ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תובעת לעצמה את windows.co.il 
 
 
מערכת חיים ברשת

החברה הגישה תביעה כנגד אורן לוי אשר מחזיק בכתובת האינטרנט מאז שנת 1998; לוי בתגובה: "הם בריונים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט תובעת מאורן לוי, ישראלי המתגורר בארה"ב, את כתובת האינטרנט windows.co.il, אותה רכש בשנת 1998, כך מדווח היום אתר Ynet.

לא ברור מה גרם למיקרוסופט להמתין 6 שנים (בהן שייכת הכתובת ללוי) כדי לצעוק חמס, אבל לפתע במהלך חודש יולי, פנתה אליו החברה בדרישה להעביר לה את הכתובת לאלתר. לוי סירב, ולכן אילצה אותו מיקרוסופט לבחור באחת משתי האופציות הבאות: תביעה בבית משפט או הליך בוררות תחת חסותו של איגוד האינטרנט הישראלי. לוי הסכים להליך הבוררות מכיוון שהוא מקווה שסיכוייו יהיו טובים מעט יותר במסלול זה שבו ההחלטה תקבע על ידי מומחים לתחום, למרות ש"אי אפשר לדעת, כי במקרה הזה מדובר במיקרוסופט הגדולה", אמר לוי.

"על המחזיק בכתובת לדעת על סימני המסחר הרשומים והמוניטין של מיקרוסופט בהקשר ל-Windows", נכתב בכתב התביעה שהגישה מיקרוסופט. "...אין כל עדות לכך שהאדם המחזיק בכתובת קשור לשם של כתובת האינטרנט המדוברת או רכש סימני מסחר הקשורים אליה. לפיכך, ברור כי ללוי אין זכויות או אינטרסים לגיטימיים בכתובת האינטרנט הזו".

בתגובה אמר לוי: "אני חושב שמיקרוסופט יכולים להרשות לעצמם לעשות את מה שהם עושים בגלל שהם בריונים", טוען לוי, "גם אם יש להם סימן מסחר רשום על השם Windows, הסימן מתייחס לתחום מערכות ההפעלה ולא לכתובות אינטרנט. מלבד זאת, השם windows הוא כללי ואינו שייך בלעדית למיקרוסופט".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by