ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מותק, הקונסולה התכווצה 
 
 נחשו מי זאת הקונסולה החדשה (מחברת סוני)   
 
צחי הופמן

חברת סוני לא מחכה לפלייסטיישן 3, ומוציאה את גרסת 2.5 - קטנה יותר, עם אפשרות למשחקי רשת (שלא תעבוד בארץ), והכול במחיר הישן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ישפאר הום-טק הכריזה היום בבוקר (שלישי) על מכשיר הפלייסטיישן 2.5, או בשמו הרשמי "שילדה K". האירוע שהתקיים סימולטנית בכל העולם, הגיע לאחר המון שמועות שהתרוצצו בשבועות האחרונים באתרי משחקים השונים.
 
גודל של מחברת (מחברת סוני)
 גודל של מחברת (מחברת סוני)   
הפלייסטיישן 2.5 הוא אמנם לא הפלייסטיישן 3 לו כולנו מצפים, אולם עדיין יש סיבה לחגיגה. קודם כל המכשיר עושה צעד אחד לכיוון קונסולת ה-XBOX ומקבל גם קישור פנימי לאינטרנט מהיר, מה שאומר, תאורטית, שאפשר להתחבר באמצעותו און-ליין למשחקים מרובי-משתתפים ברשת המשחקים של סוני.

לגיימרים הישראליים עוד מוקדם לשמוח - חברת ישפאר הום-טק לא מתכוונת להפעיל את השירות בארץ, "זה יותר שירות מטכנולוגיה" אמר מנהל השיווק של פלייסטיישן בישראל, איתן דרורי. "הפעלת השירות תדרוש הוצאת כספים רבים" הוא מוסיף. "נתח השוק באנגליה שם מופעל השירות תופס בסך הכל כחמישה אחוז, אם השירות היה פועל בארץ היו משתמשים בו אלפים בודדים".
 
 
אבל החידוש הרציני לו זוכה הפלייסטיישן הוא דווקא שינוי קוסמטי, המכשיר זכה לדיאטה רצינית והוא מקביל בגודלו למחברת A4(!). הוא שוקל כ-900 גרם לעומת 4 קילו ששקל המכשיר הקודם, ספק הכוח החשמלי הוצא מהאריזה הפנימית ועכשיו ניתן לחבר את המכשיר לכל מקור מתח חשמלי חיצוני, מה שאומר, כמובן, הכנה לשימוש ברכב בעתיד.

אם אתם חוששים שהמשחקים הישנים שלכם לא יעבדו על דור 2.5, אל חשש, בישפאר מבטיחים תאימות לאחור גם למשחקים ולאביזרים חיצונים. אולם מי שפינק את עצמו בחיבור מולטי-טאב או במעמד שולחני יצטרך לקנות אחד חדש. הסיבה לכך היא הצורה החיצונית של הפלייסטיישן החדש.

הפלייסטיישן 2.5 יימכר בישראל החל מנובמבר בדומה לאירופה ומחירו יעמוד על 1,169 שקלים, כמו מכשיר הפלייסטיישן 2 הנמכר כרגע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by