ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מה אפשר לעשות עם בולבול? 

מה אפשר לעשות עם בולבול?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תיאטרון הבולבולים של מורלי ופרנד. אל תדאגו, הם מצויידים היטב
 תיאטרון הבולבולים של מורלי ופרנד. אל תדאגו, הם מצויידים היטב   

אחרי מופע חימום של קומיקאית המכנה את עצמה "המאסטר הגדול של האמנות העתיקה של אוריגמי באיברי מין", זה קורה: סיימון מורלי ודייויד "פרנדלי" פרנד עולים לבמה, לצלילי השיר "שני ילדים קטנים". בדיחה נחמדה, כי אם יש משהו שאי אפשר להגיד על שני הבחורים האלה, זה שהם קטנים. לא, שניהם מצויידים היטב (ואם להיכנס לפרטים טכניים, מורלי הוא הארוך מבין השניים, אך הציוד של פרנדלי עבה יותר).

אבל במובן אחר, "שני ילדים קטנים" הוא תיאור מדוייק. אני לא בטוח שתאמינו לי, אבל יש איזה קסם תמים השרוי על המופע הזה. מורלי ופרנדלי הם כמו שני ילדים שגילו בפעם הראשונה את הבולבול שלהם. איבריהם נשארים שמוטים כל הזמן, ולמרות שהנשים בקהל צוחקות בנאה, והגברים מתכווצים ברתיעה מדי פעם, ומקווים שאכן הגודל לא משנה - למרות כל זה המופע הזה מוציא את הזין מהקשר מיני. הזין אכן הופך לבובה בתיאטרון בובות, ולהגם החביב של השחקנים בעודם מבצעים את מה שהם מכנים "דיק טריק", מבטיח שבאופן מוזר, ההופעה הזו אינה יכולה לפגוע גם ברגישים שבקוני הכרטיסים.

"יש גבול," מודים מפעילי הבובות, "למה שאתה יכול לעשות על במה עם שני איברי מין וארבעה אשכים." למרות זאת, מה שהם כן מצליחים לעשות פשוט לא יאמן. כשכל לבושם מסתכם בכובעי קש וחיוכים גדולים, הם מפנים את גבם לקהל כדי לסדר כל "מיצג" חדש, ואז מסתובבים חזרה עם תוצאות הנעות בין המגוחך למה שנראה פיזית בלתי אפשרי. לא צריך גם לדאוג להיות קרובים לבמה: מצלמת וידאו מבצעת תקריבים מאירי עיניים שמוצגים על מסך גדול.

 
בין התצוגות: מגדל אייפל ("אם מסתכלים מלמעלה אפשר ממש לראות אנשים מסתובבים למטה"), המפלצת מלוך נס, שושנת ים, עוף של קנטקי פרייד צ`יקן (דמיון מדהים ממש, ודי דוחה) - אלה כמה משיאי ההופעה. קוראים ממין זכר מוזמנים לנסות בבית כמה מהקלים יותר, כמו שבלול והמבורגר. הייתי ממליץ, מצד שני, לחשוב טוב לפני שמנסים את הדיג`רידו (חליל הבמבוק הענקי של האבוריג`ינים האוסטרלים), ותצטרכו הרבה אימונים כדי לבצע את גלשן הרוח.

המופע מהנה ביותר, וקסמם האוסטרלי הידידותי של מורלי ופרנדלי גדול לא פחות מאיבריהם. אניני נפש עלולים להיפגע יותר, אם כבר, ממופע הפתיחה, קומיקאית בשם מנדי רייט שמשלחת בקהל כמה מהבדיחות הגסות וחסרות הטעם ששמעתי מעודי.

היא מצחיקה שזה ממש מביש, וכשמישהו בשורה הראשונה עשה פרצוף, היא ירתה מיד: "באת הנה לראות שני בחורים מוציאים את הזין. אז אל תעמיד פנים שאתה נעלב ממה שאני אומרת."

צודקת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by