ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כך (לא) תעשו כסף מהיר באינטרנט 
 
 
מערכת חיים ברשת

עוד חברת אשראי בארה"ב קיבלה הצעה שאי אפשר לסרב לה."שלמו או שנפיל לכם את האתר", איימו ההאקרים במכתב רשום. החברה, כצפוי, פנתה לרשויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סחטנים מקוונים שיגרו מתקפת מניעת שירות (DDoS) כנגד חברת כרטיסי אשראי מובילה בארה"ב, לאחר שהחברה התעלמה ממכתב שדרש כי היא תשלם להם כסף או שאתרה יורד מהאוויר. דווח של אתר האינקוויירר.

חברת Authorize.net ספגה בימים האחרונים מתקפת מניעת שירות נרחבת במיוחד שהצליחה לגרום להפרעות זמניות בשירות לחלק מלקוחות חברת האשראי. אתר Computerworld מסר כי המתקפה כוונה ישירות כנגד שירות התשלומים של החברה.
 
מספר ימים לפני תחילת המתקפה, הגיע מכתב כופר (כן, כזה עם בול, ממש כמו פעם) שבו הובעה דרישה לתשלום סכום נכבד למדי כדי שהמתקפה כנגד האתר לא תצא לפועל. החברה, בתגובה, העבירה את המכתב לידי ה-FBI.

זו אינה הפעם הראשונה שחברת האשראי מוצאת עצמה תחת מתקפת מניעת שירות, אולם הפעם מדובר במתקפה גדולה במיוחד. נדמה כי בחודשים האחרונים פורחת תופעת הסחטנות המקוונת, ומומחים טוענים כי המקור לפריחה הוא בעיקר מכיוון המאפיה הרוסית, שהחלה, כך מסתבר, להתעניין באפשרויות החדשות שהרשת מציעה לה.

השיטה עובדת בדיוק כמו בעולם האמיתי: הסחטנים מציעים ללקוחותיהם המאושרים עסקה שאי אפשר לסרב לה, לפני ביצוע המתקפה. מי שלא מתפתה לעסקת חייו ומחליט שלא לשלם את המקבילה הווירטואלית לדמי חסות, ייהנה ממנעמיה של מתקפת מניעת שירות נבזית במיוחד, שתצא לפועל בדרך כלל בימים של מחזורים גדולים במיוחד. שיטה זו הופעלה לאחרונה באנגליה כנגד מספר סוכני הימורים שקיבלו איומים לפני שהאתרים שלהם הותקפו והופלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by