ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

לקבל תזכורות ולא לשכוח יותר כלום, למלא טפסים באתרי אינטרנט בשניות, להמיר אייקונים לאותיות - ובפינת המשחק: קרב כדורי שלג מטורף. מיטב התוכנות של השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

SnapTask - אל תגיד 'שכחתי'

SnapTask. בלי תירוצים
 SnapTask. בלי תירוצים   

מחלת השכחה חשוכת המרפא אינה פוסחת על אף אחד מאיתנו. כל אחד יכול להיזכר בקלות באירוע חשוב או במשימה חיונית שפרחו מזיכרונו, ומן הסתם גם בנזק האישי שנגרם לו כתוצאה מכך. במרוצת השנים, אנחנו מפתחים פטנטים שונים ומשונים כדי שלא נשכח את מה שצריך לזכור: תולים פתקים מאירי עיניים בכל פינה, הופכים את השעון או ממלאים את הידיים בקשקושים.

כל השיטות הישנות האלו יכולות להפוך להיסטוריה מהיום, בעזרת SnapTask, תוכנה ידידותית להפליא, אשר תסייע לכם לזכור את כל מה שצריך, ואפילו את מה שלא צריך. כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא למלא בתוכנה דברים שאתם צריכים לעשות, והיא כבר תזכיר לכם לעשות אותם. הוספת אירוע לרשימת התזכורות מתבצעת בצורה קלה ומהירה: המשתמש נדרש לציין את שם האירוע ואת מועד קבלת האתרעה, ולהוסיף תיאור קצר. עבור אירועים קבועים קיימת אפשרות לאתרעות במועדים קבועים, וניתן גם לבקש מהתוכנה לנדנד לכם בכל מספר דקות, עד לביצוע המשימה.

הממשק של התוכנה מעוצב בצורה אטרקטיבית, והיא מאפשרת למשתמש להוריד ידידים וירטואליים, אשר יספקו את התזכורות בקול אנושי. אין הכרח להוריד את הידידים, וניתן להסתפק בקבלת האתרעות ע"י הבהוב הצלמית של התוכנה, או על ידי צלצול. אם אתם מעונינים בתוכנת תזכורות ידידותית, נוחה להפעלה ובלי יותר מדי אפשרויות מסובכות, SnapTask בהחלט יכולה להיות הבחירה שלכם.

להורדה לחצו כאן
 

Al RoboForm - למלא טפסים ברגע

RoboForm. בפעם הבאה שמישהו ישאל מה השם שלכם
 RoboForm. בפעם הבאה שמישהו ישאל מה השם שלכם   
אתרי אינטרנט רבים, במיוחד כאלה שמציעים למשתמש שירותים שונים "בחינם", דורשים ממנו תחילה למלא טפסים רבים לפני קבלת השירות. המילוי החוזר של הטפסים באתרים השונים הוא מייגע, אורך זמן רב, ובעיקר - מיותר. נכון, הדפדפנים מאפשרים לרוב למלא את השדות כבר לאחר הקשת האות הראשונה, אבל Al RoboForm מאפשרת למשתמש לקצר את התהליכים עוד יותר.

מדובר בתוכנה חופשית וקלת משקל, אשר מהווה תוסף לדפדפן האינטרנט Internet Explorer. התוכנה מאפשרת למשתמש להגדיר מגוון רחב של פרטים, החל מהפרטים הבסיסיים, כגון שם פרטי ושם משפחה, דרך כתובת הדואר האלקטרוני ועד פרטים אודות מספר כרטיס האשראי וחשבון הבנק. כל הפרטים האלה יוזנו באופן אוטומטי אל השדות המתאימים בטפסים בעת השימוש בתוכנה. ניתן ליצור מספר "חשבונות", עבור משתמשים שונים, וכל משתמש יכול להגן על פרטיו בעזרת סיסמא.

התוכנה תומכת אמנם רק בשמות של שדות בשפה האנגלית, אולם קיימת כרטיסיה שבה ניתן להוסיף שדות חדשים, ובה הצלחנו להגדיר שמות שדות בעברית, ובעת ניסיון למילוי טפסים בשפה העברית נחלנו הצלחה - אמנם חלקית, אך עדיין התהליך מהיר יותר ממילוי הטפסים הידני המתיש. כל מי שמרבה למלא טפסים ברשת, בעיקר באנגלית, אך גם בעברית, יעריך מאד את RoboForm כבר מהשימוש הראשון.

להורדה לחצו כאן
 

Icon2Text - אות אחת שווה אלף מילים

Icon2Text. שימושי במיוחד לחתימות דואר
 Icon2Text. שימושי במיוחד לחתימות דואר   
מספרן של התוכנות השונות לטיפול בתמונות שמציעה הרשת הוא ככל הנראה אין סופי. ניתן למצוא תוכנות לעריכת תמונות, להמרה של הקבצים או להצגת תמונות, חלקן ברמה טובה יותר וחלקן ברמה טובה פחות. אבל Icon2Text היא בכל זאת תוכנה יוצאת דופן, הן מבחינת המשימה שהיא מבצעת, והן מבחינת הפשטות שלה.

התוכנה, שכפי שניתן להבין משמה, מאפשרת ליצור תמונות המורכבות מאותיות: המשתמש בוחר בצלמית כלשהי מתוך מבחר האייקונים השמורים בדיסק הקשיח (וישנם קבצים רבים כאלה, בעלי הסיומת .ico), מגדיר את הגופן (פונט) שבו הוא מעוניין, מציין את האות שתיצור את התמונה החדשה ויכול גם להגדיר האם הוא מעוניין בגופן מודגש (Bold) או נטוי (Italic). לחיצה על כפתור יצירת התמונה תגרום לצלמית להופיע בשיא תפארתה, כאשר היא מורכבת מהאות שנבחרה.

את התמונות שנוצרו ניתן לשמור בפורמט bmp, פורמט קבצי התמונות של מערכת Windows. שימוש נפוץ ופופולארי של תמונות מסוג זה, המורכבות מאותיות, הנו הוספתן לחתימות המצורפות לדואר אלקטרוני. התוכנה יוצרת תמונות באיכות טובה, ובנוסף היא גם חופשית וקלת משקל. הנה לכם כיוון חדש אליו ניתן להפנות את חוש היצירתיות.

להורדה לחצו כאן
 
 

SnowCraft - מלחמת שלג וירטואלית

SnowCraft. געגועים לכריסטמס בגליציה
 SnowCraft. געגועים לכריסטמס בגליציה   

חלום הילדות של רבים מאתנו הוא להתעורר בבוקר, להסתכל מהחלון ולראות שכל הרחוב מכוסה שלג, לארגן כמה חבר`ה ולצאת למלחמת שלג מול הילדים מהרחוב השני. החוויה הזו נראית בסרטים כאחת מחוויות הילדות המהנות ביותר, אך במדינה כמו שלנו, שבה אפילו הגשם הוא מצרך נדיר, נאלצנו עד היום להסתפק בסרטים.

אבל לא עוד. כי עכשיו אתם יכולים להוריד את SnowCraft, משחק המאפשר לנהל מלחמת שלג כמעט מושלמת. החבורה של השחקן, במעילים האדומים, יוצאת להלחם בחבורה היריבה, בתלבושת הירוקה. המלחמה מתנהלת בשיטת "זרוק כפי יכולתך", כאשר השחקן שולט כל פעם בילד אחר, לפי בחירתו, מביא אותו לעמדת שיגור נוחה ויורה, והכל בצורה פשוטה וקלה, תוך שימוש בעכבר בלבד. כל צד יכול להיעזר במגן שלג קטן, כדי להימנע מפגיעות. שחקן שנפגע יסבול כמה פעמים מזעזוע מוח קל, ולבסוף ייפול ויצא מכלל שימוש, הכל בתלות בטווח שממנו ספג את כדור השלג ובעוצמת הפגיעה.

הצלחתם להכריע את חבורת הילדים? אל תמהרו לשמוח. בתוך שניות ספורות, ממש כמו בחיים האמיתיים, יגיעו האחים הגדולים שלהם, רבים יותר, חזקים יותר ומבקשים נקמה, והאתגר יהיה קשה יותר. SnowCraft הוא משחק משעשע, מהנה וממכר ופשוט אסור לפספס, תרתי משמע.

להורדה לחצו כאן
 
irfan view
גרסה 3.30 של התוכנה המצוינת והחופשית להצגת תמונות. לגרסה זו נוספו מספר אפשרויות חדשות, כגון יצירת תמונות מוקטנות, ושופרו אפשרויות ההדפסה.

mIRC
גרסה 5.81 של אחד מתוכנות הצ`ט הפופולאריות ביותר. גרסה זו מתקנת מספר בעיות שנתגלו בגרסה הקודמת, ומשפרת את איכות התקשורת עם השרת.

Go!Zilla
גרסה 3.92 של מנהל ההורדות הוותיק. הממשק של התוכנה עבר מתיחת פנים, נוספו אפשרויות חדשות לאיתור קבצים וניתן לקבל עדכונים אודות גרסאות חדשות של קבצים. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by