ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האמת הנסתרת על נוטינג היל  

האמת הנסתרת על נוטינג היל

 
 
עוזי וייל

לריצ'ארד קרטיס, התסריטאי של 'נוטינג היל', התברר, ודווקא אחרי שצילומי הסרט הסתיימו, כמה קטן המרחק בין החיים לאמנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג`וליה רוברטס ויו גרנט ב`נוטינג היל`. כשאדם פשוט פוגש כוכבת (מתוך האתר הרשמי של נוטינג היל)
 ג`וליה רוברטס ויו גרנט ב`נוטינג היל`. כשאדם פשוט פוגש כוכבת (מתוך האתר הרשמי של נוטינג היל)   
לפני זמן לא רב, ידיד שלי צילצל בשמונה בערב, ואמר - זה סיפור אמיתי לגמרי - שהוא יוצא לארוחת ערב עם מדונה, ואולי הם יקפצו לדרינק אחרי האוכל. זה יהיה בסדר? "כן," אמרתי, "אין בעיה, אנחנו במילא בבית, אתה יודע, איך שייצא לך." סגרתי את הטלפון וסיפרתי על כך לאמה, חברתי לחיים. היא הנהנה, ושנינו חזרנו לעבוד בשלווה. אמרנו, אם היא תבוא, היא תבוא, לא צריך להקים מהומה.

אחרי כמה דקות, אמה עלתה למעלה. ניצלתי את היעדרה ומיהרתי לראי: השיער שלי עמד בצורה טפשית מאוד. שיטחתי אותו, וחזרתי מהר למכונת הכתיבה שלי, והמשכתי לעבוד.

לא הייתי צריך למהר, כי לפתע שמעתי מים זורמים באמבטיה - אמה חפפה את שיערה. ניצלתי את הזמן לעבור בחטף על פני כל הבית, ולסלק כל תמונה טפשית שלי. הלכתי גם לחדר השינה והחלפתי את הסוודר שלי, שבני התינוק הזיל עליו ריר.

אמה הגיחה מחדר השינה, וסירבה להודות שלעובדה שחפפה את שיערה היה איזשהו קשר למדונה. גירד לה בראש, זה הכל. ואיך העבודה שלי מתקדמת? "בסדר גמור."

בשעה שהיא ייבשה את שיערה, עברתי במהירות על אוסף התקליטים שלי, והעפתי את הסי.די. של ניל דיימונד, שהתנגן ברקע. החלפתי אותו ב"קראודד האוס". ואז בוואן מוריסון. ואז ב"אול סיינטס". בסוף ויתרתי לחלוטין וכיביתי את המוזיקה.

כשאמה ירדה בחזרה למטה, ראיתי שהיא החליפה את כל תלבושתה. "למה התלבשת?"

"שום סיבה."

"את יודעת מה," אמרתי, "גם אני מרגיש קצת לא נוח בבגדים האלה. אני חושב שאחליף אותם."

חמש עשרה דקות אחר כך שנינו היינו לבושים בחליפות נאות מאוד, גם אם ספורטיביות. ואז נתקפתי פאניקה לגבי אוסף הוידאו שלי. מה תחשוב מדונה אם היא תראה שאני מחזיק שני עותקים של "ארבע חתונות ולוויה" (הסרט הקודם שלי) ביפנית? וכמה זה יהיה לא נעים אם היא תראה שאני מחזיק עותק של "גוף ההוכחה", הסרט החצי-פורנוגרפי שלה? כל הסרטים הצרפתים האיכותיים זינקו לראש הערימה - אבל לא אלה שאולי אני מחזיק רק כי עמנואל ביאר מופיעה בהם בעירום.
 
בינתיים, אמה ערכה עיצוב פנים מחודש לכל הבית. שטיחים נעלמו. צילומים אמנותיים בשחור-לבן, שמזמן פינו את מקומם לציורים של בתי בת הארבע, מצאו את עצמם בחזרה על הקירות. שתי הספות בחדר האורחים הוזזו כך, שאף אחד לא יחשוב שאנו מבלים את מיטב שעותינו בצפיה בטלוויזיה. בשלב הזה הערתי את בני התינוק והחלפתי לו את הסמרטוט הרגיל שלבש למיטה לפיג`מה יפהפיה.

ואז חזרנו, בשלווה, איש איש למעבד התמלילים שלו. זה לא יהיה קול, אם מדונה תבוא ואנחנו נהיה עסוקים באופן אגבי ביותר בעבודתנו?

עבדנו עד שמונה בבוקר. ואז הלכנו לישון, מאוד נקיים, מאוד אסירי תודה על שהיא לא באה, ומאוד מתביישים בשקר שמאחורי הסרט הזה, "נוטינג היל".

את המאמר המלא אפשר למצוא כאן:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by