משחק

Bomberic. לא זזים מהמחשב
 Bomberic. לא זזים מהמחשב   
המשחקים הטובים ביותר הם המשחקים הממכרים ביותר: כאלה שאי אפשר לזוז מהמחשב עד שלא מביסים בהם את הבוס הגדול, שאליו מגיעים בשלב הסופי, ולאחר שעוברים שלבי ביניים רבים ומפרכים, מוצאים אוצרות, נלחמים במפלצות ועוברים חוויות מסמרות שיער. אחרי שמסיימים את המשחק הוא נראה אולי קל ומטופש, אבל כל זה לא מוריד דבר מההנאה ולא מונע את שאגת הקרב של השחקן לאחר הריגת הבוס וסיום השלב.

Bomberic הוא משחק מהסוג שתואר לעיל. השחקן, שועל כתום חביב, נע בתוך מבוך כאשר הוא חמוש בפצצות ובמוקשים. בכל קומה של המבוך יש דלת, והשלב מסתיים כאשר השחקן מוצא את המפתחות, שמספרם משתנה משלב לשלב, ומגיע אל הדלת בשלום. המפתחות מוסתרים היטב בתוך קירות המבוך, ועל השחקן להשתמש בפצצות ובמוקשים כדי לפוצץ את הקירות ולמצוא את המפתחות. בין לבין, יש לאסוף אוצרות שונים ולהיזהר ממפלצות מסוכנות.

כרגיל, הערך המוסף של משחקים מהסוג הזה, הדובדבן שבקצפת אם תרצו, הם הבונוסים. בנוסף למפתחות, בתוך הקירות מסתתרים גם בונוסים שונים, כגון מגן מיוחד, המגן על השועל מפני המפלצות, שעון חול המקפיא את המפלצות למקומם, עיני רנטגן, המאפשרות לשחקן לראות את המפתחות והאוצרות המוסתרים מאחורי הקירות, וגם אזיקי רגלים, המאיטים את מהירות התנועה של השחקן. Bomberic הוא משחק פשוט וחביב שקל מאד להתמכר אליו.

להורדה לחצו כאן
 
Download Accelerator
גרסה 4.0 בטא של מנהל ההורדות המצוין. בין השיפורים בגרסה זו: אפשרות לקבוע מראש זמן ותאריך הורדה של קובץ, חיפוש אוטומטי של אתרי מראה קרובים ועוד.

Napster
גרסה 2.0 בטא 8 של התוכנה הפופולארית. מנגנון הורדת הקבצים שופר ונוספו מספר אפשרויות חדשות.

mIRC
גרסה 5.82 של אחת מתוכנות הצ`אט הפופולאריות ביותר בעולם. הממשק של התוכנה שופר ונוספו לו אפשרויות חדשות רבות.

Ram Idle
גרסה 3.1 של התוכנה המצוינת, המטפלת בזיכרון הראשי של המחשב. גרסה זו חסכונית יותר במשאבי המערכת שהיא צורכת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by