ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

לסדר אחת ולתמיד את ההארד דיסק, להרכיב רקע מרהיב לאתר שלכם, למנוע פתיחה של חלונות פרסומת מעצבנים, ואפילו להיות פיראט אווירי. מיטב התוכנות של השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Broom - סדר צריך להיות פה

The Broom. טוב שיהיה בבית
 The Broom. טוב שיהיה בבית   
אחת המשימות הקשות והמשעממות ביותר באחזקה השוטפת של המחשב האישי היא לשמור על הסדר בדיסק הקשיח. כולנו סובלים מדרגה כלשהי של מחלת העצלנות חשוכת המרפא, וזה מתבטא בשמירת קבצים בתיקיות מזדמנות, באי ביצוע הסרה מסודרת של תוכנות ובהעברות מיותרות של מסמכים בין הספריות השונות. התוצאה של כל הפעולות האלו היא דיסק שנראה כאילו עברה בתוכו סופת הוריקן, אולם בנוסף לחוסר הסדר, מתבזבז מקום אחסון יקר מפז, כתוצאה מקיומם של קבצים כפולים, חלקי קבצים ישנים ושאר ירקות. בקיצור, לא נעים.

The Broom היא בדיוק התוכנה שבאה להכניס קצת סדר בבלגן. בעזרת התוכנה ניתן לבצע סריקה מדוקדקת של כל הדיסקים, סריקה שאף קובץ סורר לא יחמוק ממנה. ניתן לבצע את הסריקה לפי סיומות הקבצים, לפי גודלם או לפי השעה והתאריך שבהם נכתבו, לבחור קבצים מסוימים שלא יופיעו בסריקה ולקבל את התוצאות במהירות ובטבלה מסודרת. כעת ניתן לעבור על הקבצים ולחרוץ את גורלם, לשבט או לחסד.

אולם התוכנה לא מסתפקת בכך: מעונינים לראות את כל קבצי המולטימדיה ששמורים על גבי הדיסק? קיבלתם בלחיצת כפתור. רוצים לדעת כמה קבצי "Cookies" נשתלו לכם במחשב בלי שידעתם בכלל? אין בעיה בכלל. מה הם כל הקבצים שנשמרו בין השישה עשר במארס לבין השמונה בדצמבר? קטן על התוכנה. ויש עוד ועוד אפשרויות, חלקן מתקדמות יותר וחלקן מתקדמות פחות, וקצרה היריעה מלפרט את כולן. The Broom היא מסוג התוכנות שעליהן נאמר: טוב שיהיה בבית.

להורדה לחצו כאן
 

Background Magic - חיים את הרקע

Background Magic. לאתר אטרקטיבי
 Background Magic. לאתר אטרקטיבי   
אם אתם מחזיקים אתר בית משלכם, היתה לכם, קרוב לודאי, התלבטות לא קטנה כאשר הייתם צריכים לבחור את הרקע לאתר, אותו טפט שעליו יוצג כל התוכן של האתר. הרקע צריך להתאים לצבע הגופנים ולתמונות, לא לגנוב את ההצגה יתר על המידה, אבל גם למשוך את עינו של הגולש המפונק ולפתות אותו להישאר באתר. הצלחתם למצוא רקע שעונה על כל הדרישות? ברכותינו. לא הצלחתם? נסו את Background Magic.

התוכנה הזו מציעה דרך מקורית במיוחד ליצור רקעים עבור אתר אינטרנט, שיכולים גם לשמש כרקע לשולחן העבודה, "סקינים" לדפדפן האינטרנט ואפילו ככפתורים עבור האתר. הרכבת הרקע פשוטה ביותר: התוכנה מציעה מגוון רחב של רקעים (25 בגרסה השיתופית, 100 בגרסה המלאה, המאפשרת גם להוסיף למאגר תמונות משלכם), וכל מה שנותר הוא לבחור בשניים מהם. התוכנה יוצרת תמונה, שהיא הכלאה של שני הרקעים. אולם זהו רק השלב הראשון: כעת ניתן לקבוע איזו משתי התמונות תהייה דומיננטית יותר, לשנות את הבהירות, לקבוע את עוצמת הצבעים השונים, ליצור תבליטים בתמונה, לסובב ולהוסיף ולעצב את התמונה כרצונכם.

יתרון נוסף של התוכנה הוא הפשטות שלה: כל הפעולות מבוצעות בלחיצת כפתור אחת ויחידה ואין צורך להתעמק בהסברים מפורטים ובמסמכי עזרה משמימים. בעזרת Background Magic תוכלו להפוך את אתר האינטרנט או את שולחן העבודה שלכם לאטרקטיבי יותר. כדאי.

להורדה לחצו כאן
 

NoPops - בלי הפסקת פרסומות

NoPops. אידיאלית לאתרים מאוד מסויימים
 NoPops. אידיאלית לאתרים מאוד מסויימים   
הפרסומות כבשו זה מכבר כל חלקה טובה בעולמנו, ולא פסחו, כמובן, גם על האינטרנט. אם המטרד היה מסתכם בבאנרים קטנים ומנצנצים - ניחא. אבל אתרים רבים (ובמיוחד, אתם יודעים, אתרי סקס) אינם מסתפקים באותם באנרים חביבים: מיד עם כניסתו לאתר מצפה לגולש מארב אגרסיבי של חלונות פרסומת, המקיפים אותו מכל כיוון ומאיימים להטביע אותו ביניהם. ניסיתם לסגור חלון פרסומת? טעות חמורה! שלושה חלונות חדשים יפתחו מיד במקום החלון המת, והגולש מרגיש את תחושת חוסר האונים שחש קרוב לודאי גם הרקולס כאשר ניסה לכרות את ראשיה של ההידרה המפורסמת במיתולוגיה היוונית.

את חרבו המלובנת של הרקולס מחליפה התוכנה הפשוטה הזו, NoPops. נכנסתם לאתר שפוצח במתקפת חלונות פרסומת? אל דאגה. התוכנה נכונה לקרב, ומכניעה ללא כל מאמץ את החלונות, שייסגרו אחד אחרי השני בבושת פנים ולא יותירו אחריהם כל זכר.

NoPops, שהיא תוכנה חופשית, מאפשרת גם לקבוע את מרווח הזמן המבוקש בין שתי בדיקות עוקבות לאיתור חלונות פרסומת. לתוכנה אפשרויות נוספות, כגון אפשרות לבחור כותרות מסוימות, אשר חלונות המכילים אותן יסגרו באופן אוטומטי, וקביעה האם התוכנה תופעל מיד עם עליית מערכת ההפעלה, אבל גם משתמשים שאינם אוהבים להסתבך עם הרבה אפשרויות והגדרות יכולים להשתמש בתוכנה וליהנות מההגנה שהיא מספקת.

להורדה לחצו כאן
 
 

Crimson Skies - היה גם אתה פיראט אווירי

Crimson Skies. לשדוד אוצרות מספינות אוויר
 Crimson Skies. לשדוד אוצרות מספינות אוויר   
את הסיפורים והאגדות אודות שודדי הים כולנו מכירים. אבל מה לגבי שודדי אוויר? ניסיתם פעם לשדוד ספינות אוויר (צפלינים) תוך כדי טיסה? הורידו את כובע הפיראטים, הסירו את הרטייה והמריאו אל על עם סימולטור הטיסה Crimson Skies של חברת Microsoft.

גיבור המשחק הוא ניית`ן זכארי, פיראט אוויר אמיץ לב, והזמן הוא שנות השלושים של המאה העשרים. השמיים פרוצים, וכל אחד יכול להסתער על האוצרות הגדולים שמובילות ספינות אוויר. המטרה היא לשדוד את האוצרות ולהגן עליהם מפני שודדים נוספים, בסדרה של קרבות אוויר מסעירים.

הגרפיקה, כמובן, מצוינת ומציאותית, הטיסות מתבצעות מעל נופים מרהיבים והמטוסים וספינות האוויר נראים כאילו בעוד רגע ייצאו ממסך המחשב וימריאו אל השמיים. כל מי שרגיל לסימולטורים שמספר המקשים הנדרש כדי להפעילם מצריך מספר תלת ספרתי של אצבעות ישמח לגלות שהשליטה על המשחק נוחה ופשוטה, במיוחד עם ג`ויסטיק. גרסת הדמו של המשחק מאפשרת לצאת לשתי משימות ולהשתתף בקרב אכזרי אחד, ומותירה טעם חזק של עוד.

להורדה לחצו כאן
 
Audiograbber
גרסה 1.70 של התוכנה להעתקת קבצי מוסיקה מתקליטורים אל המחשב. גרסה זו מציעה שיפור באיכות המוסיקה המועתקת ואפשרות לשמור נתונים שונים אודות השירים.

BitMagic
גרסה 2.11 של נגן סרטי האנימציה. בגרסה החדשה נוספו אפשרויות חדשות בתחום נגינת סרטונים הומוריסטים.

Norton Anti Virus
גרסה 7.00 של תוכנת האנטי וירוס הפופולארית. גרסה זו מציאה אפשרות לעדכן את מאגר הנתונים אודות וירוסים דרך הרשת, מנגנון סריקת הוירוסים שופר ונוספה תמיכה גם ב-Windows Me.

Norton Utitlities
גרסה 5.00 של אוסף הכלים הבודקים את רכיבי החומרה המותקנים במחשב האישי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by