ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משהו לקרוא 

משהו לקרוא

 
 
עוזי וייל

עוזי וייל מביא כמה מהכתבות היותר מעניינות שלא יצא לכם לקרוא בשבועות האחרונים ברשת. ממדענים שמנסים לשכפל את ישו, דרך הקלות הבלתי נסבלת שבה אפשר להרוס לכם את החיים ועד פרצופו האמיתי של אוסטין פאוורס. וכמעט שכחנו - תתפלאו מה אפשר לעשות עם, אהמ, בולבול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לשכפל את ישו

קבוצת מדענים בברקלי, קליפורניה, אוספים מטען גנטי שאמור להיות של ישו, ומנסים להקים לתחיה את כפילו הגנטי. נשמע מופרך? הם כבר בדרך ליצור את הישו המשוכפל הראשון. רוברט מסטרסון, Heartford Advocate (לכתבה המלאה)
 

2

 
גנבי החיים
מה הפשע המתגאה בשיעור הצמיחה הגדול ביותר בארה"ב? לא יריות מרכב נוסע, לא פדופיליה באינטרנט, וגם לא טרור בינלאומי (יותר אמריקאים מתים מדי שנה מעקיצת דבורה, כך הסטטיסטיקה); לא - גניבת זהות, זה הלהיט הגדול. קל לעשות את זה, וכמעט בלתי אפשרי להיתפס. ג`ון סתרלנד מה"גרדיאן" מסביר איך עושים זאת (לכתבה המלאה)
 
 
מה אפשר לעשות עם בולבול?
זה היה להיט גדול בפסטיבל אדינבורו, מקום בו מי שלא מזעזע את הקהל לא מקבל מחיאות כפיים, אבל מי חשב ש"תיאטרון הבובות של הזין" יגיע כל כך מהר לווסט אנד? צ`רלס ספנסר, מבקר התיאטרון המבריק של ה"דיילי טלגרף", חזה בשני אנשים משחקים עם הבולבול במשך שעה שלמה, ויצא נפעם (לכתבה המלאה)
 
 

4

 
יו, מאן
רוי טרפלי היה מהתקוות הגדולות של האנ.בי.איי, הושעה בגלל סמים, קיבל הזדמנות שניה ופיספס גם אותה - ועכשיו הוא משחק בסיביר, ומעמיד פנים שהכל בסדר. דניאל קויל, מנ`ס ג`ורנל, פגש אותו (לכתבה המלאה)
 
 
נשמות טובות
סופר סטארים, סופר אגו-מניאקים: ג`ון פטרסון, "גארדיאן", על כוכבים הוליוודיים שמתנהגים כמו אידי אמין (לכתבה המלאה)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by