ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שנינו יחד וכל אחד לחוד 

שנינו יחד וכל אחד לחוד

 
 
אביה בנימין ואסתי לב

רוצים להכיר בן זוג ולקיים מערכת יחסים מאושרת? חוץ מטיפת מזל צריך לדעת איך לתקשר עם בעל המזל איתו אתם מקיימים יחסים. האסטרולוגיה מסוגלת לנתח את מערכת היחסים שלכם לפי מפות הלידה ולקבוע האם הקשר יצליח. כתבה של Mystic-Age

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתוך אתר Mystic-Age
על מנת ששני אנשים יוכלו לחיות יחד ולהיות מאושרים במערכות היחסים שלהם, עליהם להכיר את צרכי בני זוגם ללמוד לכבדם ולהעניק להם את החופש להיות הם עצמם. על כן הביטוי "שנינו יחד וכל אחד לחוד" מגדיר היטב את הדרך למימוש אהבה אמיתית. אהבה כזו נבנית תוך שיתוף ועשייה בצוותא ונובעת מתוך ראיית בן הזוג כאישיות נפרדת, הבנת צרכיו הבסיסיים וקבלתם ללא תנאי.
כאשר שני בני-אדם מתקשרים איש עם רעהו, נוצרת ביניהם כימיה המשנה את התנהגותם. כבר אמר קרל יונג אבי הפסיכולוגיה האנליטית: "המפגש בין שתי אישיויות דומה למגעם של שני חומרים כימיים. במקרה שיש תגובה - שניהם משתנים".

זו הסיבה לכך, שאנו מתנהגים בדרך שונה עם אנשים שונים, משל כאילו יוצאות מאתנו איכויות שונות. כל מערכת יחסים חושפת תכונות אחרות החבויות בתוכנו. קשר מסוים יוציא את הטוב שבנו, את רצוננו לעזור, קשר אחר יוציא את השמחה שבנו, את בת-הצחוק, וקשר שלישי יחשוף את הרוע שבנו ויגרום לנו לחוש מתוסכלים ועצובים. זהו המימד הבלתי נראה במערכות יחסים, שבבסיסו עומדת אותה כימיה. לאסטרולוגיה יש יכולת לאבחן ולנתח את אותה כימיה הפועלת במערכות יחסים, ולהציע דרכים לחיזוק ושיפור הקשר הזוגי.
 

אנו מכירים צורות שונות של מערכות יחסים

א. מערכות יחסים שאין לנו שליטה עליהן, (אך נראה שנשמתנו בחרה בהן טרום לידתנו על מנת שנוכל ללמוד את השיעורים המתאימים), ואלה: הורים, דודים, אחים, אחיות וכד`. ב. מערכות יחסים הכרחיות, הנכפות עלינו במסגרות שונות, כמו: יחסי מורה-תלמיד, מעביד-עובד, בנקאי-לקוח, יחסי שכנות ועוד. מערכות אלה ניתנות לשינוי, אם כי לעתים במחיר של מעבר לסביבה חדשה, לבית-ספר חדש או למקום עבודה חדש. ג. מערכות יחסים המתהוות מתוך בחירה, הגם שנושאות הן אופי גורלי, כמו: שותפויות עסקיות ויחסי אהבה וחברות.
בעזרת ניתוח והבנת מפת הלידה נוכל לשים את האצבע על אופיין של מערכות היחסים להן אנו זקוקים ואליהן אנו נמשכים, בין אם מדובר בקשר עם אהוב, הורה, אח או חבר.
 

השלב הראשון בניתוח מערכות יחסים

מזל החודש. זקוק להערכה, כוח ושליטה
 מזל החודש. זקוק להערכה, כוח ושליטה   
בבואנו לנתח מערכת יחסים זוגית, עלינו לבחון בראש וראשונה את יכולתו של הפרט לתפקד במערכות יחסים. עלינו להבין את הצרכים האמיתיים של כל אחד מהשותפים לקשר. במילים אחרות, לפני שאנו משתמשים בטכניקה כלשהי להשוואת מפות, עלינו לבחון את מפות הלידה האישיות, ובאמצעותן לבדוק את הצרכים הבסיסיים של כל אחד מהשותפים ואת יכולתו ליצור יחסי קירבה רגשית, מינית או אינטלקטואלית.
על כן בשלב הראשון ננסה לברר את הצרכים הבסיסיים של המזלות השונים ועל פיהם נעמוד על מידת ההתאמה בגישה לחיים שיש לכל אחד מבני הזוג. עם זאת , רק לאחר בדיקה מעמיקה של מפות הלידה האישיות, ומתוך הבנת הצרכים והרצונות של כל אחד מהשותפים לקשר, נוכל לפנות לשלב הבא, לטכניקות ההשוואה השונות.
חשוב לציין שהמזל בו נמצאת השמש במפת הלידה, משקף צרכים פסיכולוגיים להם זקוק האדם בחייו - לרבות במערכות יחסים.
 
 

מה שצריך לדעת על כל מזל

מזל טלה: זקוק לאתגרים, התייחסות לאגו שלו, חופש ומרחב פעולה, סיפוקים מידיים ותוצאות מהירות.

מזל שור:זקוק ליציבות, בטחון והנאה חושית .

מזל תאומים: זקוק לתקשורת חברתית ואינטלקטואלית, גיוון ושינויים, רכישת ידע ואפשרות לנוע ללא הגבלה .

מזל סרטן: זקוק לביטחון של שייכות לבית ומשפחה, לקרבה ולמעורבות רגשית .

מזל אריה: זקוק להכרה והערכה, כוח ושליטה, תחושת כבוד, ביטוי עצמי, איזון חוזר ואהבה.

מזל בתולה:זקוק למושלמות, תכליתיות, ידע הניתן ליישום, היגיינה, סדר ותחושת נחיצות .

מזל מאזניים:זקוק לשותפות, הדדיות, זוגיות, איזון, סביבה הרמונית, יופי ואסתטיקה, גיוון והתפתחות .
מזל עקרב:זקוק לאתגרים, כוח, מין, קשרים אינטנסיביים פרטיות ומעורבות רגשית עזה .

מזל קשת: זקוק לחופש, עצמאות, הרחבת אופקים והרפתקאות.

מזל גדי: זקוק לתחושת כיוון ותכליתיות, מעמד, בטחון, מסגרות. סדר והישגים חומריים .

מזל דלי: זקוק לחופש, מתן ביטוי לייחודיות שבו, התנסויות מרגשות, חברות עצמאות ומרחק .

מזל דגים: זקוק לאהבה, אינטימיות, רומנטיקה, פרטיות, אידיאל רוחני, התייחסות רגשית, נתינה וטיפול.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by