ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אי התענוגות 

אי התענוגות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בכלל, משתמשי הקראק הם חבורה נחמדה ביותר. יש אמריקאי אחד שהגיע לפני חצי שנה, נהנה כל כך שלא מסוגל על לחשוב על חזרה, ועבר לגור בינתיים עם סוחר הסמים של הכפר. יש את סאבא, שתמיד מחייך, ואת ריצ`י, שנראה קצת יותר מאיים. יש לו צלקת גדולה על הלחי ואקדח מתוצרת עצמית בכיס. הוא מתגאה בתואר "האקדוחן הכי רע בקינגסטון", ונעלב אם אתה מטיל בזה ספק. "אתה יכול לבדוק את ההמלצות שלי!" הוא אומר.

סוחר הסמים העיקרי הוא ברנש מכובד בעל משפחה, ובמשך הזמן אינני מוצא כל רע בלשתות כוס קפה של בוקר עם לקוחותיו מחוץ למכולת, בעוד הם מתקינים את המנה הראשונה של היום לעישון.

מי שלא אוהבים כל כך את סחר הסמים הם הדייגים, המייצגים קבוצה בעלת ערכים יותר מסורתיים בכפר. אבל ההבדל המוסרי בין שתי הקבוצות מיטשטש כאשר אנחנו למדים שמה שהדייגים הכי אוהבים לדוג, זה מטעני קוקאין - שלל הנסחף לחוף אחרי שספינות קולומביאניות זרקו אותו לים, כאשר נתקלו בפטרול אמריקאי.

למרות הנינוחות המלבבת של האנשים, אלימות מקרית היא מעשה שבשיגרה. יום אחד אחד מחברינו החדשים מגיע לביתנו ומודיע: "סאבא מת. איש שם רעל במשקה שלו".

אנחנו מזועזעים, אבל אף אחד אחר בכפר לא מתרשם במיוחד. ככה זה, קורה. סאבא היה גנב קטן, כך שמגיע לו, מן הסתם, שירעילו אותו למוות. העובדה שרוצחו הוא אחד מתושבי הכפר אינה מרשימה אף אחד.

יום למחרת, מי מופיע לפתע בתוך הגן שלנו? סאבא. "סאבא לא מת!" הוא מכריז בעליצות, "תסתכלו - לא מת!". בית החולים מיהר להכריז על פטירתו, מסתבר, והוא הצליח להתאושש. מה הוא יעשה לאיש שהרעיל אותו?

"לא רוצה להרוג אותו", הוא אומר. "רק רוצה להכאיב לו קצת. אולי יחתוך קצת ממנו".


ואת הרפתקאותיהם המלאות של בני הזוג אפשר לקרוא כאן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by