ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: כשצריך אז צריך 

לחץ כאן: כשצריך אז צריך

 
 
האחים טבריה

תקועים בסוף העולם וצריכים לשירותים? אל דאגה, מדורנו האמיץ יעזור לכם. ועוד השבוע: פורנו עשוי מאותיות ומספרים, יפנים משתוללים על הפוטושופ, ואנשים שללבוש בגדי צלילה עושה להם את זה. היי, זה לא אנחנו, זה האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אח, אין כמו בתי השימוש בסנט פטרסבורג
 אח, אין כמו בתי השימוש בסנט פטרסבורג   מי מאיתנו, חיות התרמילאות שאנחנו, לא מכיר את הסיטואציה הבאה: תועים ברחובות סיינט פטרסבורג המושלגת, אחרי עוד ארוחת צהריים עשירה במזנון פועלים מקומי, אנו הולכים ומאבדים את מעט התקווה שעוד נותרה לנו למצוא כאן מקום הגון להפקיד בו את תוצרי המעיים שלנו. מצלצל מוכר? ובצדק, שכן זהו המנהג! מעתה, רישמו לפניכם - בית החולים הממשלתי מס` 122 על שם (נחום?) סוקולוב, מספק את כל הנוחיות שרק תזדקקו לה.

בעמוד הבא תמצאו תמונות ורשמים מתאי שירותים נוספים מרחבי אסיה, אירופה והמזרח התיכון, שעלולים להיות לכם ממש לעזר לקראת הטיול הבא. מי שאמר שהמדור הזה לא שווה כלום, כנראה סובל מעצירות.

 
שמישהו יעצור את המלוכסנים המטורפים האלה. בחורה יפנית מחופשת לסרטן (או להיפך)
 שמישהו יעצור את המלוכסנים המטורפים האלה. בחורה יפנית מחופשת לסרטן (או להיפך)   


רק דבר אחד יכול להיות מסוכן יותר מלתת חרב בידיו של יפאני ללא השגחה, והוא להכיר לו את הפוטושופ 5.5 שלך. תוך שניות ייצא המלוכסן הקטן מאיזון, ויהפוך מחיית בית כנועה וצייתנית לנמלה עמלה בקריז, המייצרת לעצמה תחביבים מטורפים בצורה כפייתית ובלתי ניתנת לשליטה. במוצג הבא, הצליח מישהו ביפאן להשתלט על התוכנה האמורה, והתוצאות לפניכם: בחורות מחופשות לחיות, או שמא ההיפך הוא הנכון - מהונדסות במעשה מרכבה מושלם, דייקני עד אימה, ומשולל כל שמץ של היגיון. קשה להבחין אם מדובר בפרץ של כישרון חבוי, או בטכנוקרטיה יפאנית מתוחכמת, אבל מה שבטוח - קשה להימנע מהמחשבה שיש להטיל מגבלות חמורות על Adobe בכל הקשור בייצוא ליפאן.

 
בריטני ספירס! בעירום! טוב, אז לא
 בריטני ספירס! בעירום! טוב, אז לא   
אלברט אינשטיין אמר פעם למדור, שהוא לא יודע איך ייראו הערומות של הכלכלה החדשה, אבל את אלו שאחרי פיצוץ הבועה יציירו באותיות ומספרים. מסתבר, אם כן, שהממזר הבוגדני הדליף את תובנותיו למתחרים, שאחד מהם כבר מציג את מרכולתו על הרשת, חינם אין כסף לכל דורש. הרעיון שמאחורי הפורנוגרפיה, הוא להביא לגולשים הזועקים "בריטני ספירס בעירום" את הגרסה המרוככת יותר, שדוגלת ב"בריטני ספירס כשהיא בעירום חלקי, מורכבת מאותיות, סימני פיסוק ותווים אחרים בשחור לבן, בבקשה להתרחק קצת כדי לראות משהו". זה לא שמדובר באכזבה - ההיפך הוא הנכון - מדובר בעמוד מושקע ועשוי עם הרבה אהבה, רק מה, צריך לעמוד ליד הדלת בשביל להבין משהו.

 
 
מונטי פייתון מלגו. מזהים את הסצינה?
 מונטי פייתון מלגו. מזהים את הסצינה?   

אין כמו מונטי פייתון. ההומור הפרוע שלהם פשוט הורס אותנו, וגורם לנו כל פעם מחדש להתענג על הריח החדש הזה, של הזיעה הגברית שהחלה נודפת מאיתנו, כשבווידאו יש "הגביע הקדוש". אחר כך אנחנו פורשים למטבח, ואמא מכינה לנו חביתיות, ואנחנו מחליפים הלצות על הבריונים הטפשים של הכיתה, שאוהבים את "משפחת קוסבי", חולמים להיות טוני דנצה ומפנטזים על אנג`לה.

אנחנו, שבחלומותינו הרטובים הראשונים תינינו אהבים עם גראהם צ`פמאן על סדיני סאטן מצוחצחים, אוכלים גם את הפנקייקס שהחברים החנונים שלנו לא גמרו, וקוראים להם שוב לסלון, להמשיך לבנות סצינות מהסרט בלגו שקיבלנו מסבא וסבתא לחנוכה. אחר כך נצלם את זה, נמציא את האינטרנט, נשים את זה על אתר לא אסתטי, בדיוק כמונו, ונמשיך לחפש אחר טעם החיים.

 
גרררר, סקסי. קולקציית הצלילה של ג`יימס בונד
 גרררר, סקסי. קולקציית הצלילה של ג`יימס בונד   
שני חברים שלי התווכחו לא מזמן אם האינטרנט מעודד סטיות אצל בני אדם, או שהוא רק מוציא אותן לאור. אישית, אני חושב ששני החברים (היחידים) שלי סוטים, ושהאינטרט רק הוציא את העובדה הזו לאור. עדיין, זה כלום לעומת עסק הביש הבא: אדם אחד, מאוד מאוד מעורער, להלן ג`יימס בונד, מציג את קולקציית בגדי הצלילה המפוארת שלו. אבל שלא יובן לא נכון - זה לא רוג`ר מור, והוא בטח שלא צוללן - מדובר בסטייה משעשעת של אמריקאי, "שחוגג כבר שלוש שנים בגיאוסיטיז". כיף לואבל ברור שהדגה האטלאנטית מרגישה קצת פחות בטוחה אחרי המדור הזה.

 
תלחצו על הדונאט. נו, תלחצו
 תלחצו על הדונאט. נו, תלחצו   
ליישום של השבוע יש חן ניו ווייבי משכנע. הדונאט האמריקאי, שמסמל לדעת רבים את הדונאט האמריקאי, לעולם לא יישאר שלם וזה כבר אומר הרבה מאוד על משהו. לכו תדעו על מה. כמו הנסיך הקטן, גם הדונאט הזה נעלם אל השקיעה. הנה, תלחצו עליו. פעם פגשתי חכם והוא אמר לי שדונאט הוא בסך הכל פיסה של רוחניות במעטה דק של כרמל. תלחצו עליו עוד פעם (על הדונאט, לא על הזקן). ועכשיו עוד פעם. ועכשיו תתביישו לכם, רוצחים. אפילו שסתם מילאתם פקודות. ואפילו שזה בטח סתם בייגלה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by