ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
טושיבה מגדילה ל-60 ג'יגה 
 
 
מערכת חיים ברשת

הענקית היפנית קובעת רף חדש בנושא הנפח של נגני המדיה, ומכריזה כי היא עומדת להשיק נגן בעל נפח של לא פחות מ-60GB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגודל לא תמיד קובע, אבל כשמדובר בנגני מדיה וביכולתם לאכסן את אוספי המוזיקה הענקיים של המכורים לעניין, הוא משמעותי בהחלט. חברת טושיבה קובעת רף חדש בתחום הנפח של נגני המדיה והודיעה אתמול (ב') כי בקרוב היא תשיק נגן מדיה בעל נפח של לא פחות מ-60 ג'יגה בייט, כך מדווח אתר pcworld.

"זה יהיה נגן המדיה הראשון שישתמש בנפח של 60 ג'יגה בייט" אמרה מידורי סוזוקי, דוברת טושיבה בטוקיו. לשם השוואה, ה- iPod הפופולרי של חברת אפל מגיע לנפח של עד 40 ג'יגה "בלבד". ל-60 הג'יגה האלו, אפשר לדחוס אוסף של עד 15 אלף קבצי מוזיקה, באיכות של 128KBs.
 
נגן ה-60GB יהיה המוביל מסדרת שלשה נגנים שהענקית היפנית תשיק, בחודש נובמבר הקרוב. שני הנגנים האחרים בסדרה יהיו בנפחים של 10GB ו- 20GB.

מבחינת עיצוב, הנגנים מזכירים במידה לא מבוטלת את ה-iPod. גם הם יגיעו במבחר צבעים כדוגמת וורוד, לבן או כסף, רק שבמקום כפתור הניווט העגול של ה- iPod , המעצבים של טושיבה בחרו להשתמש בכפתור ניווט בצורה של צלב.

סוזוקי מסרה כי נגני ה-10GB וה-20GB יתחילו להימכר ביפן בחודש נובמר במחיר של 360$ ו- 400$ בהתאמה. המודל של ה- 60GB יחל להימכר בחודש דצמבר ועלותו תהיה 580$.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by