ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אי-מייל מעולם המתים 
 
 just remember, death is not the end   
 
מערכת חיים ברשת

רוצים לוודא שהמילה שלכם תהיה המילה האחרונה? חברת אינטרנט ספרדית מציעה שירות משלוחי אימייל אחרונים לאחר המוות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גם אתם מהאנשים המרגיזים האלה שתמיד חשוב להם להגיד את המילה האחרונה? – חברת אינטרנט ספרדית מציעה ללקוחותיה הזדמנות פז לומר את המילה האחרונה: לשלוח אימייל אחרון שיגיע ליעדו לאחר מותו של השולח.

"רוב האנשים משאירים פתקים או מכתבים במגירותיהם או בקופסה ומקווים שמכתבים אלו יימצאו לאחר מותם. למעשה מדובר באותו הדבר, רק בגרסה אינטרנטית", אמר בראיון לסוכנות הידיעות AP אלברטו איריאטה, מנכ"ל Global Spectrum, החברה המפעילה את שירות האימייל האחרון.
 
 
לדבריו האתר פועל מאז חודש ינואר, אך מאז חודש יוני הוא תפס תאוצה. נכון לעכשיו יש לחברה 300 מנויים שלהם מספקת החברה אפשרות לשלוח ליקיריהם, חבריהם או ליריבים מרים שלהם אימייל אחרון, בצירוף תמונות או קובץ ווידאו.

החברה מציעה מספר תוכניות שונות, החל משירות חינמי שמאפשר משלוח של אימייל יחיד ועד לחברות לכל החיים שמאפשרת משלוח מספר בלתי מוגבל של אימיילים ומגה-בייטים לאחסון מידע שעולה כ-240 דולרים.

פרטיות הלקוחות נשמרת בקפידה והמידע שלהם מוגן תחת סיסמה אישית אשר אך ורק ללקוח יש גישה אליה. החברה שולחת את המיילים האחרונים של הלקוח לאחר שהיא מיודעת על דבר מותו ומוודאת כי אכן כך הדבר.

לקוחות החברה צריכים רק לקוות כי בניגוד אליהם, Global Spectrum תישאר באזור ותאריך שנים, כך שבבוא היום, אכן יגיעו מכתביהם אל הכתובת היעודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by