ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

והשבוע: להעלים את כל היסטוריית הגלישה שלכם, להתחבר לרשימת ה-ICQ שלכם מכל מחשב, לעשות סדר בקבצי ה-mp3 ובמשחק השבוע - לעוף כמו זבוב על הכביש המהיר. מיטב התוכנות של השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

HistoryKill - היסטוריה? איזה היסטוריה?

HistoryKill. לשמור על הפרטיות
 HistoryKill. לשמור על הפרטיות   
עושה רושם שמושג הפרטיות הפך למשהו שעבר מהעולם, לפחות בכל הקשור לגלישה ברשת, ו"האח הגדול" עוקב אחרינו כל העת, ויודע בדיוק מהם יעדי הגלישה שלנו. לעתים מדובר באתרים השותלים קבצי .Cookies לעתים מדובר באח הגדול תרתי משמע (או הבוס לצורך העניין), שמתחבר לרשת אחרינו, פותח את רשימת ה History, ומגלה, לבושתנו, שהאתר האחרון שבו ביקרנו היה האתר של פאמלה אנדרסון, ולא בגלל שאנחנו מתעניינים בהשפעת הסיליקון על החור באוזון.

HistoryKill שמה קץ לחטטנות המציקה הזו. התוכנה, התומכת הן באינטרנט אקספלורר והן בנטסקייפ, מאפשרת למשתמש למחוק בלחיצת כפתור את כל העדויות המרשיעות לאתרים שבהם ביקר. ניתן למחוק את קבצי ה History ולנקות לחלוטין את רשימת האתרים המופיעה מתחת לשורה שבה מקלידים את כתובות האתרים. התוכנה מסלקת קבצים זמניים שונים שהצטברו במהלך הגלישה, ומעלימה גם את ה-Cookies ששרתים טובי לב האכילו אותנו.

השימוש בתוכנה קל ופשוט: מציינים את סוג הדפדפן שבו משתמשים, מסמנים את הנתונים שמעונינים למחוק ולוחצים על כפתור האישור. התוכנה אצה רצה על כל הקבצים שסומנו ומסלקת אותם לארץ לא נודעת. בעזרת HistoryKill אפשר לגלוש בצורה פרטית, ולא להיות חשוף למעקבים מטרידים.

להורדה לחצו כאן
 

ICQRoaming - החברים מחכים על השרת

ICQRoaming. בפעם הבאה שאתם מבקרים אצל סבתא
 ICQRoaming. בפעם הבאה שאתם מבקרים אצל סבתא   
ICQ היא ללא ספק אחת מהתוכנות הטובות ביותר שניתן למצוא: שימושית מאד, פשוטה להפעלה, חופשית וגם כחול לבן. אולם לצד היתרונות הגדולים, התוכנה סובלת מחיסרון מטריד: כאשר מפעילים את התוכנה במחשב חדש, בעת הביקור השנתי אצל דודה רבקה, צריך לעדכן את התוכנה, ולהודיע לה מי הם החברים שלנו. לשם כך צריך להפוך לספר טלפונים מהלך, ולזכור את המספרים/כינויים של כולם, וכאשר מדובר בחברים רבים, העניין הופך למציק יותר ויותר.

ופה נכנסת לתמונה .ICQRoaming מדוע לזכור מספרים בעל פה, ועוד לטרוח אח"כ ולרשום מחדש את כולם, אם אפשר פשוט לאחסן אותם על גבי שרת, ו"לשפוך" אותם אל תוך המחשב החדש? התוכנה מוסיפה שני לחצני "Load" חדשים אל התפריט של ICQ, אחד עם חץ כלפי מעלה, והשני, באופן לא מפתיע, עם חץ כלפי מטה. לפני השימוש הראשון בתוכנה יש לבחור שם משתמש וסיסמה, ואחר כך, כל מה שנותר הוא לבחור אילו חברים מעונינים להעלות אל השרת, ולאשר.

כאשר מגיעים אל המחשב החדש מבצעים את הפעולה ההפוכה, ומעבירים את רשימת החברים מהשרת אל תוכנת ה ICQ המותקנת בו (יש להוריד את התוכנה גם במחשב השני). התהליך כולו הוא פשוט, יעיל ונוח, וחוסך זמן וזיכרון, רק שכאן, לשם שינוי, מדובר בזיכרון של המשתמש, ולא בזיכרון של המחשב.

להורדה לחצו כאן
 

m3uEdit - רשימה אחת גדולה

m3uEdit. רק לגרור את השירים ולהתחיל לשמוע
 m3uEdit. רק לגרור את השירים ולהתחיל לשמוע   
אצל משתמשים רבים, המחשב האישי הפך לתקליטור אחד ענק. היכולת למצוא כמעט כל שיר ברשת, ובעיקר הקלות שבה הפעולה הזו נעשית, מאפשרת לכל אחד לצבור שירים רבים במהירות ובקלות. לאחר הורדת השירים, השלב הבא הוא, כמובן, הכנת רשימת שירים. אחרי הכל, מי פראייר להתעסק כל פעם עם הנגן ולבחור שיר חדש. אולם בנגנים רבים, הפעולה הבנאלית הזו היא הקוץ שבאליה: קשה ליצור את הרשימה, ההוספה והמחיקה של השירים מסורבלת, ולא ניתן לנגן רשימת שירים שהוכנה על ידי תוכנה אחת בעזרת תוכנה אחרת.

בנקודה זו מתגייסת לעזרתנו .m3uEdit כמו תוכנות רבות אחרות, היתרון הגדול של התוכנה הזו הוא בפשטות שלה: אין אפשרויות מיותרות ומסובכות, אין תפריטים שנפתחים עם כל לחיצת כפתור ואין ממשק כבד ומסורבל. למעשה, אין בתוכנה הזו כמעט כלום - חוץ ממה שבאמת צריך: היכולת ליצור רשימה של קבצי מדיה שתתנגן ע"י כל נגן בצורה קלה במיוחד. כל מה שהמשתמש נדרש לעשות הוא לפתוח את התוכנה, לשלוף את השירים האהובים עליו ולגרור אותם אל תוך החלון של התוכנה. לאחר מכן אפשר לשנות את סדר השמעת השירים או למחוק שיר מהרשימה, וגם פעולות אלה פשוטות מאד לביצוע.

m3uEdit אינה בודקת בציציות של הקבצים המרכיבים את הרשימות. לכן, אין הכרח שכל הקבצים ברשימה יהיו בעלי פורמט זהה, או אפילו בעלי סוג זהה: ניתן ליצור רשימה המכילה שירים בפורמט 3MP וגם סרטים בפורמט MPG ללא כל קושי, ולנגן אותה בעזרת נגן התומך בשני הפורמטים. מומלץ.

להורדה לחצו כאן
 
 

BikeFlyter - זהירות, אופנוע לפניך

BikeFlyter. מעשה בחרק עם קסדה מצ`וקמקת
 BikeFlyter. מעשה בחרק עם קסדה מצ`וקמקת   

משחקי מחשב לא חייבים להיות מתוחכמים יותר מדי, או בעלי שלבים רבים, בהם צריכים למצוא מפתחות ואוצרות ולהילחם בבוסים מרושעים. לפעמים, כל מה שהבנאדם רוצה הוא לשחק במשחק פשוט, שלא דורש ממנו מאמץ מחשבתי מוגזם, אינו מאלץ אותו לזכור את הדרך המדויקת אל החדר שבו נמצאת חרב הקסמים והוא מכיל הנאה נטו.

BikeFlyter הוא בדיוק משחק מהסוג הזה: גרפיקה תלת ממדית מצוינת, הפעלה פשוטה בעזרת העכבר, קצת הומור מטורף והרבה אקשן. גיבור המשחק הוא חרק מעופף קטן ועצבני, החמוש בקסדת טייסים משנת תרפפ"ו, במשקפי רוח ענקיים ובסרבל מפוספס, שידע כבר ימים טובים יותר. החרק מעופף לו על הכביש המהיר, בניגוד לכיוון התנועה, ומטרתו של השחקן היא לנתב אותו בין האופנוענים הדוהרים על הכביש, אשר זוממים להפוך את היצור לז"ל בטרם עת. מהירות הטיסה של החרק ומהירות הנסיעה של האופנועים הופכת מהירה יותר ויותר, עד לסוף הטראגי הבלתי נמנע, שבו החרק מתפצפץ על שמשת אחד האופנועים.

החרק אינו טומן ידו בצלחת: הוא שולח קללות עסיסיות לעברם של האופנוענים החולפים על פניו, ולעתים מעיר גם לשחקן, אם אינו מצליח להתחמק מפגיעת האופנועים. החרק נאלץ גם לתקן את הסרבל שלו, שנקרע תוך כדי טיסה, ולחבוש מחדש את קסדתו המצ`וקמקת, שנופלת מראשו שוב ושוב. BikeFlyter מבטיח לשחקן הרבה בידור וכיף - ומקיים.

להורדה לחצו כאן
 
Download Accelerator
גרסה 4.0 של מנהל ההורדות המצוין. גרסה זו מוסיפה אפשרויות חדשות, כגון חידוש הורדה שהופסקה באמצע, כולל משרתים שאינם תומכים בכך, התחברות והתנתקות אוטומטית ועוד.

Icon Mania
גרסה 7.00 מציעה אייקונים רבים חדשים ומגניבים.

טריוויונר
גרסה 1.23למשחק הטריוויה, אחיו הצעיר של המשחק המצליח "מי רוצה להיות מליונר". בגרסה זו הוסרה המגבלה על זמן התשובה ונוספו שאלות חדשות למאגר.

FlashGet
גרסה 0.88 של מנהל ההורדות. גרסה זו מציעה מספר שיפורים באפשרויות ההורדה ותיקוני באגים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by