ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות התקליטים רוצות את לונגהורן לעצמן 
 
 אגרסיביות זה לא המשחק שלנו   
 
מערכת חיים ברשת

דרישות רבות יש לחברות התקליטים ממיקרוסופט - הן מצפות שלונגהורן תפתור להן את כל בעיית הפיראטים. מכיוון מיקרוסופט נרשם שיתוף פעולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות התקליטים בוחנות אפשרויות שונות ליישום טכנולוגיות הגנה מפני העתקה של קבצים בלונגהורן, מערכת ההפעלה העתידית של מיקרוסופט.

אתר Cnet מדווח כי חברות התקליטים הגדולות, שברובן הגדול מאוחדות תחת קבוצת EMI, מחברות מעין "רשימת דרישות" המיועדת להגשה למיקרוסופט. רשימה זו כוללת את הפיצ'רים השונים למניעת העתקה של קבצים ודיסקים המוגנים בידי זכויות יוצרים, שהן מצפות שמיקרוסופט תכלול בדור הבא של חלונות.

עד כה, התוכנה למניעת ההעתקה הגיעה לרוב בתוך דיסק המוזיקה עצמו, ולא תיקשרה טוב עם מערכת ההפעלה. זו הסיבה, לדעתן, שהגנות האלו נפרצות בקלות כזו גדולה.

הציפייה הנוכחית של חברות התקליטים היא, שמערך ההגנה יתחיל עוד ברמת מערכת ההפעלה. תיקוותן של החברות היא שבמערכת לונגהורן תהיה כבר מוכנה התשתית הטכנית לזיהוי דיסקים שמוגנים בזכויות יוצרים, וטכנולוגיה שתוכל למנוע, או להגביל, צריבה והעתקה.
 
 
בשלב זה הדיונים מתבססים, במידה לא מבוטלת, על ניחושים, הן לגבי טכנולוגיות העתיד והן לגבי התנהגות הצרכנים בשנים הבאות. גם תאריך יציאת הלונגהורן הוא עדיין מרוחק, אי שם בשנת 2006, כך שהדיונים הם בעיקר ברמה התיאורטית.

הדרישה המרכזית של חברות התקליטים היא שהלונגהורן תאפשר לטכנולוגיות שאינן טכנולוגיות של מיקרוסופט, להיות "שקופות" בעיני מערכת ההפעלה, ולתקשר איתה באופן הדוק, כאילו שהן נולדו במעבדות מיקרוסופט עצמן.

מצד שני, החברות מפחדות שמיקרוסופט תגרום למערכת ההפעלה להתנהג בצורה נוקשה מידי שעלולה להרתיע את הצרכנים, כך על פי מקור המקורב לדיונים.

מסתבר שגם מיקרוסופט חוששת מאגרסיביות, או לפחות ממראית עין של אגרסיביות. מקורות מוסרים כי רדמונד העבירה לחברות התקליטים את המסר שאין היא מעוניינת לתמוך בטכנולוגיות שעלולות להיתפס בעיני הצרכנים כטכנולוגיות אגרסיביות או רוגלות.

לא התקבלה תגובה רשמית ממיקרוסופט. הדיונים הרשמים בין תאגיד התוכנה לבין תאגידי המוזיקה עדיין לא החלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by