ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המהפכה: אל תסמכו על אף אחד 

המהפכה: אל תסמכו על אף אחד

 
 


- והנה שלוש דוגמאות: סטיבן קינג סמך על היענות הקוראים שלו לסיפור בהמשכים שפירסם באתר, והתפדח. אתם סמכתם על ביל גייטס, ועכשיו הוא רוצה להשתלט לכם על ההארד דיסק. ואי-מיוזיק סמכו על גולשים שישלמו עבור הורדת מוסיקה, ואז באה נאפסטר. והלקח? לא להתפתות לעסקאות ברחוב, וגו'

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. הסיפור שאינו נגמר - נגמר בבכי

איפה הכסף, יא קמצנים. סטיבן קינג
 איפה הכסף, יא קמצנים. סטיבן קינג   
הנורא מכל קרה: הניסוי הגדול והמקסים של סטיבן קינג נכשל. סופר האימה הפופולרי שיחרר לפני כחצי שנה לרשת פרק ראשון מ"The Plant", יצירה שהיתה אמורה להתפרסם בלעדית און-ליין ובהמשכים. לצורך העניין הגה קינג את שיטת האמון: כל גולש יכול להוריד את פרקי הסיפור מהאתר החביב של מלך האימה, ולהחליט בעצמו אם לשלם את הדולר שהתענוג עולה. כל עוד 75 אחוזים מהקוראים ישלמו, אמר קינג בזמנו, הניסוי יימשך. נו, תנחשו איך זה נגמר.

על הפרק החמישי של נובלת האימה המקוונת שילמו פחות ממחצית הקוראים, עלבון צורב לכל מי שהאמין שטבע האדם טוב מנעוריו, מכה קשה לכל מי שחשב שההמונים שמתעלקים על נאפסטר עושים את זה בתור מחאה הומניסטית אנטי-קפיטליסטית. מי שהוריד קבצים מהאתר של קינג בלי לשלם לו לא פגע באיזה תאגיד עלום, אלא ישירות בקינג עצמו. וככה לא עושים. הרבה מסקנות יופקו מהפיאסקו הזה, ואף אחת מהן לא תמצא חן בעינינו.

החגיגות על ביטול הצורך במו"לים ומתווכים אחרים ידחו למועד אחר; הסופר הבא שירצה להוציא ספר באינטרנט לא ייתן אמון גורף ונאיבי כזה בקוראיו; זריקת העידוד שנתן קינג לפורמט הספר האלקטרוני תהפוך לזריקת הרדמה. וגם הקוראים עצמם יחשבו פעמיים לפני שישלמו על פרק מסיפור שמוצע להם באינטרנט, עכשיו כשהם יודעים שיש סיכוי שלעולם לא יזכו לקרוא את סופו. סיפור עצוב.
 

2. מישהו הלביש את הפי.סי שלי

הלו, חבוב, תראה לי את התוכנות שלך. ביל גייטס
 הלו, חבוב, תראה לי את התוכנות שלך. ביל גייטס   
אין דבר שאני יותר שונא לכתוב עליו מאשר ביל גייטס והמיקרוסופט הזאת שלו. בכל זאת, לפעמים אין ברירה. לפעמים, למרות שנים של התחסנות ממסכי מוות כחולים, עפים הפיוזים. השבוע מגישים ביל והג`מעה מרדמונד עירעור נגד החלטת בית המשפט לפצל את מפלצת היי-טק שלהם לשני ראשים, כשהנימוק המרכזי המעודן שלהם הוא "השופט היה בן-זונה, כבודו". אם בוש יהיה נשיא, הנימוק הזה יתקבל. אבל לא בגלל זה אני כועס.

רחוק מעיני התקשורת, מאחורי הקלעים של ביצת ההיי-טק, מנהלת מיקרוסופט מסע אגרסיבי שנועד להבטיח את שליטתה בפי.סי שלכם, בלי קשר לתוצאות המשפט. בשבוע שעבר הם שלחו מכתבים לאלפי סוכני מחשבים, המזהירים אותם מפני מכירת "פי.סי
עירום", כלומר נטול-ווינדוס. כמובן שהם טוענים שטובת הלקוח עומדת לנגד עיניהם. כמובן שהם גורסים שמחשב בלי ווינדוס הוא סכנת נפשות לצרכן. כמובן. הוא עוד יתקין חלילה לינוקס.

שערורייתית לא פחות היתה ההצהרה שלהם השבוע לפיה מערכת ההפעלה הבאה שלהם, ה"Whistler", תדע לזהות יישומים שלא קיבלו את תו התקן המיקרוסופטי ופשוט תסרב להפעילם. יש לזה גם צדדים טכנים חיוביים, אבל השורה התחתונה היא שההארד-דיסק שלכם, במוקדם או במאוחר, יהיה שייך לבילי. כמה דבילי.

 

3. מוזיקת הייאוש

איך הבאנו לך אותה יא פאנינג. אי-מיוזיק
 איך הבאנו לך אותה יא פאנינג. אי-מיוזיק   
הסאגה של נאפסטר מסרבת להסתיים. כל נודניק שרוצה לעשות קצת כותרות והייפ סביב המניה הגוססת שלו בנאסד"ק, מכריז שהוא יוצא למלחמה נגד או למען התוכנה. עכשיו תור Emusic לעשות בלאגן. אתר המוזיקה האלטרנטיבי פיתח בוט קטן, שיכול לסרוק את השרתים של נאפסטר ולמצוא קבצים "פיראטיים" שהזכויות עליהם שייכות ל-Emusic. מי שנתפס עם קובץ סורר שכזה בחיקו, מקבל נזיפה באינסטנט מסנג`ר ו-24 שעות לפנות את המטרד.

בנאפסטר מיהרו להגיב בתוקפנות. אסור להפעיל בוטים על שרתי נאפסטר. זה נכון. בנוסף, הטכנולוגיה ש-Emusic מפעילה לזיהוי קבצים לא אמינה וניתנת להטעייה בקלילות. גם זה נכון. אבל כשאתה נואש העובדות לא מעניינות אותך. מאז הושקה Emusic לפני כשנה ברעש וצילצולים, הצטרפו רק 3,000 מנויים לאתר. כישלון נוראי בכל קנה מידה. הקרב הזה נגד נאפסטר, מבחינתם, הוא הסיכוי האחרון שלהם לשרוד. המלחמה חייבת להימשך.
 
 
כל תמונה מלמיליאן, רק בלי השערות על הרגליים. הפרון בוט
 כל תמונה מלמיליאן, רק בלי השערות על הרגליים. הפרון בוט   
שיט, שוב האינטרנט המזעזע הזה עם הבחורות הערומות שלו. אין לאן לברוח. אתה מחפש לתומך ידיעות על האקרים, קראקרים וסאקרים באיזורים היותר גניחטים של הרשת, ולפתע שוטף אותך מבול פורנו ללא כל אזהרה מוקדמת. זה נורא, זה איום, אבל זה המצב. כן, גם גיקים אוהבים סקס. מסתבר שלא הרבה השתנה מאז היצירה הקלאסית רבת ההשראה "נקמת המרובעים": לחנונים עדיין יש רק דבר אחד בראש. וזה לא הפינגווין של לינוקס.
 

בקיצור, אם אתם בני 18 ומעלה, כמובן, קבלו את האוטו-פרון-בוט, התרומה החדשה והמשמעותית ביותר עד כה של אוכלוסיית הגיקים באשר היא לעולמנו שטוף הזימה החמימה. 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, ללא ליאות ומנוח, מסתובב הבוט הזה ברשת ומביא לגיקים שבנו אותו ערימות של פורנו, כדי שלא יצטרכו להשחית זמן קידוד יקר על חיפוש ציצים, ואת הממצאים המרתקים הם חולקים עכשיו עמכם לפי מיטב מסורת הקוד הפתוח. יותר לואו מזה הטק לא יכול לרדת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by