ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

לא לאבד את הזיכרון, לבדוק שלא קיבלתם וירוסים מחברים, להתמכר למשחק מחשבה חמוד, ולדעת מתי בדיוק מתעדכנים האתרים החביבים עליכם. מיטב התוכנות של השבוע יעשו לכם שנה מתוקה יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

RAM Idle - לפני שהמחשב קורס

RAMIdle. זהו לא סוף הזיכרון
 RAMIdle. זהו לא סוף הזיכרון   
אחד מרכיבי החומרה החשובים ביותר במחשב, וגם המשאב שאוזל במהירות הגבוהה ביותר, הוא הזיכרון הראשי שלו (RAM). כל התוכנות והיישומים שאנו מפעילים עושים שימוש בזיכרון הראשי, ובעת פעולתם מאחסנים בו מידע ונתונים שונים, משום שהגישה אל הזיכרון הראשי מהירה הרבה יותר מהגישה אל הדיסק הקשיח. ברור, לפיכך, שרצוי להשאיר כמה שיותר זיכרון ראשי פנוי, ולמנוע בזבוז מיותר של המשאב היקר הזה.

Ram Idle היא תוכנה טובה ויעילה, המסייעת למשתמש לשחרר חלקי זיכרון, בכל פעם שכמות הזיכרון הראשי יורדת אל מתחת לגבול מסוים. אפשרות אחרת היא לתת לתוכנה לשחרר באופן עצמאי כמות זיכרון כלשהי בכל פרק זמן קבוע. בנוסף, התוכנה מאפשרת לבצע אופטימיזציה של זיכרון המטמון (Cache) של המחשב, והיא גם יכולה להציג על גבי מגש העריכה, לצד השעון, את כמות הזיכרון הפנוי בכל רגע ורגע. כך תוכלו להימנע ממצב שבו הפעלה של מספר גדול של תוכנות במקביל יגרום לקריסת מערכת החלונות שלכם.

יתרון נוסף וחשוב של RAM Idle הוא הפשטות שלה: היא אינה מכילה נתונים ואפשרויות בכמות אסטרונומית, והצבעה בעזרת העכבר על אפשרות כלשהי מציגה הסבר קצר ותמציתי על אפשרות זו. השימוש בתוכנה משפר את ביצועי המחשב ומאפשר לו לעבוד בצורה חלקה וטובה יותר.

להורדה לחצו כאן
 

VCatch - לך תדע מה שלחו לך

VCatch. גם כשמחליפים קבצים צריך להיזהר
 VCatch. גם כשמחליפים קבצים צריך להיזהר   
אתם יודעים מי החבר של החבר ששלח לכם את הקובץ שהורדתם עכשיו בנאפסטר? ומי החבר של החבר של החבר? תוכנות שיתוף והחלפת קבצים, דוגמת נאפסטר וגנוטלה, הפכו זה מכבר ללהיט של רשת האינטרנט. הוויכוח על חוקיותן של תוכנות מסוג זה עדיין בעיצומו, אבל מרבית הגולשים עושים שימוש בתוכנה זו או אחרת, ומשיגים בצורה מהירה ופשוטה כמעט כל קובץ שחשקה נפשם. כמו תמיד, אין טוב בלי רע: תוכנות שיתוף הקבצים הן גן עדן לוירוסים, שמתפשטים דרכן בצורה מהירה ומדביקים את המשתמשים, שמחליפים ביניהם קבצים נגועים, בדרך כלל ללא ידיעתם.

הפתרון הוא, כמעט כרגיל, יש לומר, ישראלי - תוכנת אנטי-וירוס אשר פותחה במיוחד עבור משתמשי תוכנות החלפת הקבצים השונות. VCatch סורקת כל קובץ שמגיע אל המחשב דרך נאפסטר, גנוטלה או איי-מש, ומוודאת שהוא נקי וחף מכל וירוס. התוכנה בודקת גם קבצים שמגיעים אליכם דרך האיי.סי.קיו, בדואר אלקטרוני רגיל וקבצים שאתם מורידים מהרשת בעזרת הדפדפן.

אם תרצו להיות טובי לב, התוכנה תוכל גם לשגר אזהרות אודות הווירוסים שהיא מגלה אל רשימת חברים שתגדירו עבורה. בנוסף, VCatch יכולה להתעדכן דרך אתר הבית שלה בווירוסים חדשים ולהוסיף אותם למאגר שלה. חשוב לא פחות - כל מי שרגיל לתוכנות אנטי וירוס המכילות עשרות אפשרויות מציקות, ישמח לגלות מסך אחד ויחיד, עם מספר מועט של הגדרות פשוטות, ברורות ושוות לכל נפש. בעזרת VCatch אפשר להמשיך ולהחליף קבצים, ולעשות זאת בדרך בטוחה יותר.

להורדה לחצו כאן
 

C4U - מה נשתנה באתר הזה?

C4U. רוצים שינוי?
 C4U. רוצים שינוי?   
ממתינים לפרסום של ידיעת חדשות חשובה? מחכים לעדכון תוצאה מ"משחק העונה"? אין צורך לשבת מול המחשב, לכסוס ציפורניים וללחוץ על Reload בכל 5 שניות. תנו ל C4U לעשות את העבודה בשבילכם, ובזמן שאתם גולשים לכם להנאתכם, התוכנה תעקוב אחרי האתר, ומיד כאשר יופיע בו המידע המעודכן, אתם תהיו הראשונים לדעת זאת.

מדובר בתוכנה פשוטה ונוחה לשימוש, המאפשרת להגדיר רשימה של אתרים (ניתן לייבא כתובות מרשימת המועדפים), ולהגדיר לגבי כל אתר משימות מעקב: שינויי טקסט, הוספת קישורים או כתובות דואר חדשות והוספת תמונות. ניתן לבצע בדיקה "ידנית", או לבחור בבדיקה אוטומטית במרווחי זמן קבועים, וכאשר התוכנה מזהה שינוי באחד או יותר מהנתונים שאחריהם היא עוקבת, היא מודיעה למשתמש, ומאפשרת לו לעבור באופן אוטומטי אל האתר, או ישירות אל הקטע שהשתנה.

אפשרות יעילה נוספת של התוכנה היא חיפוש באתר אחרי מילים מסוימות, כאשר ניתן גם לבצע חיפושים מורכבים בעזרת אופרטורים לוגיים (ו/או). את כל הכתובות אפשר לשמור בצורה מסודרת, ולמיין אותן לפי תיקיות.התוכנה מציעה ממשק צבעוני ויפה, והיא כלי שימושי לכל מי שרוצה להישאר תמיד בעניינים.

להורדה לחצו כאן
 
 

Magic Lines - זה כל הקסם

Magic Lines. ההתמכרות כלולה במחיר
 Magic Lines. ההתמכרות כלולה במחיר   
Magic Lines הוא מסוג המשחקים שמתיישבים לשחק בהם בבוקר, וכשקמים סוף סוף מהכיסא, אחרי "רק עוד משחק אחד", מגלים שכבר חושך בחוץ. זהו משחק מחשבה קלאסי, כדי לשחק בו צריך רק לדעת להזיז את העכבר וההנאה ממנו מובטחת.

לוח המשחק מכיל 81 משבצות (9X9), שבהן ממוקמים כדורים בצבעים שונים. מטרתו של השחקן היא לסלק את הכדורים הצבעוניים מהלוח, ע"י יצירת רצף של חמישה כדורים (לפחות) בעלי צבע זהה. ניתן ליצור את הרצפים במאוזן, במאונך או באלכסון, וככל שהרצף ארוך יותר, מקבלים יותר נקודות. בכל מהלך ניתן להזיז כדור אחד על גבי הלוח, ושלושה כדורים חדשים מצטרפים ותופסים שלוש משבצות נוספות.

את כל הזזות הכדורים צריך לבצע בחוכמה ובמחשבה לטווח רחוק: שחקן ש"יחיה את הרגע" ויבצע בכל תור הזזת כדור במטרה להשלים רצף של חמישה כדורים, יתקע עד מהרה עם לוח מלא כדורים ועם ההודעה המדכאת Game Over, לקול קריאות שבר ותדהמה שמשמיע המשחק. לוח המשחק צבעוני ואטרקטיבי, הקובץ קל משקל וההתמכרות כלולה במחיר.

להורדה לחצו כאן
 
Paint Shop Pro
גרסה 7.0 של העורך הגראפי. בגרסה החדשה נוספו, בין היתר, כלי ציור חדשים, אפשרות חזרה על פקודות ואפקטים שונים שאותם ניתן להפעיל על התמונות.

טריבלה
גרסה 1.86 של משחק הטריוויה הישראלי.

MicroAngelo
גרסה 5.00 של התוכנה, המאפשרת ליצור ולעצב צלמיות (אייקונים) בצורה קלה ומהירה. בגרסה זו נוספו כלי עריכה חדשים שונים. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by