ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: גרובי, בייבי! 

לחץ כאן: גרובי, בייבי!

 
 
האחים טבריה

והשבוע בלחץ כאן, מדור לא מוסרי בכלל: יפניות מתעטשות, אמריקניות מתקרחות, עוגיות מזל מקללות, ושפנפנות פלייבוי מפתחות מודעות פוליטית. מג'ע-ג'ע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תחרות מלכת האפצ`י היפנית. היה אפילו גבר בין המתמודדים
 תחרות מלכת האפצ`י היפנית. היה אפילו גבר בין המתמודדים   
מן המפורסמות הוא שיפן היא אומה של פטישיסטים. הפעם, איך לא חשבנו על זה קודם, הם מביאים הישר לדסקטופ שלנו את ההוא שאוהב יפניות מתעטשות. מה לעשות, זה מה שמדליק אותם, ככה ש... סאקי טו מי, בייבי, אם לשאול ביטוי מהקומיקאי האהוב עלינו, אוסטין פאוורס.

חלק נרחב מהאתר הזה מוקדש לקטעי וידאו מתוך תחרות ה"אצ`ו קווין", שיזם איזה קומיקאי מלוכסן (המכונה "תשעים ותשע") לפני שש שנים, כדי לגלות מי היא מלכת ההתעטשויות של האי המתפורר. מסיבה לא ברורה, יש גם גבר אחד בין שבע המתמודדות, שכולן היו טובות, הציגו רמה מקצועית נאותה ותמכו ללא סייג בשלום עולמי ובקמיקזה על ספינות הצי האמריקאי. ללא ספק, סאקי טו מי בייבי.

 
"העמוד ההוא עם קבצי הקול ותמלילי השיחות מפרשת ווטרגייט", כפי שהוא מכונה בקרב חוגים מסויימים, הוא המקום הגזעי ביותר ברשת לגוון בעזרתו את פס הקול של החיים שלכם. קחו רגע לחשוב על אין סוף האפשרויות שהוא מציג בפניכם: הקול הסמכותי של ניקסון בתא הקולי שלכם? גזעי, זה המקום בשבילכם! התייעצות סודית בין הנשיא לעוזריו כמוסיקת רקע ליחסי המין שלכם? גזעי בריבוע, זהו ללא ספק המקום! אלוהים ישמור, על מה אני מדבר? זה יותר טוב מסטאר-טרק! למען השם, הרי ריצ`ארד ניקסון זה כמו קפטן קירק רק עם סקס אפיל של קרימינל וגינונים של מלך היקום. ניקסון זה, אם להשתמש בביטוי של אוסטין פאוורס, הוא הנהג, הוא האחראי - של העולם.

 
תן לה בספיחס. ידידה של המדור עוברת תספורת
 תן לה בספיחס. ידידה של המדור עוברת תספורת   
בעוד מיליוני גברים שם בחוץ נאבקים בהתקרחות ומוציאים מאות מיליארדי דולרים בשנה על רפואות אליל שונות ומשונות כדי למנוע את התופעה, מתקבצים האנשים היהירים האלה, ומקימים אתר הערצה לתופעה המקבילה אצל נשים. הם סוגדים לקירחות מכל הסוגים, או (קצת פחות) לבעלות שיער קצוץ, ורואים בהעדר שיער על הגולגולת את אידאל היופי האמיתי.

כמובן שאידיאלים אינם מגיעים בחינם - האתר נועד לשווק את קלטות הוידאו, שברובן מתקרחות להן נשים להנאתם ולשמחתם של הצופים המרותקים (כנראה קרחים מודחקים) - אבל ניתן לראות תמונות הסרת שיער נבחרות מתוך הסרטים ולעיין בתקצירי הקלטות ללא תמורה. הסוטים אלה שואלים כנראה ממר פאוורס את דרך החיים שלו, ואומרים לכל מי שרק מוכן לשמוע: "זו המסיבה שלי, בובה, ואני אוהב את זה ככה - עם קרחת".

 
 
הכל עובר עליך וק** בידיך. עוגיית מזל שהגריל המדור
 הכל עובר עליך וק** בידיך. עוגיית מזל שהגריל המדור   
הסינים הם אחד העמים החשודים ביותר בעיני. העובדה שיש כל כך הרבה מהם, יחד עם הטענה כי בסין הומצא חומר הנפץ, הדפוס, הכדורגל ומי יודע מה עוד, לא ממש מתיישבת עם זה שהם עדיין לא כבשו את העולם, וחיים בעוני, דלות ומסכנות באחד המקומות האיומים ביותר על כדור הארץ, כלומר בסין. למרות זאת, מדי פעם בפעם, כשאני פוגש סיני קטן ומפוחד ברחוב, אוחז בגולגלתו, אגודלי הנפץ שלי על העורק הראשי שלו, כולי דרוך ומוכן לקול הפצפוץ המיוחל של המפרקת, אני נזכר לפתע כי הם האנשים שהביאו לי את עוגיית המזל, וחס עליו, למען יספר לצאצאיו כמה רחומים הם היהודים.

עכשיו, באיחור אופנתי של כמה עשרות שנים, מחלחל לסין הפוסטמודרניזם הארור, והם, מצידם, משיבים בעוגיות החוסר-מזל. רק להקליק על העוגית הוירטואלית (לקרוא במלרע, ואז זה מסתדר) - והופה, איזה מסר מעליב מכסה לך את האקספלורר. איך לא חשבו על זה קודם? כנראה חשבו, אבל זה היה הפוך.

 
הופלה! נערת גומי וידידת המדור
 הופלה! נערת גומי וידידת המדור   
אמנויות הקרקס קצת נשכחו כאן, אמר לי השבוע איזה גמד גזעי אחד, ממושקף, שפגשתי ברחוב. חכה, חכה לפעם הבאה, אמרתי לו, והנה, גמד, אני פורע שטרות. אתם עומדים להכנס למקדש הסודי של אנשי הגומי באינטרנט. כאן תוכלו לגרד בפדחת בעזרת בוהן הרגל, או להצמיד את כפות הרגליים לתנוכי האזניים בלי לסבול עלבונות ומבטים מלאי בוז ושנאה מהאנשים הרגילים, שכמוהם כקרשים. כאן תמצאו קהילה מפותלת, שתגמיש עמדות, לא תכופף את ידיכם, לא תתקפל תחת לחץ, ותעניק לכם חותמת גומי של בני אדם לכל דבר.

 

זהו, פחות או יותר, היישום של השבוע. בימים שכאלו, מעטות הן התכונות הנחשבות יותר מהבלגה. האתר הבא לוקח את העניין הזה צעד אחד קדימה, ומנסה לבחון בצורה אינטראקטיווית מקסימה את יכולתכם להבליג ולספוג שורה של מילים גסות, קללות ונאצות שמוטחות מהדפדפן. לא צריך לקחת את הדברים קשה מדי. חשוב לזכור שמדובר באינטרנט של כולם, ויש שם בחוץ אנשים עם סף עלבון גבוה משלכם, המוכנים לסבול את העובדה שהמחשב שלהם קורא להם "חרא". לדרגות הגבוהות ביותר של המבחן יכולים להגיע רק אנאלפביתים, אבל זה כנראה לא נוגע אליכם, אם הגעתם עד הנה. בהצלחה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by