ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: שודדי ים וקרפדות 

לחץ כאן: שודדי ים וקרפדות

 
 
האחים טבריה

שודדי ים פושטים על העולם, סמים וירטואליים פושטים על הרשת, קרפדות עם שתי ראשים מאיימות על בריטניה, והנורא מכל: אנשים שטוענים שללבוש סנדלים וגרביים זה נורמלי. אם אתם חושבים שהאינטרנט הזה לא כל כך מזעזע, תחשבו שוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צופי סטאר-טרק אדוקים, שסבורים שפיראטים זה משהו שהתחיל ברדיו ועבר לתוכנות מחשב, ישמחו ודאי לגלות שמדובר בתופעה עתיקה כגילה של בריטניה המושלת בימים, המכונה גם "שודדי-ים". עוד יותר משמח לספר שטרנד השדידה הימית חוזר, ובגדול, לאיים על נתיבי הסחר השלווים. כיאה לדור הבא של אנשי מקצוע מכובדים אלה, גם כאן חלה התקדמות טכנולוגית משמעותית, וכיום, כך ניתן לקרוא בעמוד הדיווח השבועי על שודדי הים, הם מגיעים בסירות מנוע, ומשתלטים על מיכליות ליד ניגריה.

הדו"ח מונה ביבשושיות את התקריות לאותו שבוע, ומפרט גם קואורדינטות, בשבילכם, מעריצי קפטן קירק, על מנת שתוכלו להגות בהן בקול, ולחשוב שאתם מכתיבים משהו חשוב מאוד לקפטיינ`ס לוג. אכן, מועיל ויעיל.

 
קראק וירטואלי. נשלח הישר לתיבת האי-מייל שלכם
 קראק וירטואלי. נשלח הישר לתיבת האי-מייל שלכם   
אין כמו לפתוח את הבוקר במנה הגונה של קראק, אותו סם אולטרה ממכר שפושה בקרב ילדי שיכוני העוני ברחבי העולם. אוקיי, להרגע, לא מדובר בדבר האמיתי, אבל אין ספק שמנה הגונה של קראק וירטואלי יכולה לעשות לכם את היום ולחמם את הלב לחבריכם. ובכן, אם עד היום חיפשתם איך לשלוח קראק וירטואלי ולא הייתם יכולים, מגיע האתר המשעשע הבא שמאפשר משלוח וירטואלי של הסם, בצירוף ברכת גמילה מעודדת.

הניווט פשוט למדי, ולא דורש התמצאות מסובכת מדי במרחב, הקיברנטי או המציאותי, כדי לשלוח לדילר ששוב מכר לך רחאת לקום בשקית, איומים מאיומים שונים, עם קצת "לבן ארקטי" בצד. אכן, ממכר.

 
קרפדה דו ראשית נוראית ואיומה. יהודים, הצילו
 קרפדה דו ראשית נוראית ואיומה. יהודים, הצילו   
אתה יודע שחתיכת ההומור הבריטי שלפניך מצויינת באמת, כשאין לך מושג מה בדיוק משעשע פה, אבל אתה כמעט מקיא מרוב צחוק. העמוד הבא, שעוסק בקרפדה דו ראשית אלימה, שאוכלת ילדים ומטילה אימה על גניה המוריקים של הממלכה, מעמיד באור בוהק למדי את התובנה הזו, על יסודות ההומור האנגלי.

מה שנראה תחילה כמו עמוד לא מהוקצע המכיל פרוייקט בטבע של תלמיד בית ספר עממי ברוצ`דייל, מתברר מהר מאוד כפיסת גאונות צרופה, שהמרחק בין מצבה הנוכחי ברשת להפיכתה למוקד עלייה לרגל, הוא בסך הכל טיפת המזל שחסרה לבריטים באופן מסורתי. טוב, חייבים להודות שזה לא רק מזל שחסר. אכן, גאוני ומופלא.

 
 
אנגלים בסנדלים וגרביים. מוזרים לאללה
 אנגלים בסנדלים וגרביים. מוזרים לאללה   
מקורו של הטרנד המסעיר הזה, גרביים וסנדלים - סנדלים וגרביים, הוא כפי הנראה, בבריטניה. ומה עוד אפשר להוסיף בנושא הזה? לתהות שוב עד כמה תמוהים הם, בני האיים הללו? לשאול את עצמנו אם יכול להיות שאנחנו המוזרים והם הנורמליים? כלומר, מישהו מהם חשב פעם מה הטעם ללכת בסנדלים, שהומצאו במיוחד כדי לאוורר את הרגל, אך במקביל לגרוב זוג גרבי צמר אלסטיות על כפות הרגליים? מה גורם להם לעשות זאת?

במחשבה שניה, זו כנראה שאלה טפשית למדי, שהרי אותם בריטים בדיוק מקפידים לשלוח את נבחרת הכדורגל שלהם להשתתף בכל טורניר חשוב, גם כאן, ללא כל סיבה או מניע נראים לעין. מוזרים האנגלים, מוזרים - אבל עד מתי? אכן, מסקרן ומטריד במידה.

 
רונלד רייגן. מתע-תע
 רונלד רייגן. מתע-תע   
במסגרת הפינה האידאולוגית שלנו, הבה נתפנה להביט בעוד מוצר אמריקאי שפג תוקפו: כוכב הקולנוע ונשיא ארה"ב לשעבר, רונלד רייגן, והגעגועים אליו. געגועים לרונלד רייגן, זה אולי הדבר היחיד שיכול להיות מגוחך ומזעזע יותר מגעגועים למרגרט תאצ`ר, שהחריבה לנו את המולדת בצורה כה יסודית.

הטקסטים השמרניים עד גיחוך שעוטפים את האתר בריריות השמנונית שלהם, רק מגבירים את תחושת הסלידה הגואה לנוכח העיצוב הדוחה והבוטה, ההמנון שמתנגן בכניסה, ובאנר התמיכה בצ`ארלטון הסטון, כוכב קולנוע מאוס לא פחות. "גוד בלס רונלד רייגן" הוא אתר עצוב, כי הוא מוכיח לנו שוב עד כמה רחוק יכול להגיע מוח מעוות. הוא יכול אפילו להלל את המדיניות הכלכלית של "הנשיא הטוב ביותר במאה העשרים". אכן, מתעתע.
 

קשה להאמין שדוקומנטים כאלה באמת קיימים על האינטרנט שלנו, אבל לבקשת רבים מכם, לא יכולים האחים טבריה להישאר אדישים, ולהלן קלאסיקה שתמיד נעים (נעים) לחזור אליה. הפעם מדובר במדריך מועיל ותמציתי, שנועד להקל על המורמוני המיוסר במאבקו העיקש באוננות. כמו בכל מדריך תאולוגי מכובד, גם זה מחולק לסעיפים, המסבירים באנגלית בהירה ופשוטה, כיצד בדיוק יש להתמודד עם "הבעיה".

אם "הבעיה" מתעוררת כשאתה במיטה, למשל - רוץ למטבח וחטוף איזו ארוחונת, אפילו אם אינך רעב. אולם, אין ספק שהעצה המצויינת ביותר שמורה לסוף המסמך, שם נכתב בפירוש, כי במקרים קיצוניים יש לקשור את היד החזקה למסגרת המיטה לפני התנומה, כדי למנוע אוננות מתוך שינה. אכן, קיצוני ומסעיר.

 
ההבדלים בין אורגזמה נשית לגברית. נסו ותיהנו
 ההבדלים בין אורגזמה נשית לגברית. נסו ותיהנו   
והפעם ביישום ש(אולי) יעשה לכם את השבוע - על ההבדלים שבין אורגזמה גברית לנשית. לא ממש מצחיק, אולי אפילו להיפך. אבל בכל זאת, יש בעמוד הזה סוג של קסם שקשה לעמוד על טיבו, אולי הגירסה האמריקאית החיוורת לעמוד הקרפדה הדו ראשית. נשמח לשמוע אם מישהו הצליח לצחוק.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by