ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: בקטע של רוחניות 

לחץ כאן: בקטע של רוחניות

 
 
האחים טבריה

חיות מתקשרות, יפנים עושים זן, שליחים גלקטיים, פילוספיה קיומית. כן, השבוע אנחנו בקטע רוחני. אבל אל תדאגו, יש גם פורנו של חתולים לסיום. מזועזעים? גם גולדה מאיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1

תגידו, כמה ייצא בטוטו? דולפינים מתקשרים
 תגידו, כמה ייצא בטוטו? דולפינים מתקשרים   


כדי לעשות סיפור ארוך קצר, הלכנו אמא שלי ואני בקניון, בשביל לחפש עציץ. בלי להכנס לפרטים, רק אומר שאמא מתעקשת שאחזיק לה את היד, למרות שאני כבר, ואולי בעצם רק, בן 22. אבל אז עבר בינינו נווד שהריח מכרוב, ועזבתי לה את היד, והיה נורא מלא באנשים, ואמא שלי נעלמה. לתמיד. בצר לי פניתי לאינטרנט, והגעתי לאתר הזה, שמכיל את הרשימה האולימטיווית של מתקשרים וטלפאתים. כשליבי הקטן כבר התחיל להתאחות, קראתי את האותיות הכחולות הקטנות, והסתבר לי שהם מתקשרים רק עם בעלי חיים, ואמא היא בכלל בן אדם. אמרתי לעצמי שמזל שלא מסרתי את פרטי האשראי שלי, אבל אז נזכרתי שהוא בכלל של אמא, וקניתי לי חבר ממין זכר, כדי להפיג במעט את הבדידות האיומה. אבל אמא, אם את קוראת את המדור, רק שתדעי שאני מעיף אותו ברגע שאת חוזרת.

 
הבטחות הבטחות. מייקל אלן ועמוד הבית שלו
 הבטחות הבטחות. מייקל אלן ועמוד הבית שלו   


אז מה חדש בסקציית האנשים שרוצים שיהיה לנו טוב, אתם בוודאי שואלים את עצמכם, או במקרה הגרוע יותר, אותי? מה עם איזה שליח גלאקטי, מעין אלאן מייקל שכזה, חבוש בבארט אדום ולבוש בחולצת גולף צמודה של הקהילה, עם הדפס שנראה כמו צללית של האנטרפרייז, שיבוא ויציע לנו גן עדן עלי אדמות בתמורה לליל עמידה אחד?

ובכן, במקרה עלו תחקירני האינטרנט של הקואופרטיב המושחת שלנו על עמוד שכזה, שאכן שייך לאדם המציג עצמו בשם המותג מייקל אלאן, ומתהדר באותם פריטי לבוש בדיוק. הוא מפזר את הבטחות השווא הרגילות, בצירוף עיצוב עצוב ומילות חנופה גרועות, אבל אותי הוא שכנע.
 
איפה אקי אבני. עמוד זן בפעולה
 איפה אקי אבני. עמוד זן בפעולה   
אני לא ממש יודע מה נדפק לי במוח, אבל איכשהו, כל פעם שאומרים לי "זן", צפה לי תמונה של אקי אבני בבגדים לבנים, עושה פעולה מטופשת. כשחושבים על זה, אקי הוא המקבילה העברית של זן - כשרואים אותו כמה דקות, זה נראה הגיוני ונכון, אבל ככל שעובר הזמן, אי אפשר שלא לתהות, למה זה טוב לעזאזל? אז למה באמת טוב הזן הזה? העמוד הבא אולי פותר את התעלומה, ואולי רק מסבך אותה, כי אני ממש לא מבין מה צריך לעשות שם, או כמו שאומרים אצלכם: במי יורים? הנמלים הן חברותיי, כפי ששר פעם בוב דילן, וחידתי ככל שזה יישמע, בשורה זו טמון, כנראה המפתח לאושר. אז שננו זאת עוד פעם, חברים - הנמלים הן חברותיי.
 
 
תסתכלו טוב טוב בתמונה, ותראו את הצמח גדל. באמת
 תסתכלו טוב טוב בתמונה, ותראו את הצמח גדל. באמת   
אני מניח שרובכם המכריע מכיר את סיפור המריבה המתוקשרת שלי עם זנון, הפילוסוף היווני. בקצרה נזכיר, למי שלא היה מחובר לעצמו בשנים האחרונות, שזנון זה תבע אותי בטענה שכיניתי אותו אידיוט בשעת צפיית שיא, בתוכנית "קדירת תרבות" עם ברנארד פיבו. מה שקרה, ואתם תיאלצו להסתפק בגרסה שלי, הוא שאותו זנון קשקש על כל מני פראדוקסים, ואני, בשביל להוריד אותו מהקטע הרציני הזה שלו, טענתי ששיחים בעצם אינם גדלים, משום שלא משנה כמה תסתכל על הצמח, הוא תמיד יראה לך סטאטי. הוא הביט בי בתדהמה למשך כמה שניות, קרע את המיקרופון מהטוגה, ונטש את האולפן, הפלצן. אז רק בשביל שתבינו בעצמכם מי כאן האידיוט, מצאתי איזו מצלמה שמוכיחה את הטענה שלי, ואני מבקש שתשבו מולה איזה לילה, ותגידו לי אם רואים שינוי, הא?
 
כמה מחבריי הטובים ביותר הם יפאנים. לא היפני הזה
 כמה מחבריי הטובים ביותר הם יפאנים. לא היפני הזה   


מכיוון שהמדור הזה מחנך לסובלנות, והדבר האחרון שאני רוצה הוא שיהפכו כאן דוכנים של יפאנים, יעלו בלפידים על אחוזותיהם וישחררו עליהם את כלבי הציד, חשוב להדגיש: הם לא כולם כאלה, ואין סיבה לפחד מהם, שהרי אחרי הכל, כמה מחבריי הטובים ביותר הם יפאנים. אבל לא היפאני הזה. הו, לא, לא היפאני הסוטה הזה, עם השמלות שלו, והמבט הרגוע הזה בעיניים, שכאילו אומר "אני ד"ר מאבוזה, בנאדם, ואני הולך להפנט אותך במבטי, לקשור אותך לעץ ולהרים את השמלה, כדי שתוכל לראות הכל. ואני מתכוון הכל". והיומן הזה שלו... לכו תדעו כמה סיפורי אימה שכאלה, כמה מחשבות אפלות, כמה רשע ושנאה נמצאים בדפי היומן הזה. לכו תדעו באמת, זה ביפאנית. מה זה, יוגה?
 
חתולים! ערומים! בחינם!
 חתולים! ערומים! בחינם!   


החתולים הללו, עם המתירנות המינית המוגזמת הזו שלהם, כאילו באים להגיד לנו "זה ההפנינג שלנו, בובה, ואנחנו משתגעים על זה". אבל עכשיו כל הקטע הזה, כמו עוד קטעים רבים אחרים, נמצא על האינטרנט, וזו כבר לא רק המסיבה שלהם, אלא של כולנו. חתולי וחתולות מין בשלל תנוחות מפורשות, כיאה לכוכבי פורנו שהגיעו מהאשפתות, או אחרים, שהיו צעירים, והיו צריכים את הכסף, מעטרים את דפי האתר הזה, שיש לו את הרגעים שלו, ובענק. חוץ מזה, אני חושב שזה זמן מצויין להפריך את השמועות המרושעות, כאילו אני אוהב להציץ רק בארוג`נוס זונס של פיטר סלרס וג`יימס קאן. אני לא בוחל גם בחתולים, שלא לדבר על ציפור הקיווי הנדירה.
 


והנה היישום של השבוע. אתם אומרים לפול לרקוד, והוא עושה את זה, בדיוק כמו בסרטים. אבל אם אתם כבר מתכננים עליו, החזיקו את הסוסים שלכם לרגע, כי הוא לא עושה יותר מזה, אתם יודעים. זה לא יעמוד! האגרסיוויות הזו לא תעמוד!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by