ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מעילים 

מעילים

 
 
מיכל יפה

בתור התחלה, מתחילים להרגיש את הקור ושמים מעיל. בנוסף לזה, מתחילים להרגיש את המסורת מחלחלת לתוך העורקים. ואם זה לא הספיק לכם, אז יש אנשים שכבר הוציאו מהמגירה את מתכוני הלביבות שלהם. השבוע בפורומים, מדור טרום-חנוכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תפרו לי בגד בלי כיסים

מעיל אופנתי. גזרה קלאסית בגוונים כחלחלים (איור: יעל בן-דוד)
 מעיל אופנתי. גזרה קלאסית בגוונים כחלחלים (איור: יעל בן-דוד)   
בשבוע שעבר הבטיחו לנו סוף שבוע סוער. אז הבטיחו. בסוף נאלצנו להסתפק ברבע שעת גשם בממוצע. השבוע היה קצת יותר מוצלח מבחינת הנוזלים שהגיעו מהשמים ונקווה שיהיו עוד הרבה ימים גשומים בחורף הזה, אבל גם אם לא, זה הזמן לקפוץ לפורום האופנה לבדוק מה יש לחברים לומר בעניין מעילים, כי ממתי יש קשר מוכח בין אופנה למציאות?

אז ככה: טוש מחפשת לקנות מעיל שיהיה ארוך, יפה ולא יקר. גלית כבר קנתה אחד והיא רק לא מבינה למה ברוב המעילים של היום אין כיסים. ועמיחי בכלל שונא מעילים ולא מבין איך בכלל אפשר ללכת איתם. נו, את הנזיפות על חוסר ההבנה שלו הוא כבר קיבל בפורום ולכן לא נחזור עליהן פה.
 

ברוך אתה

מעיל של דוסים. שחור וצנוע (איור: יעל בן-דוד)
 מעיל של דוסים. שחור וצנוע (איור: יעל בן-דוד)   
בהגיע יומה של מערכת השבוע בפורומים להתייצב בפני אלוהיה שיקבע איפה היא תבלה את החיים שאחרי החיים, היא תגיד לו, להגנתה, שהיא דווקא מאוד מחבבת את אורח החיים הדתי לאומי וכהוכחה, היא תראה לו קישורים למבחר הודעות שעוסקות באורח חיים זה.

למשל, ההודעה בפורום קולנוע שקובלת על הדרך בה הוצגו החיים הדתיים בסרט "ההסדר", או אם להשתמש במילים של כותב ההודעה, על הדרך שבה הנציח הסרט את מיתולוגיית מרגלית הר-שפי. למשל, ההודעה בפורום אופנה בה סקרה ליאור את מה שהיא מכנה האופנה הדוסית. או למשל פורום סיפורי התנ``ך כולו שמיועד להראות את יופיים וחוכמתם של סיפורים אלה גם לאלה שלא הוגים בהם יומם וליל.

ואם כל זה לא יעזור, היא תאלץ לשלוף מכובעה שפן בדמותה של ההוכחה החד משמעית לקיומו של אלוהים, שפורסמה לפני כשלושה חודשים בפורום קיטורים שלנו. אבל בעצם, בדיוק כמו גראוצ`ו מרקס בשעתו, גם מערכת השבוע בפורומים לא תהיה מוכנה להכנס לגן עדן שיסכים לקבל אותה לשורותיו, ולכן היא תמשיך להתכונן לעתיד הצפוי לה בגיהנום בפורום החטאים.
 

ההודעות הטובות של השבוע

מישהו אמר פורום חטאים? השבוע התקיים שם דיון שעסק בפרידות ובדרך הטובה ביותר להגיד את הזה-לא-אתה-זה-אני בלי לצאת מניאקים. אם תשאלו אותנו, להשאר עם מישהו שלא אוהבים זה חטא הרבה יותר גדול.

חובבי החידות שביניכם (ותראו לי אחד שלא אוהב חידות) יוכלו לנסות להפגין את כישוריהם בפורום ספרות ושירה, שם החלו השבוע בסדרת חידות שכותרתה מי אני. כל חידה היא בעצם מונולוג של דמות ספרותית כלשהי, כשהפותרים צריכים לנחש באיזו דמות מדובר. מי שיפתור ראשון, אגב, יזכה להכנס להיכל התהילה של הפורום.

חנוכה אמנם יגיע רק בשבוע הבא (צפו לספיישל מרגש של השבוע בפורומים), אבל זה לא הפריע לחברי פורום האוכל לדון במתכונים ללביבות. זה גם לא הפריע להם להתייחס למתכון הלעטקס הקלאסי כהמלצה בלבד ולתת מתכונים ללביבות עם קישואים, בטטות, גזר, כרובית, בצל, דלעת ועוד מבחר מירקות העונה. שיהיה בתיאבון.
 
 

פורומים חדשים

מעיל צבאי. ירוק (או כחול), עבה ומחמם (איור: יעל בן-דוד)
 מעיל צבאי. ירוק (או כחול), עבה ומחמם (איור: יעל בן-דוד)   
פורום צבא ובטחון. מטרת הפורום היא לתת במה להתייחסויות בענייני צבא ובטחון. החל משאלות לקראת גיוס וכלה בדיונים בנושא בטחון לאומי. מנהל הפורום הוא מייק אלדר. אל"מ במיל., חוקר של היסטוריה צבאית, סופר עיתונאי ומרצה.
 
פורום חינוך ברשויות המקומיות. לפורום שתי מטרות עיקריות: הראשונה - מקום מפגש ודיון וירטואלי לחברי איגוד מנהלי המחלקות לחינוך ברשויות המקומיות. והשניה – מקום בו אתם - הורים, תלמידים ובעצם כל מי שהחינוך נוגע לו – תוכלו לשאול שאלות בנושאי חינוך המטרידים אתכם. מנהל הפורום הוא עודד קירש, חבר הנהלת האיגוד.
 
לתגובות והצעות של פורומים חדשים: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by