ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך עושה פורום? 

איך עושה פורום?

 
 
מיכל יפה

מריץ' ורץ' יוצא ריצ'רץ', מחתולה וחתולה יוצא מנהל פורום, מחמישה טבריינים וכיסא יוצאת נורה שרופה, ומכרטיסיה ופיצוציה יוצאת פחית קולה. השבוע בפורומים נכנס לעולם של שיבוטים גנטיים, ויצא בשן ועין (לא בהכרח מאותו יצור)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תנו לחיות פורום

``מגיל צעיר היו לי בעלי חיים שונים ומגוונים: פרת משה רבנו, עכביש ואפילו נמלים`` (איור: יעל בן-דוד)
 ``מגיל צעיר היו לי בעלי חיים שונים ומגוונים: פרת משה רבנו, עכביש ואפילו נמלים`` (איור: יעל בן-דוד)   
בשעה טובה התמנה מנהל חדש לפורום חיות בית, וצוות התחקירנים של השבוע בפורומים יצא לברר במי מדובר.

נתחיל בכינוי המשונה שבחרת לעצמך, פנינור. מה פשרו?

"מקור השם הוא שמן של בנותיי/חתולותיי ששמן פנינה ונור (אפשר למסור ד"שים??). החלטתי לא לקפח אף אחת והכינוי הוא השילוב של השמות של שתיהן".

כמה שנים אתה כבר בעסקי החתולים?

"מגיל מאוד צעיר היו לי בעלי חיים שונים ומגוונים, חלקם אף ביזאריים למדי: פרת משה רבנו, עכביש ואפילו נמלים שהצליחו לברוח - סליחה אמא! אבל מעל לשנה אני נאמן לשתי החתולות שלי".
 
מה יוכלו חובבי החיות למצוא בפורום?

"בנאום כתוב ונרגש לאחר בחירתי, המצוי בפורום תחת הכותרת `דבר המנהל` פירטתי את תוכניותיי לעתיד הקרוב. אפשר להכנס ולמצוא אותן שם, אבל בקיצור אומר שאני מתכוון להפוך את הפורום לפעיל, מעניין, ותורם יותר לכווווווווולם".

ולסיום, שאלה שתמיד העסיקה אותי - האם יש טיפוסי כלבים וטיפוסי חתולים, ואם כן, מה ההבדלים ביניהם?

"זו שאלה שבאמת התעסקתי בה בתקופה האחרונה. מי שרוצה לדעת את דעתי ודעתם של חברי הפורום בעניין מוזמן לפנות להודעה לכל איש יש pet שם מחכה לו תשובה מפורטת וגם משאל בנושא, אז בואו בהמוניכם".

נו, ואחרי הזמנה כזאת - לא נבוא?
 

ההודעות הטובות של השבוע

מנוי לקוקה קולה. טעם החיים? (איור: יעל בן-דוד)
 מנוי לקוקה קולה. טעם החיים? (איור: יעל בן-דוד)   
פורום הצרכנות שלנו אמנם צעיר למדי (בן חודשיים וחצי, מחר יומולדת), אבל כבר היום אפשר למצוא בו כמה הברקות שעשויות לשנות את חייכם הצרכניים לנצח. אחת מאותן ההברקות היא ההצעה של אגנוס (שעושה רושם שיש לו מנוי ל`השבוע בפורומים`) להתחיל למכור מנויים לקולה, וכך להקל על כיסם של המכורים. לא ירחק היום ונוכל לשמוע בפיצוציות משפטים כגון: "תנקב לי בבקשה שתי פחיות".
 
 
במסגרת שבוע סיפורי ילדים בפורום ספרות ושירה, הפציעו בפורום וילהלם ויעקב, הלא הם האחים גרים, לשתף את הפורום בצד הרגיש שלהם.

כמה טבריינים דרושים בשביל להחליף נורה? אם אתם חושבים שחמישה, אתם צודקים. אבל בניגוד לאמונה הרווחת, הסיבה שצריך חמישה טבריינים בשביל להחליף נורא היא לא כי אחד צריך להחזיק את הנורה וארבעת הנותרים מסובבים את הכיסא. רוצים לדעת מה הסיבה האמיתית? פורום ללא תוכן חושף את אחת מדיס האינפורמציות הגדולות ביותר בהיסטוריה.
 

פורומים חדשים

סידני .2000 גבוה יותר, מהר יותר, חזק יותר (איור: יעל בן-דוד)
 סידני .2000 גבוה יותר, מהר יותר, חזק יותר (איור: יעל בן-דוד)   
פורום ארץ וטבע. הפורום משותף לנענע ולאתר ארץ וטבע. אפשר למצוא בו פרטים וכן לשאול ולהתייעץ לגבי טיולים בארץ ובאזור (טורקיה, יוון, קפריסין, ירדן ומצריים).

פורום סידני 2000. מחר (שישי) זה מתחיל. משלחות כל המדינות יצעדו בסך וזאת תהיה פחות או יותר הפעם האחרונה בה הן יצעדו בנחת. יום למחרת ובמשך שבועיים הם יעבדו קשה מאוד בשביל להביא הביתה מדליה. גם המשלחת הישראלית תהיה שם. אולי המשלחת המבטיחה של כל הזמנים.

אם פעם שיא הפטריוטיזם באולימפיאדה הסתכם בזה שכשהגיע זמנה של המשלחת הישראלית העברנו לירדן בשביל לראות אם הם בדיוק משדרים פרסומת (מה שאכן קרה), הפעם, אומרים המומחים, אפשר בהחלט לצפות למדליות והפורום ילווה את הספורטאים בכלל ואת הספורטאים הישראלים בפרט במשך השבועיים הבאים עד לסיום המשחקים האולימפיים.
 
פורום טריוויה. חידוני הטריוויה תמיד היו באופנה, עוד לפני שקיבלו מיליונים בשבילם. אז מי שנהנה לפתור שאלות בלתי חשובות בעליל וגם לשאול שאלות כאלה, מוזמן לפורום בניהולו של כאמל, אחד מהמשתתפים הותיקים בפורומים, שכותב במכתב הפתיחה שלו "כמה פעמים ישבתם מול הטלוויזיה ועוד לפני שנשאלה שאלת מליון הדולר כבר פיצחתם בתרועה את התשובה וכל בני הבית מחאו כפיים ואמרו: "את/ה ממש גאון, למה את/ה לא הולך/ת להשתתף" ורק הדודה פשקוביצי (מאין לקוח השם פשקוביצי?) חזרה ושאלה "מה הייתה השאלה? מה הוא אמר?".

כולם מוזמנים, גם מי שלא יודע מי היתה פשקוביצי.

לתגובות: michaly@nana.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by