ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מהיום: Gmail באאוטלוק 
 
 
צבי טלית ותומר ליכטש

משתמשי שירות הדואר של גוגל יכולים כבר עכשיו לבדוק את התיבה שלהם באמצעות ה-Outlook. כך תעשו זאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבוע שעבר הודיעה חברת גוגל כי היא עומדת לאפשר ללקוחות שירות האימייל החינמי שלה, Gmail, לבדוק את חשבון המייל שלהם באמצעות תוכנות דואר המותקנות במחשב כגון אאוטלוק או יודורה. למרות שגוגל אמרה כי התכונה החדשה תהיה זמינה לקהל בעוד כשבועיים, חיים ברשת מצא כי כבר מהיום ניתן להשתמש בה באופן מלא.

אם יש לכם חשבון ב-Gmail ואתם מעוניינים להשתמש בשירות ה-POP3 שלו כבר עכשיו, יש לכם שתי אפשרויות. האחת, להעזר בכלי האוטומטי של גוגל שיעשה זאת עבורכם, השנייה - להגדיר את השירות החדש באופן ידני.

אם אתם מעדיפים את האפשרות השניה - זה מה שאתם צריכים לעשות: הכנסו אל חשבון ה-gmail שלכם, אל תוך הגדרות התיבה (Settings – נמצא בשורה העליונה ביותר במסך).
 
 
לאחר שנכנסתם למסך ההגדרות, פיתחו את אפשרויות הגדרת ה-“Forwarding and POP”. במסך זה, בסמוך לאופציה הראשונה, תחת הגדרות ה-POP, יש לנו שתי אפשרויות. הראשונה מהן תוריד את כל תוכן תיבת ה-gmail שלכם אל תוכנת הדואר, השניה תוריד אך ורק דואר חדש שיגיע מעתה והלאה, המלצתנו החמה היא לבחור באפשרות השניה (ראה צילום מסך למעלה).

לאחר ששמרנו את הבחירה שלנו, הגיע הזמן לגשת לתוכנת הדוא"ל (התוכנה המודגמת כאן היא Outlook Express). תחת תפריט Tools ביחרו באפשרות של Accounts (או בעברית: "כלים", "חשבונות").
 
 
בתיבת החשבונות שנפתחה בפנינו, נוסיף חשבון דואר חדש על ידי לחיצה על כפתור הוספה - דואר. אשף חיבור הרשת שייפתח בפנינו יבקש לדעת את שם מחזיק החשבון. אחרי שזה הוזן, נתבקש להזין את פרטי שרת הדואר הנכנס והיוצא. כתובת הדואר הנכנס היא pop.gmail.com ואילו כתובת הדואר היוצא היא: smtp.gmail.com.

לאחר מכן נתבקש להזין רק את שם המשתמש ב-gmail ואת הסיסמה (נא לא לסמן וי ליד אפשרות ה-SPA שנמצאת בתחתית החלון), ואנחנו כבר כמעט שם.
 
 
 
לאחר שיצרנו את חשבון הדואר החדש ב-outlook אנחנו צריכים רק להיכנס לתיבת המאפיינים (Properties) של החשבון החדש. תחת תווית ה-Advanced נסמן את שתי תיבות הבחירה הראשונות, ונגדיר כי התיבה שלנו תיגש לשרת באמצעות חיבור מאובטח (SSL) - שימו לב שהמספרים שמופיעים שם משתנים ל-25 עבור SMTP ו-995 עבור POP3 . וזהו זה, לאחר אישור הבחירה הזו, יש לכם Gmail גם בתוכנת הדואר.
 
הוראות להגדרת החשבון בתוכנות אחרות, וכן להורדת כלי להגדרה אוטומטית, ניתן למצוא בדפי העזרה של Gmail.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by