ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מה יש? 

מה יש?

 
 
מיכל יפה

ותמלא הארץ חמס, וייחר אף אלוהים בקהילה ויבא עליהם מבול, ותוצף הקהילה בפורומים חדשים. ויעמדו חברי הקהילה וישפוטו הפורומים החדשים בהולכם בסך. ויבוא מקגייוור וימצא כלה ויצאו במחול. ותרא כותרת המשנה כי טוב. ותיתם. השבוע בפורומים, גם כן מדור

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הפינה לשיפוטכם 2

שבוע שני בפינה לשיפוטכם ואוטוטו מתמלאת מכסת הפורומים בפינה (שעומדת על שמונה, למי שמתעניין). אם לתת סיכום ביניים קצר, אפשר לשים לב שהנושאים שנכנסו לפינה לשיפוטכם הם מגוונים ומקוריים, ולפחות חלקם ייחודיים לנענע.

ומה כל-כך יפה בפורומים של הפינה לשיפוטכם? שהם מספקים נושאים לדיונים גם בפורומים הוותיקים יותר. הנה, תראו את ליאור שהשתמשה בפינה לשיפוטכם כעילה לקטר על כך שיש יותר מדי פורומים חדשים והיא לא מספיקה לעקוב ולהתעדכן בחידושים האחרונים.

גם מדור השבוע בפורומים יקדיש את עצמו הפעם בעיקר לפורומים החדשים. בשבוע הבא נחזור במלוא המרץ לעניינים השוטפים. ועד אז, ללא שהות מיותרת, נעבור ל-
 

פורומים חדשים

סיפורי התנ``ך. ויהי הדברים האלה חקוקים על לוח פורומך (איור: יעל בן-דוד)
 סיפורי התנ``ך. ויהי הדברים האלה חקוקים על לוח פורומך (איור: יעל בן-דוד)   
פורום סיפורי התנ``ך. מבריאת העולם ועד שמשון ודלילה, מתיבת נוח ועד מלכת שבא. על כל הסיפורים האלה ועל הקשרם (אם יש כזה) לחיינו כיום תוכלו לדבר בפורום הזה. מנהלת הפורום: סילק. ותאמר במכתב הפתיחה שלה את הדברים האלה: "אין בכוונתי לעורר כאן התנצחות בין דתיים לחילוניים, אף על פי שגם זה אפשרי, אלא לשמוע אתכם ולנסות למצוא בעצמי את הקשרים בין סיפורי התנ``ך לאירועים של ימינו, לחשוב על המשמעויות שלהם ובעיקר לשאול הרבה שאלות".
 
פורום חטאים. חלקים נבחרים מפורום סיפורי התנ"ך היו יכולים להשתלב בקלות גם בפורום החטאים, אבל בררנות היא לא מהתכונות הבולטות של הפורום הזה ואתם רשאים להתוודות בו על כל חטאיכם, גדולים כקטנים. ממיינת החטאים הראשית היא הפיה, שתגרום לכם לשכוח את כל מה שידעתם על פיות עד כה. במכתב הפתיחה שלה היא מצהירה: "מהיום, די לשיטוטים המיותרים, די לפוליטיקלי קורקטיות (כי להגיד `מכוערים` זה הרבה יותר נעים) וחסל סדר "אני? מקנאה? מה פתאום! אני שמחה בשבילך!", גם לאגוצנטרים יש במה".

פורום תנועת הצופים. כקונטרה לפורום החטאים נפתח השבוע פורום המוקדש לתנועת הצופים וזה המקום לברר אחת ולתמיד האם חברי הצופים הם באמת כאלה טובים שמעבירים כל היום זקנות את הכביש, או שמא גם הם חוטאים לפעמים. מנהל הפורום הוא ניר@וזהו שמספר במכתב הפתיחה שלו: "בפורום זה נוכל להביע דעות בנוגע לעתיד התנועה וכיוון התפתחותה, נוכל לספר על חוויות מטיולים, לדסקס על השבטים השונים ועוד".
 
 
פורום אמריקה-ישראל. ווי וונט יו (איור: יעל בן-דוד)
 פורום אמריקה-ישראל. ווי וונט יו (איור: יעל בן-דוד)   
פורום אמריקה-ישראל. בשבוע שעבר פתחנו בפינה לשיפוטכם את פורום הממלכה המאוחדת, שמיועד לכל האנגלופילים שביניכם. והנה השבוע, אנחנו נותנים במה לכל מי שעיניו נשואות רחוק יותר, לעבר אמריקה הגדולה. מנהל הפורום הוא גון (שמבקש להדגיש כי השם הוא גון ולא ג`ון), וכך הוא כותב במכתב הפתיחה שלו: "אז אנחנו כאן. על כל הדיסקים והתכניות שעוד מעט מגיעות לארץ, על כל החיקויים של ארץ הקודש, על סתם אנשים שאומרים "כאילו דההה" יותר מדי ועל מה שמעצבן".
 
פורום חוק ומשפט. מטרת הפורום היא לתת מענה לשאלות משפטיות פשוטות (הגנה משפטית במשפט רצח כנראה שלא תוכלו לקבל פה) הנוגעות לכל תחומי החיים שלנו. מנהל הפורום הוא אפי, עורך דין במקצועו, שכותב במכתב הפתיחה כי "הצורך במידע משפטי הופך מיום ליום חיוני יותר לצורך ניהול חיים תקינים. המשפט חובק כל חלקה טובה. החל מתנאי העבודה, דרך סכסוכי שכנים וכלה ביחסי הלקוח עם הבנק".
 
ורשף סטארט-אפים בע"מ, שמישהו עוד יתעשר יום אחד מיישום אחד הסיפורים ההזויים שלו, סיפר השבוע בפורום תרבות דיגיטלית על תכנה מיוחדת שמסייעת לכל מי שרוצה לעשות חשבון נפש. עם המצב ימשיך ככה, זה כנראה יהיה להיט.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by