ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נשמות טובות 

נשמות טובות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מייק מאיירס, אוסטין פאוורס. חבל, הוא דווקא נראה נחמד
 מייק מאיירס, אוסטין פאוורס. חבל, הוא דווקא נראה נחמד   

אין דבר שמשמח אותי אישית יותר מסיפורים על כוכבים גדולים שמתנהגים כמו חארות. השבוע יש לנו חדשות על בילי זיין, הרשע מ"טיטאניק", ועל מי שעד עכשיו ניסה לשמור על תדמית הילד הטוב, מייק מאיירס. שניהם נצפו בשבוע האחרון כשהם נתקפים בהתפרצויות זעם של ילדים בני שלוש.

זיין גרם לפיטוריו של שוער במלון בלוס אנג`לס, אחרי שזה ניסה לעזור לכמה ציידי חתימות. "איך אתה מעז?" ילל השחקן, "אני הייתי בסרט הגדול ביותר בכל הזמנים."

והשוער ירה מיד חזרה שורה יקרה מפז: "אה, אתה מתכוון `הפנטום`?" - שהיה הכישלון הנורא של זיין מ1998-. השוער מצא את עצמו מחוסר עבודה תוך דקות. צריך להרים אנדרטה לכבודו.
 
וטבלואיד ניו יורקי גילה השבוע כמה זוטות מחייו של מייק מאיירס: בשעת הסרטת "עולמו של ויין" הוא התחרפן לחלוטין בגלל שעל שולחן הקייטרינג לא היתה מרגרינה - רק חמאה. שלא לדבר על מה שקרה על הסט של "אוסטין פאוורס", שם צרח במשך דקות ארוכות על גריפ שהיתה לו החוצפה להביט ישירות בעיניו של מאיירס.

מאוחר יותר, הוא גם פיטר את מנהלו האישי, ארווין סטוף, בגלל שזה האחרון סירב לגרום למטוס רגיל בטיסה מסחרית להסתובב חזרה כדי שיוכל להיפגש עם מאיירס. "אין לי סוג כזה של סידור עם אמריקן איירליינס, מייק," העיר סטוף, וסיים את תפקידו כמנהלו האישי של מייארס בדיוק שתי שניות מאוחר יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by