ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חג יפה כל-כך 

חג יפה כל-כך

 
 
מיכל יפה

זוכרים שהבטחנו ספיישל לחנוכה? אז הנה. לכבוד החג, כל אחד מהמנהלים של הפורומים בפינה לשיפוטכם (ויש שמונה כאלה, למרבה המזל) הדליק נר וירטואלי לכבוד הפורום שלו, הפורומים בכלל ולתפארת מדינת ישראל. קבלו אותם. מנהלי הפורומים בפינה לשיפוטכם לשיפוטכם:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני, מנהלת פורום חטאים, מדליקה נר זה של חנוכה לכבוד כל אותם האנשים שפיללנו לשרוף ולא שרפנו, לכבוד כל אותם היצורים ששאפנו להצמיחם תחת קטגוריית העופרת היצוקה ולא הצמחנו, לכבוד כל רבבות המעריצים שסובבנו כמו סביבונים קטנים ע"פ רצונותינו שלנו ואפילו הגדלנו לסנג`ר כיאות, לכבוד כל הכדים שקטלנו את חיצוניותם למרות שביקשו "להסתכל במה שיש בהם" נורא יפה, לכבוד כל אלפי הפליטים שאם לא היו משכילים לברוח מפנינו במהרה- היו טובעים בשמן רותח, ולכבוד כל מאות שחקני-החיזוק בהצגה של עצמנו בכבודנו, שלמרות שנורא הגיע להם איזה הסבר מדויק על מוצא הריבה שבסופגניה - סתמנו, ורק הזהרנו בחושניות. יהי זכרם ברוך.
 
 
אני, מנהל פורום חינוך ברשויות המקומיות, מדליק נר זה של חנוכה לכבוד מערכת החינוך במדינת ישראל. יאנוש קורצ`ק - גדול המחנכים בכל הזמנים אמר: לתקן את העולם, פירושו - לתקן את החינוך.
ילדים - הם האנשים לעתיד לבוא. לאמור הם עתידים להיות, ועתה כביכול אינם קיימים. והרי הם קיימים ועומדים: חיים, מרגישים, סובלים. שנות הילדות שלנו הן שנות החיים באמת. מדוע ולמה אומרים לנו לחכות?
 
 
אני, מנהלת פורום אופנה, מדליקה נר זה לכבוד קורבנות האופנה, שקטלנו, לעגנו, צחקנו והשפלנו אותם. לכבוד כל אותם מדי נצנצים של המכבים, שהביאו לנו את אופנת מילניום 2000 (נו ברור שזה יהודי, לא חשבתם שזאת הייתה הברקה של איזה מעצב, נכון?) לכבוד כל אותם צבעים שמתנוססים על החנוכיה שלנו שאנחנו ממש לא אוהבים (צ-ה-ו-ב) ולא ניתן להם פינה משלהם. וכמובן ליום ראשון הנהדר, של התחלות חדשות. כי בחנוכה, יותר מששומעים מעוז צור, שומעים: "נו רק עוד סופגניה אחת, יום ראשון דיאטה". והכי הכי, לכבוד כל אותם ילדי הגן המכריחים אותם ללבוש כובעים בצורה של נר, אלוהים ישמור.
 
 
 
אני, מנהל פורום ביקורת אתרים, מדליק נר חנוכה זה לכבוד כל האתרים שרק נס יכול להציל אותם.
אלה, שנמצאים כרגע בשטח הקרב שלא נגמר לעולם עם שאר האתרים, ואם הם לא ימצאו משקיע עם תחמושת, הם ייפלו מהר כמו סופגנייה שאנטיוכוס שם בה ביס. אז יש לך אתר גרוע, אז מה? אין לי נס, קבל נר. רע? חכה, חכה לביקורת. הם בנו אותי יום אחד, וחושבים שנגלוש בו שמונה ימים. אפילו, אפילו המציאו וירוס מיוחד בשביל זה, "סביבירוס", כן, שגיאת כתיב, בקיצור - הוירוס הזה מפגיש את המחשב שלך, זה שלא נכנס, עם מתתיהו בגן עדן. ומי יודע? אולי שם בשמיים גולשים עכשיו בדיוק לנענע ורואים את הנר הוירטואלי.
 
 
אני, מנהלת פורום סיפורי התנ``ך, מדליקה נר זה לזכר כל סמלי חנוכה שמופיעים בספר הספרים. נס כד השמן המקורי שלא כלה עבור אלמנה מצרפת (מלכים א` י``ז), הלביבות שאפתה תמר לאמנון (שמואל ב` פרק י``ג), משחקי הסביבון ביריחו: הראשון שמגיע לשבע מנצח (יהושע פרק ו`) , והכי חשוב, נחמיה שהקדים את זמנו וחגג את חנוכה בשירים ומצילתיים. אנחנו היינו פה לפניכם, ותזכרו את זה.
 
 
אני, מנהל פורום הממלכה המאוחדת, מדליק נר זה של חנוכה למרות שאצלנו בעדה נהוג לחגוג את כריסטמס בשופינג בלונדון. לכבוד כל הקהילה של הפורום שחוגגת את חג המולד. לכבוד כל אלו שטסו לחופש באנגליה. לכבוד כל מי שנשאר בארץ לראות מרתון מונטי פייטון. לכבוד כל מי שרואה את מחזור חג המולד בפרמייר ליג. וכמובן לכבוד המלכה, האל נצור אותה.
 
 
אני, מנהל פורום תנועת הצופים, מדליק נר זה של חנוכה לכבוד כל הצופיפניקים בארץ ובעולם, לכבוד כל הצופיפניקים שנרשמו למשלחת ועברו את המיונים (בהצלחה) ולכבוד כל השכב"גיסטים שיוצאים לטיולי חנוכה השבוע (תהנו). חצי שנה עוד מעט עוברת ובשבטים השונים ערכו כבר טקסי פתיחת שנה, סמינרים, טיולי פתיחת שנה, צפויה לכולנו עוד חצי שנה של טיולים (טיולי פסח, מחנה קיץ..), פסטיבלים ופעילות צופית ענפה.
 
 
אני, מנהל פורום אמריקה-ישראל, מרים נר, בעצם, מדליק נר, או שזה..נו, לא משנה, אני מדליק נר בשביל כל הדונאטס שאנחנו אוכלים ואומרים שזה סופגניות. כן, ממתי לסופגניות יש ציפוי שוקולד? ועבור כל הסרטים שנראה, על איך זה שמתיתהיו נלחם ברומאים, אבל מצולם בלוקיישן 5 ק"מ מהוליווד. ועבור כל הנרות האחרים שמדליקים, הכי טובים אלה שוירטואלים, כי אף אחד לא יכול לעשות לך פווו, אז הפי חנוכה, לכל גולשי נענע באשר הם.
 

ההודעות הטובות של השבוע

נכון שנורא מצחיק לשמוע על אנשים שמחליטים להיגמל מהאינטרנט? אז הנה עוד הודעה מצחיקה כזאת, שבה מקטרת ליאור על נסיונותיה להגמל מתכנת האייסיקיו. כנראה הקריז הוא שגרם לה להתחיל לפנטז מה היה קורה לו היה אפשר להשתמש באינביזיבל ליסט גם בחיים האמיתיים.

אבל מכיוון שבחנוכה עסקינן, נשאיר את התהיות של ליאור לימי חול ונעבור לעניינים הקשורים לחג: איך אתם אוהבים את הלביבות שלכם? עם מלח? שמנת? סוכר? או אולי בכלל עם קטשופ? אתם מוזמנים להשתתף במשאל הלביבות הגדול שהופיע בפורום האוכל.

ואם כבר חנוכה, אז בל נשכח את דמי החנוכה, הגירסה היהודית החיוורת לגרביים מלאי המתנות של הגויים. לכבןד החג עלה בפורום חשיבה יצירתית משחק הכסף, שבו כל משתתף צריך לשכנע את האחרים למה הם צריכים לתת לו את הכסף שלהם.

והרי הודעה: מדור השבוע בפורומים יוצא לחופשת חנוכה מורחבת ויעדר בשבועיים הקרובים. חג שמח לכולם ובעדינות עם השמן.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by