ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אני ואני ואני ואני 

אני ואני ואני ואני

 
 
מיכל יפה

יש אנשים שאוהבים לריב עם עצמם, יש אנשים שאוהבים לכתוב על אלבומים, יש אנשים שאוהבים לזכור את הגשם של השנה שעברה ויש אנשים שפשוט אוהבים לשנוא קולות של חורף. אבל אני אוהב להיות בבית. וגם אני. וגם אני. ואני לא.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הבא בתור הוא - שוב אני

אתה קקה. אתה בעצמך. שניכם טועים (אילוסטרציה: יעל בן-דוד)
 אתה קקה. אתה בעצמך. שניכם טועים (אילוסטרציה: יעל בן-דוד)   
כל מי שגולש ברשת מספיק זמן נתקל בוודאי בתופעות שגרמו לו להרים גבה במקרה הטוב או לשפשף את עיניו בתדהמה במקרה הפחות טוב. אכן, האלמוניות היחסית שהרשת מספקת, פותחת פתח להרבה הודעות תמוהות שאנשים כותבים בשם בדוי, אבל התופעה הפאתטית ביותר שנפוצה בין כותבי ההודעות הבדויות היא לענות להודעה של עצמך, בלי לטרוח לשנות את כתובת האימייל.

מקרה משעשע שכזה ארע ביום שישי האחרון בפורום מוסיקה. משתתף בכינוי "אבי כבשן" השאיר הודעה שתוכנה דן בשאלה האם חברי להקות בנים הם הומואים. לא חלפו שלוש דקות מהשארת ההודעה ותגובה מבחורה בשם "ענת הכוסית" החמיאה לכותב ההודעה, באומרה: "רואים שאתה מבין מאוד במוסיקה". ארבע דקות מאוחר יותר הזדעק "רונן החתיך" ומחה נמרצות על תוכן ההודעה המקורית: "לא כל בן שרוקד הוא הומו - אתה לא יכול ליצור סטיגמות כאלו", ומקץ שתי דקות התערבה בשיחה "רינת גבאי" שסיכמה את הדיון בטענה הנחרצת: "מי שלובש בגדים של בחורות כמו היי פייב אז ברור שהוא הומו. זה בכלל לא נתון לשאלה".

מיותר לציין שכל ארבע ההודעות הנ"ל נכתבו על-ידי בעל אותו אימייל ואותו מספר אייסיקיו. מנהל הפורום, שלא ממש ידע מה לעשות עם הדיון, התגבר על ההלם מהר מאוד ויצר דיון רב דמויות משלו בשאלה האם יש מקום בפורום לדיונים מהסוג הזה. לקרוא כדי להאמין.
 

תחרות הפרוזה של פורום מוסיקה

סיפור לונדוני בהשראת blur (אילוסטרציה: יעל בן-דוד)
 סיפור לונדוני בהשראת blur (אילוסטרציה: יעל בן-דוד)   
אבל פורום מוסיקה הוא הרבה יותר מת`רדים ביזאריים של אנשים שיציבותם הנפשית מוטלת בספק. השבוע נפתחה שם תחרות הפרוזה השניה של הפורום. כזכור, לפני כמעט שנה התקיימה בפורום תחרות מאוד מוצלחת של סיפורים קצרים שנכתבו בהשראת אלבומי מוסיקה, ואין הזדמנות טובה מזו בשביל להזכר בכמה מהסיפורים המוצלחים בתחרות הקודמת:

נתחיל בהסבר טכני קטן. לכל אחד מהסיפורים בתחרות הוצמד משאל שבו התבקשו הקוראים לדרג את מידת אהבתם את הסיפור. במסגרת המעבר המחודש שערכנו על הסיפורים הישנים, מסתבר שמי שזכה בהכי הרבה תגובות חיוביות הוא לא אחר מאשר זולי. אז חבר פורום מהשורה וכיום מנהל הפורום. מי אמר שאין קידום בפורומים?

הסיפור שהגיע למקום השני היה סיפורו של טוליפ מלך הבורמזים, שכתב סיפור לונדוני למהדרין בהשראת Park Life של בלר, ואילו למקום השלישי הגיע סיפורו של רובי, שדווקא כתב על ניו יורק בהשראת טרומבוני דג החרב של טום וויטס. ומי שרוצה לקרוא עוד סיפורים מהתחרות הראשונה, יוכל למצוא פה קישורים נוספים. בהצלחה למשתתפים בתחרות החדשה, ואנחנו מבטיחים להביא לכם את הסיפורים שיזכו.
 

דז'ה וו רטוב

שוטי שוטי ספינתי. נתיבי איילון לפני שבוע (אילוסטרציה: יעל בן-דוד)
 שוטי שוטי ספינתי. נתיבי איילון לפני שבוע (אילוסטרציה: יעל בן-דוד)   
בשבוע שעבר היינו עדים לתופעת טבע מפתיעה ונדירה בשם גשם. כל-כך מפתיעה ששוב סגרו את נתיבי איילון, שוב מערכות הניקוז נסתמו מגודל ההפתעה, שוב הוצפו בתים ביפו ושוב לוחמי השייטת האמיצים התגייסו כדי לחלץ אזרחים בסירות.

במסגרת פינת הנוסטלגיה, אנו מגישים לכם הפעם הודעה שנכתבה בדיוק השבוע לפני שנה בפורום אקטואליה ועסקה בהשערות לגבי נזקיו של הגשם הראשון. מעבר לעובדה שהיום הודעות על גשם בפורום אקטואליה נראות כלוקסוס היסטרי, ההודעה לא איבדה אפילו טיפה אחת מהאקטואליות שלה, ואתם יודעים מה? כנראה שגם בשנה הבאה היא עדיין תהיה אקטואלית.
 
 

ההודעות הטובות של השבוע

מה שיפה בפורומים שאינם פורום אקטואליה, זה שאפשר להתייחס בהם לנושאים קטנוניים להפליא בתור טרגדיות בינלאומיות. ומה מתאים לזה יותר מפורום קיטורים, שהשבוע אכלס הודעה שהתלוננה על הקולות שאנשים עושים בחורף.

עוד קיטור בעל חשיבות עליונה הופיע השבוע בפורום נוער, שם חשף אורביט את קנוניית שיעורי הבית לחופש, שאומרת, בגדול, שלא יעלה על הדעת שתלמידים יחזרו ללימודים רעננים ומלאי מרץ, ויש לדכא אותם היטב על-ידי שיעורי בית בזמן החופשה. בקרוב בדו"ח מבקר המדינה

בשעה טובה ומוצלחת גם פורום מעט לנט הגיע לעמוד המאה שלו. לרגל המאורע, טרחה גאיה (שזוכה באות המשקיענית של השבוע) וכתבה סקירה ארוכה וממצה של כל מה שעבר על הפורום במאת הדפים הראשונים שלו. מסיבות מובנות נוותר על ברכת עד 120 ונאחל לפורום עוד הרבה דפים מוצלחים.
 
לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by