ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האקרים הפילו את אתרו של א-זרקאווי  
 
 החטוף הבריטי קנת` ביגלי בסרט הווידאו שהפיצה הקבוצה (רויטרס)   
 
רויטרס

קבוצת האקרים הפילה את האתר של הקבוצה המחזיקה בחטוף הבריטי. "תאכסנו אותם, ואתם תהיו הבאים בתור!" היה המסר שנכתב באתר הפרוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האקרים תקפו היום את אתר האינטרנט של הקבוצה האסלמית המקושרת לארגון אל-קעידה, שערפה את ראשיהם של שני בני ערובה אמריקנים. מבקרים שגלשו לאתר, הופנו בעקבות פעילות ההאקרים, לאתר המציג תמונה של פינגווין הנושא מכונת יריה. לתמונה צורפה אזהרה לחברות המספקות שירותי אכסון אתרים, לבל יאכסנו אתרים מסוג זה.

האתר המותקף הינו האתר של קבוצתו של אבו מוסב א-זרקאווי. האתר הוקם על שרת חינמי. בשבוע שעבר הציג האתר את צילום הווידאו של החטוף הבריטי קנת' ביגלי המתחנן על חייו, וצילומי ווידאו אחרים המציגים את עריפת ראשיהם של שני בני הערובה האחרים.
 
 
"תאכסנו אותם, ואתם תהיו הבאים בתור!" היתה ההודעה שהציבו ההאקרים בצידו השמאלי של המסך . קבוצת ההאקרים, המכנה עצמה TeAmZ USA, כבר הספיקה לתקוף כמה אתרים איסלמים ואתרים אחרים התומכים באל קעידה.

קבוצתו של א-זרקאווי מאיימת לרצוח את החטוף קנת' ביגלי במידה והאסירות העצורות בעירק לא ישוחררו, אבל לא קבעה תאריך יעד לביצוע הרצח.

אל קעידה וקבוצות מיליטנטיות אחרות משתמשות באינטרנט בצורה נרחבת על מנת להפיץ את משנתן, ופעמים רבות משתמשות בשירותי איכסון חינמיים. הקבוצות מתורגלות להעביר אחת לכמה זמן את אתריהן לשרתים חדשים, בכל פעם שהאתר הקודם שלהן מופל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by