ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנות השבוע: קאזאה חוזרת - ובגדול 

תוכנות השבוע: קאזאה חוזרת - ובגדול

 
 
אורי גושן

כך תהפכו את המחשב שלכם לעולם מולטימדיה מרהיב, קאזאה בגירסא משודרגת ושלושה משחקי אקשן מטריפים שיעשו לכם את החג

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אתה ראשון יא...

 
Kazaa 3.0

אמרו עליה כמעט הכול, וזה עדיין לא הזיז לה. בימים אלה ממש תובעים את החברה שהביא לכם אותה, אבל גם זה לא ממש מזיז לה. הסיבה? היא עדיין עושה את העבודה, והרבה גולשים דווקא כן מרוצים ממנה.

קאזאה, חוזרת אלינו ובגדול בגירסה חדשה, נוצצת ומלאה פרסומות. אם תהיתם לאן נעלם אתר הבית שלה בחודשים האחרונים, נסו להיכנס אליו כעת ולראות את המהפך. גירסה 3.0 הדנדשה תאפשר לכם לערוך מספר חיפושים במקביל באמצעות לשוניות חיפוש (טאבים), לבצע חיפוש נוסף לכל אחד מהם על מנת למצוא מקורות נוספים (אפשרות המכונה: "Search More") ואפילו לערוך חיפוש ברשת ולגלוש לאתרים המועדפים עליכם (Favorites) באמצעות הדפדפן הפנימי.

בנוסף, בגירסה החדשה נכללו אנטי-וירוס מובנה המסנן ובודק קבצים החשודים כנגועים ומעדכן את עצמו בכל הפעלה, תוכנת התקשורת Skype לעריכת שיחות עם חברים, כלי עזר לחיפוש, הורדה וצפייה בקבצים השונים ועוד.

החברה מודיעה כי אין בתוכנה רכיבי ריגול כלשהם (למי שההבטחה הזו עדיין שווה משהו), אך פרסומות לעומת זאת - יש לרוב.
 

פרטים נוספים

גודל: 583KB (מנהל הורדה)

גירסה: 3.0

מחיר: חינם

להורדה
 

אפשר דיאט?

 
Kazaa Lite בעברית

ואם חיפשתם מפלט מאותן פרסומות ספק רוגלות, תוכלו למצוא אותו בצורה הקלילה, העברית והנקייה (יותר) של קאזאה, הלא היא קאזאה לייט, או בשמה הפטריוטי משהו: קאזאה כחול לבן.

גירסה זו אינה נוצצת ודנדשה כמו אחותה הגדולה דוברת האנגלית, אך היא מספקת את הסחורה למי שרק מזמין אותה במשלוח אקספרס, ובמהירות מפתיעה. אמנם אין בה פרסומות או רוגלות עד כמה שניתן להבחין בהם באופן גלוי, אך צפו לכך שאתר הבית שלה ישתלט לכם על הדפדפן, בתוך התוכנה עצמה, ופרסומות פנימיות שבה יופיעו לכם מול העיניים כאשר תפעילו אותה.

שימו לב: מומלץ ואף רצוי לערוך בדיקה מקיפה של תוכנות אלו (קאזאה וקאזאה לייט) לאחר התקנתן באמצעות כלים לגילוי והסרת רכיבי ריגול, פרסומות והפתעות נוספות. עם זאת, דעו כי הסרה של רכיבים מסויימים עלולים לגרום לפגיעה או שיתוק כליל של התוכנות הללו, ולכן בצעו פעולות אלו תוך הפעלת שיקול דעת.
 
 
גודל: 4.27MB

גירסה: 2.6

מחיר: חינם

להורדה
 

כל המדיה במקום אחד

 
Meedio

אחרי שהורדתם (סרטים, שירים ותוכנות חוקיות כמובן), ודאי תרצו לצפות, להאזין ולהפעיל אותם, לא? מבלי להסתבך ביותר מדי אפשרויות, הגדרות, פלאג-אינס ושאר זוטות (אך מי שירצה יוכל כמובן לעשות זאת), תוכלו לסייר בין כל אותם קבצים בקלות ובמהירות בעזרת ארגונית המולטימדיה הנקראת Meedio.

עם הפעלתה, תדרשו להגדיר את ספריות המוסיקה, התמונות והסרטים שלכם. להבא, תוכלו לגשת אל אותם קבצי מדיה מתוך ממשק התוכנה היפהפה והידידותי במיוחד של התוכנה, המסדר את אותן ספריות על פי קטגוריות. בנוסף, תתבקשו להגדיר את מקום מגוריכם, מאחר והתוכנה כוללת גם מידע על מזג האוויר בעולם וכמובן, גם ישראל - זאת למקרה שתרגישו צורך עז לערוך גיחה קטנה בים.
 
 
כאמור, תוכלו לגשת אל "מאחורי הקלעים" של התוכנה ולהגדיר בדיוק אילו תפריטים יופיעו וכיצד הם יראו, מה הם יכללו, אילו ספריות וקבצים יהיו נגישים, להוסיף ולהסיר תוספות, לשנות את ה"סקין" (מעטפת התוכנה), להגדיר קולות וצלילים למעברים השונים בין התפריטים ועוד שלל הגדרות ואפשרויות להתאמה אישית מירבית.

נכון שהיא אינה נגן מדיה מושלם, ולמעשה היא רחוקה מלהיות כזו מאחר ואפשרויות התצוגה, ההשמעה והצפיה שלה מוגבלות, אך היא יעילה במיוחד למי שמבקש להקל על משתמשים אחרים במחשב כמו אבא, אמא, אח או אחות שבקושי יודעים מה פירוש הביטוי "דאבל-קליק", ולאפשר להם לגשת לכל קבצי המדיה שיחפצו בלי שום קושי או סרבול. חייבים לנסות כדי להבין.
 

פרטים נוספים

גודל: 15.57MB

גירסה: 1.15.26

מחיר: $59.95

להורדה
 

השילוש הקדוש

 
CrossFire 1,2,3

השבוע האחרון היה קשה במיוחד. חג החנוכה הגיע, החופשה החלה והזמן הפנוי על הידיים העסוקות גם ככה שלי, הלך וגדל. מה עושים? כיצד ממלאים את החלל האינסופי? התשובה שוודאי ציפיתם לה היא: "מתמכרים למשחק אחד חדש". אז זהו, שלא. השבוע, מתמכרים לשלושה.

סדרת המשחקים המצויינת הנקראת "קרוס-פייר" (CrossFire) תנחת על המחשב שלכם ולא תסכים לעזוב. במשחק הראשון בסדרה, תוכלו לשחק רק תוך כדי התקדמות בשלבים (סיפור העלילה), אשר בנוייים ממפה דו-מימדית ובה הבסיס עליו עליכם להגן. בתחילת כל שלב, יפרשו בפניכם כל כלי הנשק והכלים (התקפה אווירית, מוקשים, רימונים וכד') אותם תוכלו לרכוש - במידה ויש לכם מספיק כסף. לאחר שבחרתם את כלי הנשק, עליכם למקם אותם בצורה אסטרטגית על המפה, ומשסיימתם את שלב התכנון, הגיע זמן הכיסוח.
 
 
סמן העכבר הוא למעשה הכוונת שלכם, ומרבית כלי הנשק יורים באופן אוטומטי וללא הגבלת תחמושת למקום עליו הוא מצביע. גורמים עויינים יכולים להיכנס מכל כיוון ובכל מצב - באוויר, בים וביבשה, ולכן עליכם להיות עירניים במיוחד ולחסל כל אויב המתקרב לבסיס שלכם. לאחר כל שלב תקבלו בונוס כספי וגם אפשרות למכור את כלי הנשק בהם השתמשתם. בכסף זה, תוכלו לקנות כלי נשק מתקדמים יותר המתאימים לאיומים ההולכים וגוברים.

במשחק השני בסדרה, מלבד שיפור הגרפיקה, השלבים הנוספים והמוסיקה הטראנסית, נוספה האפשרות לשחק במשחקי הישרדות, בהם עליכם לשרוד את משך הזמן הרב ביותר כאשר גדודי אויבים מתנפלים עליכם, ואפילו לנסות לעשות זאת מבלי לבזבז הרבה כסף.
 
 
המשחק השלישי, והיחיד אגב שאינו חינמי, מציג גרפיקה מרהיבה באמת ועלילה מפורטת יותר. עם זאת, אפשרות המשחק הנוספות (הישרדות למשל), זמינות רק בגירסה המלאה (בתשלום) של המשחק. משום מה, יוצר המשחק הגרמני שכח להפוך את שפת הממשק לאנגלית, אך ניתן לעשות זאת בפשטות:

לאחר התקנת המשחק, הפעילו את קיצור הדרך "CrossFire 3 - English" מתוך תפריט "התחל", שנו את ההגדרות השונות על פי הצורך, ולחצו על כפתור "Play CrossFire3". בחלון שיופיע, לחצו על הכפתור השמאלי ביותר. אם תרצו לבטל, לחצו על הימני. לאחר טעינת המשחק, בחרו עם סמן העכבר בשורה השניה. שם, סמנו את הדגל האנגלי, ושפת הממשק תשתנה בהתאם. חזרו למסך הראשי ושחקו כאילו החופש לעולם לא יגמר.
 

פרטים נוספים

להורדת CrossFire 1

להורדת CrossFire 2

להורדת CrossFire 3
 

רוצים עוד משחקים?

אם מאסתם בסביבונים ודמי החנוכה לא מספיקים לקניית "Doom 3", הורידו עכשיו את עשרת משחקי המחשב החינמיים שהכי אהבתם השנה, ועשו לעצמכם חג שמח באמת.

לדף המשחקים
 

ועכשיו, אתם

יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by