ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: יאסו בטברנה 

לחץ כאן: יאסו בטברנה

 
 
האחים טבריה

והשבוע: ביל גייטס מתחזה לשמעון פרנס, מורה נבוכים לשירותים ביפן, אנשי אוריגמי שולטים בעולם, וקטנועים מתפוצצים. אין סוף לזוועות שהרשת מציעה, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באלמר - תביא כפיים! ביל גייטס מתחזה למנחה תוכנית טלוויזיה פופולרית
 באלמר - תביא כפיים! ביל גייטס מתחזה למנחה תוכנית טלוויזיה פופולרית   הנה אחד מאתרי השנאה היותר מתוחכמים לביל גייטס שנעשו בישראל. יוצרי האתר המצויין הזה מילאו את עמודיו בתמונות של הג`ינג`י החביב, והפכו אותו לסוכן נסיעות ישראלי תמהוני, בשם שמעון פרנס. בביוגרפיה הדמיונית שהמציאו לו, עוסק אותו שמעון בשידורי רדיו וטלוויזיה (אמירה חריפה למדי על המונופול של גייטס בשוק התוכנה, כנראה), ותחביבו העיקרי הוא מוסיקה יוונית, וליווי קבוצות של ישראלים ליוון.

באמצעות פוטושופ, נשתלו תמונות שלו בשעת מחול סוער על אחד השולחנות, או כשהוא סועד עם נשות החברה הגבוהה, אבל תמיד מחייך ומאושר. אחת הבדיחות המצויינות באתר, הוא קטע פרוזה שנכתב על ידי אותו "שמעון פרנס", ומספר בעברית גבוהה ומשועשעת על חוויותיו עם אחד, אנדריאס (עקיצה המכוונת לסטיב ג`ובס?), ש"הבוזוקי נענה לחיזוריו כמו אשה אוהבת". כמה אמיתות מזוקקות שתופסות את הציניות בביצים.
 
הסושי היה משובח. יפנים עושים את זה
 הסושי היה משובח. יפנים עושים את זה   
אז איך בעצם משתמשים בנוחיות של היפנים, שואלים את עצמם לפתע כל מני תרמילאים שגילו את ארץ השמש העולה, וחוששים שלא יצליחו למסמר למעיים את כל מה שיכניסו פנימה במשך עשרה חודשים. אז החדשות הטובות הן שיש לנו פה מדריך מאוייר, שלא משאיר שום דבר לדמיון, ומכבס בחוץ את כל הכביסה המלוכלכת, כמו שאומרים. החדשות הרעות הן, שזה ממש ממש מגעיל. אלוהים, היפנים האלה דוחים. אני לא רוצה אותם עוד פעם במדור שלי, אלא אם כן זה השרירי ההוא, שמגלח את השיער מהחזה ונראה כמו ג`ון וו. כן, לג`ון וו אני מתכוון. רק אם זה ג`ון וו, תני לו להיכנס. כל יפני אחר שמחפש אותי - אני לא נמצא. אני בשירותים, תגידי לו. שמעת אותי? ג`ון וו - בסדר. לא ג`ון וו - אני בנוחיות.
 
הרי לכם, בנוהל הרגיל של "אנחנו לא יכולים להבין את השפה המזעזעת שלהם, אז בואו נעשה להם עוול משווע", הפרשנות של נסייני האינטרנט שלנו לעמוד היפני הזה. הכותרת היא: "שימו לב, מערבים עלובים וצדקנים, איך אנחנו אופים את הנשים כחולות השיער שלנו". אחר כך, ממשיך הטקסט היפני, ומפרט: "בשלב הראשון, מניחים את שתלי הסיליקון העצומים על שולחן השירטוטים, כדי להיות בטוחים שהפרופורציות שלנו מעוותות. עכשיו נמשש קצת, כי זה נעים. בשלב הבא, הולכים לבדוק אם יש חזיות בגדלים האלה בטוקיו, כורתים לבחורה שלנו יד, מושחים את גופה בדונג אדום אטום, ומלבישים לה את החזייה. עכשיו נחנוט אותה בחליפת יום שישי בקיבוץ ובסינר ורוד, ונשלח אותה למערכה, לתורנות שטיפת כלים". בסדר, הבנו את הרמז, חברים - לא נטיל עליכם עוד פעם את פצצות האטום האלה. רק קחו את זה ברוח טובה, הא?
 
 
כך נראה איש אוריגמי איום ונורא בשלבי הכנה
 כך נראה איש אוריגמי איום ונורא בשלבי הכנה   
אז מסתבר שהתאוריה על פיה העולם נשלט בידי אנשי אוריגמי מנייר צבעוני, נתיניו של עריץ מקופל מקרטון ביצוע ורוד, לא כזו מופרכת כמו שסברו עד כה במכון וייצמן. כהערת אגב, קרנו של מכון ויצמן ירדה מאוד בעיניי מאז השיבוט העלוב שעשו לי מאלי האנה. אני שילמתי בעד שרירים, ולא בשביל דייסת רקמות מצחינה, שמעתם אותי?

העובדה היא שכאן אנשי האוריגמי מצולמים בזמן תמרוני ההתרבות המשונים שלהם, מוכיחה כי המזימה שלהם נפשעת עוד יותר מששיערנו, או אם להיות פסימיים יותר, אולי אפילו הם הנהגים, והם בעצם האחראים. אבל מה איכפת לי? יש לי את ההארד דיסק שלי.
 
איפה אתה, אלייקים שלי. נשות זקן למכביר
 איפה אתה, אלייקים שלי. נשות זקן למכביר   
אני מתקשה להבין את כל ההייפ וההתרגשות הזו סביב נשים עם זקן, כאילו יש בזה משהו משונה. אז לא! לחברה הראשונה והאחרונה שלי היה זקן נאה למדי, ואמא אמרה שזה בכלל לא צריך להפריע לנו לעשות את מה שאנחנו אמורים לעשות פעמיים ביום, ואולי אפילו להיפך. אמא גם אמרה שזה בסדר שקוראים לה אלייקים, ושהיא תלמידה צעירה בישיבה התיכונית של קריית ארבע, והוסיפה שהאהבה יכולה לגשר על גילים, ואפילו לחצות את הקו הירוק. אני הייתי בעננים למשך חודשיים לפחות. אבל אז התגייסה אלייקים לחיל התותחנים, ואני נשארתי עם הזקן ביד. היום אני בלי אהבה, חסר כל וגלמוד, משוטט באתרים של נשים עם זקן, בתקווה למצוא את אלייקים, ולהחזיר לעצמי את השיער ללחיים. אלה חיים, אלה? זה הייפ, זה?
 
היי חבר, רוצה להתחתן איתי?
 היי חבר, רוצה להתחתן איתי?   
היי חברים, רוצים אוויר? לא, סתם, רוצים אישה פיליפינית? או-קיי, אז אני שמח שאתם מתעניינים, כי בדיוק יש לי פה כמה יפהפיות להציע לכם. אבל שלא תבינו לא נכון - אלו לא הפיליפיניות שמנקות לכם את הבית ורוחצות את סבא, אלא בחורות עם קלאסה, שרוצות להתחתן איתכם, אנשים מערביים טובי לב שכמותכם, ולעשות לכם ילדי תערובת מוצלחים, שגם הם יוכלו ביום מן הימים לרחוץ את הבית ולשטוף את סבא. קחו למשל את מילאגרוס בת ה-47, שמחפשת מישהו בטווח הגילאים שבין 50 ל-99. היא בוגרת תיכון, ומעדיפה אמריקאים, קנדים, בלגים או גרמנים, איתם תוכל לראות טלוויזיה, להאזין למוסיקה טובה ולטייל. אז מה אתם אומרים?
 
היי, הורדתי אחד גבוה! חיסול אנשי הגלגלים המרושעים
 היי, הורדתי אחד גבוה! חיסול אנשי הגלגלים המרושעים   
זה היישום של השבוע. חסלו את אנשי הגלגלים האלה, לפני שהם טובחים בנו, אונסים את נשותינו ועולים על אחוזותינו עם לפידים. תנו את כל מה שיש לכם - זה אולי לא יציל אותנו, אבל זה ייראה טוב בטופס הדיווח. בהצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by