ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
משיח גם לא מטלפן 
 
 אלוהים עסוק כרגע, אנא השאירו הודעה   
 
רויטרס

חשבתם שאין דבר יותר מעצבן מטלפון מצלצל באולם הקולנוע? – כנסיות במקסיקו נעזרות בטכנולוגיה ישראלית במסגרת מלחמתן בסלולרים של המאמינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם חשבתם שאין דבר יותר מעצבן מטלפון מצלצל באולם הקולנוע, תחשבו שוב. כנסיות בצפון מקסיקו הכריזו מלחמה רבתי על הטלפונים הסלולרים של המאמינים שפוקדים את שעריהן ומצלצלים בזמנים הכי לא מתאימים בעולם.

ארבע כנסיות בעיר מונטריי החלו להשתמש בשעת התפילות בציוד לחסימת אותות סלולריים מתוצרת חברת התקשורת הישראלית Netline Communications Technologies. חברה זו קיימת מאז שנת 1998 ומתמחה בפיתוח מערכות סיכול אותות סלולרים, בעיקר לתעשיות הביטחוניות.
 
 
"לפני שהייתה לנו את המערכת, זה היה ממש לא נעים לשמוע מגוון של צלצולים במהלך דרשה או מסה חגיגית. אבל עכשיו זה שקט במשך 95% מהזמן", אמר בולמארו קארנזה, שמש בכנסיית הלב הקדוש במונטריי.

מתקני השיבוש מותקנים שתי קופסאות בגודל של רמקולים קטנים, האחד בסמוך למזבח והשני מעל הכניסה לכנסייה.

המתקנים מופעלים מעט לפני תחילת הדרשה וגורמים להופעת סימן "אין קליטה" על גבי צגי הטלפונים ל המאמינים הנמצאים באולם. בתום הדרשה מכובים מתקני השיבוש, והם אינם גורמים לנזק למכשירים הסלולרים.

"אנחנו מאמינים שאנחנו הכנסייה הראשונה במקסיקו שמיישמת את הטכנולוגיה הזו", אמר קארנזה. "אנו מקבלים כעת שיחות מכל רחבי המדינה מכנסיות שרוצות לדעת כיצד ניתן להתקין את זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by