ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בלי ביצים 

בלי ביצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האיש עצמו הוא בן חמישים פלוס, ומאשכיו נפרד לשלום לפני כשש שנים. הוא מבקש להדגיש כי מדובר באקט מיני, וכי אין לו שום חשק להיות אשה. הוא גדל באיזור הכפרי של מדינת ניו יורק, ידע מנעוריו שהוא הומו, אך רק בשנות העשרים המאוחרות שלו גילה את סצינת ה-S&M הקשה.

אחד מחבריו לחיים הראשונים היה "חותך", אחד שפועל בשולי סצינת הסאדו-מאזו, ומסרס אחרים בהסכמה. ב1991- הגיע גלדינג להחלטה: "הרעיון לחתוך אותם גירה אותי מאוד. אבל יותר מזה, היה לי צורך להיפטר ממשהו שהטריד אותי מאז ההתבגרות".

בהתחלה הוא ניסה לחתוך אותם בעצמו. הוא השתמש ברצועות גומי כחוסם עורקים, וטבל את אשכיו במי קרח. אבל אחרי שעבר לו ההיי של האדרנלין, הוא נכנס לשוק קליני ואושפז. לקח לו שלוש שנים עד שנסע לקליפורניה, ונפטר מהם בצורה מסודרת. "מעולם לא חשתי יותר שלם ומאושר," הוא מדווח, ללא שמץ של רגש בפניו הקפואים.

ובאשר לצד השני של המטבע - "החותכים" - הם אמנם מעניקים שירות נדרש (בהפחיתם את מספר הסירוסים העצמיים, תהליך מסוכן מאוד), אבל רובם מודים שהם נהנים מאוד מהעבודה. אחד מהם תיאר זאת כך באוזני: "כשמפצחים את הביצים, זה עושה צליל מדהים, צליל ריסוק כזה. כמו לנעוץ שיניים בסלרי". 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by