ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: שימפנזה לנשיאות 

לחץ כאן: שימפנזה לנשיאות

 
 
האחים טבריה

והשבוע ב"לחץ כאן", המדור שמזעזע גם את שרה נתניהו: ג'ורג' בוש כזן נכחד של שימפנזות, מזלג מהפכני לפופקורן, פורנו של דינוזאורים, רודיאו של הומואים, ודרך להרוויח המון המון כסף בלי לעשות כלום. האחים טבריה שוקלים לרוץ לראשות הממשלה, הביעו תמיכתכם בהם עכשיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג`ורג` בוש (מימין) וידיד
 ג`ורג` בוש (מימין) וידיד   
אני לא מבין מה הבן אדם הזה רוצה. לטענתו, המועמד הרפובליקאי לנשיאות ארה"ב, ג`ורג` בוש הבן, דומה לשימפנזה. כדי לתמוך בטענתו, הוא מציג תמונות של בוש לצידן של שימפנזות במגוון מצבים, ומתקופות שונות בחייו של המועמד. אבל אני באמת לא חושב שהוא דומה לשימפנזה. אם הוא באמת היה דומה לקוף, הייתי מצפה שלפחות בכמה מהתמונות אני אתבלבל, ולא אהיה בטוח מי הקוף ומי המועמד - אבל זה ממש לא כך!

בכל זוג תמונות אני, וכך גם כל מי שהראיתי לו את האתר, מצליח להבדיל ללא קושי בין השניים. לא יודע, יכול להיות שזה שאחד לבוש בחליפה של ארמאני והשני בסתם פרווה (שנראית זולה, כנראה מזוייפת) עוזרים לי, אבל בכל זאת, מאדם שמעלה האשמה חמורה כל כך, הייתי מצפה להציג הוכחות משכנעות יותר. אני, למשל, יכול לטעון שמעצב האתר הזה הוכה בילדותו במקל כיעור. הנה, אני אומר את זה. אבל אתם מצפים להוכחה, נכון? אז זהו. לא בסדר. אתה שומע? ממש לא בסדר.

 
טעים, נקי וגזעי. מזלג הפופקורן המהמם
 טעים, נקי וגזעי. מזלג הפופקורן המהמם   
זהו באמת אחד מאותם מקרים של "איך לא חשבו על זה קודם?". כולנו מכירים את הבעייה: אנחנו מזמינים את החבר החדש והמהמם שלנו לסרט החדש והמהמם של בראד פיט, וכשמגיעים למזנון אנחנו מגלים ששוב נגמרה להם הבמבה הוורודה, המהממת. במבט זועף אנחנו לוקחים פופקורן ענק, וכשמתיישבים - הופסה! אי אפשר לאכול, כי זה מלא בשמן, ומלח, ונראה מלוכלך, ואיך החבר המהמם שלנו, שהביא במבה ורודה מהבית, יסתכל לנו בעיניים אחר כך?

לשם כך, המציאו לנו האמריקאים המהממים מזלג מפלסטיק קשיח - כדי שלא נצטרך חבר, ונוכל ללכת לבד לאולם, ולדחוף את היד לתוך הפופקורן הנעים בלי רגשות אשמה. אבל מתי הם כבר יצאו עם מזלג למרק, למען השם? כבר נמאס לי לדחוף את הידיים לתוך הנוזל הרותח.
 
האומואים רוכבים שנית
 האומואים רוכבים שנית   
עוד אתר של אומואים, הפעם חובבי רכיבת רודאו. לא, לא, לא, זה לא בדיוק מה שאתם חושבים, אלא רודאו במובן הקלאסי של המילה, עם חיות, אוכפים, וכל מה שמסביב. לא ברור למה אומואים ולזביות שאוהבים שמשליכים אותם מגבן של בהמות מקפצות צריכים אגודה משלהם, ולא יכלו להצטרף, למשל, לאגודה הכלל אמריקאית לאנשים בעלי אותו תחום עניין, אבל היי, אנחנו לא נמצאים כאן כדי לשאול שאלות; אנחנו כאן בשביל המין, הטימין והחמין. בעמודי האתר תמצאו מידע על אירועים קרובים, תחרויות, מפגשים, לינקים ותמונות. כמו האתרים של הסטרייטים, רק קצת יותר צבעוני.

 
 
חבר שלי אומר שהאנשים הרדיקליים והמעורערים ביותר ברשת, מתנקזים לקבוצות הדיון של שני סקטורים מרכזיים: אודיופילים וחובבי רובים. אני, מצידי, לא שואל אותו שאלות כמו איך הוא יודע את זה, משום שאני פוחד שהוא יפוצץ לי את הסטריאו המיובא שלי, עם חיבורי הזהב ומגברי הנורות. הוא גם זה ששלח אותי לעמוד המצויין הזה, של קבוצת הדיון rec.guns, ובו מרכזים חברי הקבוצה, שרובם מתגוררים, מן הסתם, בדרום ארה"ב, את כל טעויות הנשק הקל ששיווקה לנו הוליווד במרוצת השנים: החל בסרק של "אפוקליפסה עכשיו" וכלה בפטיש המטעה מ"מת לחיות 3".
 
הויסה, מרכבת שטן!
 הויסה, מרכבת שטן!    


אלוהים ישמור, מה זה המכשיר הביזארי הזה - אתם בוודאי שואלים את עצמכם - שנראה כמו לטאת מתכת שאונסת אמריקאים מזוקנים תוך כדי תנועה? מה פישרה של אותה מרכבת שטן? ובכן, כמו שאמר פעם היפאני הקטן לראלף מאצ`יו בקארטה קיד 1 - האימפריה מכה שנית: "התשובה טמונה בפרקים", ולכן תיאלצו להשאר במתח עוד כמה פרקים. בינתיים כדאי לסייר בעמוד היפה שעיצבו האנשים היפים שהמציאו את המוצר היפה הזה, וממש חובה להקדיש קצת רוחב פס להורדת סרט ההדגמה הקצר, שאולי לא פותר האניגמה המטרידה, אבל בהחלט גורם לה להיראות הרבה פחות חשובה. אחר כך הם מתלוננים שנטפלים לנשותיהם ועולים בלפידים על אחוזותיהם, מרכיבי הסגסוגת הארורים!
 
ראיתם עכבר? שיחקתם אותה
 ראיתם עכבר? שיחקתם אותה   
רק רציתי להודיע לכם שבקרוב אני עוזב את המדור, משום שמצאתי דרך נוחה יותר להתעשר ברשת. זה לא שהאחים טבריה לא מתוגמלים, פשוט אני מרגיש שיהיה לי נוח יותר לקבל את זה בדולרים, מהבחור שנותן לי חמישים כאלה בכל פעם שאני קולט עכבר שנלכד במצלמה שלו.
הוא מה זה פראייר, שחבל על הזמן, ואני מספר לכם כדי שגם אתם תלכו לעשוק אותו, כי הוא בטח אנטישמי: אני נותן לו את מספר חשבון הבנק שלי, ויושב כל היום מול מצלמת הרשת שלו, לחכות שעכבר ייתפס במלכודת. בערך פעמיים ביום, שלא ייראה חשוד, אני שולח לו מייל, ומספר שראיתי עכבר, למרות שלא ראיתי, כי נראה לי שבכלל אין שם עכברים, באינטרנט. לפי החישוב שלי, עד סוף החודש אני אגיע ל-2500 דולר.
 
גם הדינואורים צריכים את המאנצי-פאנצי שלהם מדי יום שני בשבוע
 גם הדינואורים צריכים את המאנצי-פאנצי שלהם מדי יום שני בשבוע    
אז עכשיו מסתבר לנו, בזכות האינטרנט, שגם לדינוזאורים היו צרכים אנושיים, כמו שכמה אנשים קוראים לזה. גם הם, בדיוק כמו בני האדם, צריכים לספק את הצרכים שלהם מפעם לפעם, ואני לא מדבר דווקא על משחק דוקים סוער. מפליא, אם כך, שאנו מייחסים לאותן חיות אצילות איזו רשעות דמונית, ותוך כדי התבוננות בתמונות ובדגמים המשוחזרים, מנגבים את הזיעה ממצחנו ומודים להורינו על שהמתינו עם הדחפים היצריים שלהם, ולא השריצו אותנו לפני עידן הקרח. תביטו לאמת בעיניים, ילדים: אלו בסך הכל דינוזאורים, וגם הם צריכים את המאנצי-פאנצי שלהם מדי יום שני בשבוע - ויום שני זה היום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by