ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וקחו את הזבל שלכם אתכם! 
 
 זבל זבל תרדוף   
 
רויטרס

מיקרוסופט הגישה תשע תביעות נוספות נגד ספאמרים ולראשונה גם נגד חברת אירוח שסיפקה שירותי אינטרנט לספאמרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית התוכנה מיקרוסופט הגישה תשע תביעות משפטיות חדשות כנגד ספאמרים ששלחו אימיילים בלתי רצויים וכנגד חברה המשמשת כמארחת של שירותי שיווק באימייל, כך מסרה יצרנית התוכנה ביום חמישי האחרון.

ביחד עם צרור התביעות האחרון, מסרה מיקרוסופט כי היא מעורבת עתה ביותר ממאה תביעות כנגד ספאמרים, 70 מתוך סך כל התביעות הוגשו בארה"ב. מיקרוסופט החלה בגל התביעות כנגד ספאמרים בשנה שעברה בניסיון לצמצם את התפשטות תופעת דואר הזבל הבלתי רצוי המשווק כל דבר הנע בין תוכניות להתעשרות מהירה ועד לתכשירים טבעיים להגדלת אברים מוצנעים.
 
 
מיקרוסופט מסרה כי היא הגישה תביעה בשבוע שעבר בבית המשפט העליון בוושינגטון כנגד חברת אירוח האתרים National Online Sales ובעליה ליבון גילספי, כמו גם נגד אנשים שהשתמשו בשירותיו, אשר הציעו שירותים "חסיני כדורים" לאלו המבקשים לשלוח ספאם.

את תגובתו של גילספי לא ניתן היה להשיג ואימיילים שנשלחו למשרדי החברה לא נענו עד למועד פרסום הכתבה.

אהרון קורנבלום, פרקליט של מיקרוסופט, אמר כי חברת האירוח, אשר הציעה מקום אירוח על שרתיה לאתרים ושירותי מייל, הציבה את מרכז העסקים שלה בסין כדי שיהיה קשה לסגור את האתרים של לקוחותיה.

"זו הפעולה הראשונה הננקטת כנגד חברת אירוח המספקת שירותים לספאמרים", אמר קורנבלום, "הם מספקים מקום מקלט לספאמרים כדי שאלו יוכלו להגיע לאנשים".

שאר התביעות שהגישה מיקרוסופט היו כנגד ספאמרים ששלחו אימיילים בלתי רצויים.

קורנבלום אמר כי ע"י הפעולות המשפטיות הללו, מנסה מיקרוסופט "לשנות את כלכלת הספאם" ע"י הפיכת משלוח הספאם לבלתי כדאי מבחינה כלכלית עבור הספאמרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by