ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סיבת המעצר: דיבור בקול רם בסלולרי 
 
 
מערכת חיים ברשת

שוטר תנועה אמריקאי הפגין גבורה יוצאת דופן כאשר הצליח להשתלט על אישה הרה שדיברה בקול רם בטלפון הנייד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוטר אמריקאי טוען שהוא בכלל לא הגזים כשהוא דחף אישה בהריון על הרצפה, כבל אותה באזיקים והאשים אותה בכך שהיא "דיברה בקול רם מדי בטלפון הנייד שלה". דיווח של אתר האינקוויירר.

ג'ורג' סאוטיס, ממשטרת התעבורה בוושינגטון, טוען כי סקינה אהרון דיברה בקול רם מדי במכשיר הטלפון הסלולרי שלה בשעה שהיא נכנסה לתחנת הרכבת התחתית.
 
 
השוטר הורה לאישה, שהייתה בחודש החמישי להריונה, להנמיך את קולה, כשזו התעלמה ממנו והמשיכה לדבר, דחף אותה השוטר על הרצפה, כבל את ידיה באזיקים ולקח אותה לחדר המעצר למשך שלוש שעות. האישה הואשמה יותר מאוחר בהתנהגות פרועה שהפריעה לשלום הציבור ובהתנגדות למעצר.

לדברי הוושינגטון פוסט, משטרת התעבורה מגבה את פעולתו של השוטר סאוטיס כנגד האישה וגורסת כי היה צורך להרחיקה מהמקום כיוון שהיא חרגה מגבולות ההתנהגות הראויה בציבור. לטענת המשטרה האישה קיללה בטלפון (וזו חייבת סיבה טובה להעיף אישה הרה על הרצפה, לא?).

משטרת התעבורה טוענת כי הטלפונים הניידים הפכו לכלי שרת להתנהגות גסה במרחב הציבורי וכי הם נאבקים בהתדרדרות הדרמטית שחלה בנימוס של הנוסעים המשתמשים במערכת התחבורה הציבורית.

לדברי האישה היא בדיוק סיימה לדבר כאשר היא נעצרה וכי היא חוששת לגורל העובר שברחמה לנוכח תקיפתה על ידי השוטר.

ארגונים לשמירה על זכויות האזרח מייצגים את האישה במקרה. לטענת הארגונים, משטרת התעבורה מוציאה לעצמה מוניטין מפוקפק למדי לאחרונה לאור התנהגות אגרסיבית ומעצרים טפשיים ששוטריה ביצעו לאחרונה. ביניהם מעצר של אישה בת 45 שאכלה שוקולד וכבילה באזיקים של ילדה בת 12 שכרסמה צ'יפס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by