ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הכחש והרחש 

הכחש והרחש

 
 
יונתן שדמי

תשעה דברים שכל מצ'טצ'ט צריך לדעת לפני כניסתו לגיהנום העליז הזה שנקרא חדרי השיחות, או, לפעמים עדיף פשוט לשתוק


 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפעמים, כל מה שאתה רוצה, זה שאלו שנמצאים בצ`ט פשוט ישתקו קצת
 לפעמים, כל מה שאתה רוצה, זה שאלו שנמצאים בצ`ט פשוט ישתקו קצת   
גם פה, כמו בחיים האמיתיים, במקרה שטרם הבחנת בעניין, מרבית חברי המין האנושי - רובם המכריע, למעשה - הם יצורים מרגיזים, קטנים וקטנוניים, שידרכו עלייך, ישפילו אותך ויעוטו בצווחות חדות ואכזריות על צווארך החלוש בהזדמנות הראשונה.

כמו תמיד, הפתרון הכי טוב הוא להקדים את התרופה למכה: היה שמוק, ויפה שעה אחת קודם. עטה עלייך פרסונה אטומה, אסרטיווית וארוגנטית, כזו שתראה לכל הילדים בני ה12- מערוץ הסקס של וואלה מה זה להפיל לך את המחשב רק כי ניסית לרמוז להם ש"בחייכם ילדים, זה לא יפה לדבר ככה על מיכל ינאי והדברים שהיא עושה עם הביג-באגים כשהחושך יורד".
 

שבדיות

יש רק בשבדיה. לא יעזור בית דין. הסיכוי שגברת "אני פנתרה עם חזה גדול, עיניים כחולות ושיער שטני עד לטוסיק" מערוץ עשרים פלוס היא בעצם יוסי אלמליח מבאר שבע, ילד שעיר בן 13 שנמצא בשלבי חקירת הליבידו והמיניות המניצה שלו, הם טובים עד דמעות. תסכול. זה חלק מהעניין.
 

שבדים

אחותי, גם כן מבלים בעיקר בפיורדים, ובשאר לוקיישנים צוננים יותר ממקומותינו. עד שהשינוי הדמוגרפי המיוחל באוכלוסיית האינטרנט יתרחש כבר, בבראוזר הקרוב אלייך מבלים בעיקר זכרים ישראלים מצויים, מאלו ששורצים בכל קרן רחוב להתייפח, ובמקרה הטוב יצא לך מהם דייט מחורבן. במקרה הסביר ישתינו מפחד והתרגשות ברגע שיראו אותך, כי הקומינקציה שלהם עם בחורות, או עם כל יצור מבוסס פחמן אחר, עדיין סובלת מקשיים מסוימים.
 
 

ילדים

בנוסף לבעלי הידיים המזיעות והשפע הפצעונים שמסרבים להעלם, האוכלוסייה השנייה שמאכלסת בכבדות את חדרי הצ`ט העבריים הראשונים לאחר 2000 שנה היא ילדים. והרבה, הרבה מאוד מהם. במיוחד עכשיו, בתקופת החופש הגדול, אפשר למצוא אותם מצווחים ככרוכיות בכל חדרי השיחה, ומתחננים בקולניות ש"מי שאוהב את היי-פייב שיכתוב 1!!!", או מתעניינים האם "יש פה כוסיות בנות 12 מאשקלון????"
 

עצבות קיומית

שורה, לעיתים קרובות, על ערוצי שיחה עזובים. ראיתי פעם ערוץ שנחל עזבו, והמראה מדכדכך: אין כמו שניים שלושה מצ`טצ`טים שמחליפים בדרך כלל משפטים סתמיים, קטנים ומדוכאים בכדי לגרום לאדם להרגיש את כבדות הקיום נוחתת עליו במלוא כבדותה. טוב תעשו אם תגבילו את עצמכם לערוצים רעשניים שבכל זמן נתון יש בהם עשרה אנשים ומעלה.
 

סייבר-סקס

זה אאוט גמור, לדעתי. אם באנגלית המנהג הזה עוד נהנה מאיזשהו חן ושמץ סקסואליות, הרי שהתרגום לעברית ("או! אני אוהבת את זה כך! אה!"), בנוסף להקלדה המגושמת ביד אחת, מחסור חמור במאהבים ומאהבות בעלי דימיון, כתיבה קלוקלת וצורך בשרירי קיבורת מרשימים לסיבובים הארוכים במיוחד, משמידים את שארית התום והיופי של התחביב המייגע הזה. העם כרגיל רוצה את המקור המיצי והמזיע, ולאלתר.
 

סופר-קאלר-פרג'ליסטיק-אקספי-אלי-דושס'ס

בשפת הקוד של מצ`טצ`טים וותיקים, זה הכינוי שזכו לו זייני השכל הכרוניים, על שם מילת הקסם המופלאה של מרי פופינס, זבלנית מוח ראויה בהחלט בזכות עצמה. משום מה, יש חלקים נרחבים באוכלוסייה שרואים בחדרי הצ`יטצ`וט הזדמנות לפרוש את משנתם המדינית, הרוחנית, הסקסואלית, הגיאו-פוליטית, האסטרטגית והחברתית, ורצוי בפסקאות ארוכות עד אימה ובקצב של קלדנית מקצועית על קוקטייל עשיר במיוחד של ספידים ממריצים, למגינת ליבם של שאר חברי ערוץ השיחה.
 

נאצים

ושאר מרעין בישין הם אורחים קבועים, לפחות ברמת ההשאלה הלשונית, בחדרי השיחה העבריים. קריאות חיבה עדינות נוסח "טרוריסטים", "מחבלים", "נושכי כריות", ו-"חובבי תקיעות" גם הן נפוצות עד מאוד בוויכוחים הפוליטיים הווירטואליים. האלימות המתפרצת של הצ`ט, שמאפשר כנות ברוטאלית בזכות העובדה שצריך להקליד, ולא להגיד ממש, את מה שמעיק על ליבך, גורמת לכך שכל מדמנת הנפש האנושית נמרחת על המסך בחדווה גדולה. ראו הוזהרתם.
 

התמונה

בסוף זה תמיד מגיע: מכירים מישהו ברשת, חושבים שאולי סוף סוף יצא משהו אמיתי מכל האינטרנט הזה, ואז הוא, או היא, מבקשים תמונה. היא תראה מייד שאתה לא השילוב המובטח בין תום קרוז אחרי מקלחת ובראד פיט אחרי סשן ארכני במיוחד בחדר כושר, והוא יראה ישר שאת לא ממש הופרדת בלידתך מסינדי קרופורד. הפתרון? לסרוק תמונה מטושטשת ולהעביר אותה טיפול ומסג` יסודיים בפוטושופ, או, הכי טוב, להביא תמונה של הבנדוד השווה או השכנה הכוסית, כי באינטרנט, כמו בכל מקום, הכחש יענה על הכל. באחריות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by