ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: סטיבן הוקינג נותן בראש 

לחץ כאן: סטיבן הוקינג נותן בראש

 
 
האחים טבריה

הידעתם שהפיסיקאי סטיבן הוקינג הוא גנגסטה ראפר מצליח? רוצים לשחזר את עשרת המכות בביתכם? האם הגודל באמת קובע? מה הייתם אוכלים לפני ההוצאה להורג שלכם? כל התשובות - ב"לחץ כאן", המדור שמביא את הצד האפל של האינטרנט עד למחשב שלכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם.סי.הוקינג וידיד. יו יו יו
 אם.סי.הוקינג וידיד. יו יו יו   
וידוי קצר: כשהתחלנו במדור הזה לצחוק על הפיסיקאי הבריטי המחונן, סטיוון הוקינג, כלל לא היה ברור לתחקירני האינטרנט הנועזים שלנו, שמדובר גם בראפר מוכשר וזועם. היום, כשמתברר שמאחוריו כבר עשר שנות פעילות ושלושה אלבומי היפ הופ ששובחו בידי המבקרים, אין אלא להתנצל בפני הטרוריסט המילולי הזה, אם.סי. הוקינג, ולומר בפה מלא - לא עוד לעג.

באתר הזה, שמוקדש לצד הפחות מוכר בחייו של האמן הקיצוני, תמצאו חדשות, תמונות, דיסקוגרפיה מפורטת, וקטעי סאונד להורדה, שמספקים תמונה כוללת של אמן מוכשר אך מקופח, שגאוניותו בתחום הפיסיקה האפילה שלא בצדק על כשרונו הנדיר באולפן ההקלטות. הפריצה הגדולה של הוקינג מגטאות הנכות המייסרת אל גטאות הראפ הקיצוני ביותר, היא ההוכחה הניצחת לכך שכל גמד בא יומו.

 
כנראה שלא ראיתם את הדברים מהזווית הנכונה עד כה, אבל אט-אט מתברר שעשרת המכות יכולות להיות גם דבר די מהנה. זאת בתנאי, כמובן, שאתה יהודי שובב ומחוצף, עם מעט מאוד שעות חשיפה לשמש, המצוייד בכמה מוצרים בסיסיים מחנות עזרי המעבדה הסמוכה, ולא חושש עוד מחרון אפו של אבא.

אם כזה הוא אתה, מספק העמוד החביב הזה דרך מצויינת לשבור את שגרת עשרת הימים שלפני פסח - המוקדשים בדרך כלל לנקיון, הלוואה ברבית והקזת דמם של ילדים נוצרים - על ידי שיחזור באמצעים ביתיים את השואה שהתרגשה אז על המצרים המלוכלכים ההם. יכה הברק באחים טבריה אם אין זה אחד מאותם מקרים בהם אתה משתוקק לאח בכור.

 
הגודל קובע? אתם אמרתם
 הגודל קובע? אתם אמרתם   

אם בימים החשוכים שקדמו לפריצת האינטרנט, נאלצו לא מעט נערים להתחבט בשאלה המטרידה: האם יש לי קטן או לא? האם אהיה מצליח ומקובל אצל הבנות או שלנצח אהיה בתול וביישן? אכן, דילמה. אבל כיום הדבר פשוט בהרבה. הקלקה פשוטה על הלינק הזה, תסיר סוף סוף את הספקות הקשים שמילאו את חייהם של חברי הסניף הישראלי של מועדון מעריצי סטאר-טרק, ותוכיח להם אחת ולתמיד כי אין להם מה להתבייש - האינטואיציה שלהם ביחס למידות האיבר שלהם עובדת נפלא.

בשאלון נבדקות גם דעותיכם ביחס לגודל איבר המין, הקשר בין האורך לתכונות האופי והאף שלכם, הזווית, וגם האפשרות להאשים את הגנטיקה. בחיי אימו של הצלוב - מי שכשל פעם אחת במבחן הסקס של נענע, לא יסבול כישלון נוסף!


 
 
אתם לא חייבים להיות הומואים. או שכן?
 אתם לא חייבים להיות הומואים. או שכן?   
לפעמים אין ברירה אלא להכיר תודה לכל אותם ארגוני נוצרים קוקואים, המרוכזים בארה"ב, ומקלים קצת על עבודתם של תחקירני המדור. קחו לדוגמא את האתר הזה, שמסביר מעל גבי עיצוב נעים וצהוב מרוח, שאתה לא חייב להיות הומו, אפילו אם אתה מרגיש כזה. יש גם עדות בגוף ראשון מפיו של ג`ייסון, בן 17 מאורגון, שמספר איך הוא "התגבר על הומוסקסואליותו", כלשון האתר.

"שנאתי להימשך לגברים אחרים", מספר ג`ייסון. "הרגשתי בודד ונרפה. עמדתי להפסיד במאבק". אבל סוף טוב הכל טוב. ג`ייסון לא מפנטז על גברים יותר. בזכות העזרה שקיבל, הוא מרגיש עכשיו טוב, תודה, הכל בסדר. אפשר להירגע.


 
המבורגר. אם אתם כבר הולכים למות, מה זה עד כמה קלוריות?
 המבורגר. אם אתם כבר הולכים למות, מה זה עד כמה קלוריות?   
בעמוד הזה יש באמת משהו מטריד, למרות שהוא לא מכיל ולו תמונה אחת. משרד המשפטים של טקסס, או מי שלא אחראי במדינה הנאורה ההיא על הוצאות להורג, קיבץ לרשימה אחת ארוכה, המכילה 230 שמות, את התפריט אותו ביקשו הנידונים מהשף המקומי לארוחה האחרונה שלהם. מה שנראה תחילה כמו משהו מגניב לעשות, אולי אפילו רעיון למשחק ניחושים חביב אחרי ארוחת הערב, מעורר קצת אי נוחות כשמדובר באתר רשמי של גוף ממלכתי, אפילו הוא טקסני.

ובכל זאת, לא באנו לשנות את העולם, ולכן, למסקנות: לאמריקאים האלה באמת יש תסביך עם המבורגרים, ולפחות בסקציה הזו, רוב הנידונים - מלבד אולי כמה אידיאליסטים, והפראייר שביקש תפוח, תפוז ובננה (קורנליוס גוס, אם אתם מתעקשים) - ניצלו עד הסוף את הסיטואציה המחייבת. בתיאבון.
 
ישו על הצלב. תנו לו במסמרים
 ישו על הצלב. תנו לו במסמרים   
והנה היישום שיעשה לרב רביץ את השבוע. במשחק הפלאש הקשה עד פלצות הזה, כל שעלינו לעשות, הוא למסמר את אדוננו ישו אל הצלב. אנחנו, לצורך העניין, היא כף יד האוחזת מסמרי 10 בין אצבעותיה, ומיידה אותן בלחיצת עכבר אל עבר המושיע המיוסר. כל פגיעה בחלקי הגוף הרלוונטיים, מקיזה מעט מדמו, המיוצג על ידי כוס תרעלה מדממת בתחתית המסך. אולם, שתי מכשלות עומדות בדרכנו אל תהילת הנצח. האחת - המושיע המחוצף לא מפסיק לנוע לרוחב המסך, משל היה לפחות רקדן ג`אז מודרני. המכשלה השנייה היא שורת קוד שטנית, המושתלת במשחק, ומזרימה בצורה עיקשת להכעיס דם טרי לגופו של הצלוב. בואו רק נאמר, שעבור מי שהזעם הקמאי טרם ניצת באישוניו, מדובר בחתיכת משחק קשה לפיצוח.


 
ולסיום, בונוס קטן, שיהפוך את חובבי הביזאר, הפיצה והאפיפיור לאנשים הרבה יותר מאושרים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by