ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגל: עכשיו הדפדפן? 
 
 
מערכת חיים ברשת

האם הצעד הבומבסטי הבא של גוגל יהיה להתחרות ראש בראש עם האינטרנט אקספלורר ולפתח דפדפן משל עצמה? המומחים מאמינים שכן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העובדה שגוגל קבעה לעצמה כמטרה להתחרות ראש בראש עם מיקרוסופט אינה סוד. שאלת מיליון הדולר, או במקרה של גוגל, מדובר בסכום גבוה הרבה יותר, היא מה הדבר הבא שברין ופייג' ישלפו מהשרוול. אף אחד מהאנליסטים לא יודע לענות על שאלה זו בוודאות, אבל אין זה מונע מבעדם לפרסם תחזיות לגבי התוכניות העסקיות של גוגל, כאילו היו אסטרולוג מצוי לפני בחירות.

אחת ההשערות המובילות בקרב האנליסטים היא, שגוגל תצא עם תוכנת מסרים מידיים משל עצמה, להשלמת קולקצית התקשורת שלה, המכילה כבר את תיבת הג'ימייל ואת פורטל הרשתות החברתיות אורקט.

כעת, התחזית האקטואלית היא שגוגל תיכנס לאחת מהטריטוריות החזקות ביותר של מיקרוסופט, ותתחרה באינטרנט אקספלורר עם דפדפן גוגולי, כך על פי הניו יורק פוסט.
 
 
הרינונים החלו לאחר שגוגל גייסה שישה עובדים חדשים בעלי רקע עשיר, שיכול להתבטא בפיתוחו של דפדפן. מדובר על ג'ושוע בלוך, לשעבר אחד ממפתחי הג'אווה הבכירים ביותר בסאן, בארבעה מפתחים לשעבר בחטיבת אינטרנט אקספלורר במיקרוסופט וג'ו בדה, לשעבר המפתח הראשי במיקרוסופט של פרויקט Avalon.

פריט נוסף שמלבה את אש הספקולציות הוא "יום מפתחי מוזילה" שהתארח בקמפוס של גוגל בחודש הקודם. דפדפן מוזילה, שהוא דפדפן קוד פתוח, עשוי לעבור התאמה לדרישותיה הספציפיות של גוגל, כדוגמת שילוב אפשרות חיפוש בגוגל, התחברות לתיבת ג'ימייל והתממשקות לתוכנות גוגל אחרות.

האנילסט גארי סטין מ-Jupiter Research מסכם את תחזיותיו : "אני בטוח שאי שם שמסדרונותיה של חברת גוגל, מצויים הזרעים לצמיחתו של דפדפן" .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by