ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הישראלים חזרו עם הישגיקים 
 
 מימין: בקר, רוזנשיין, מושייב וקמבר   
 
מערכת חיים ברשת

ארבעת חברי המשלחת הישראלית לאולימפיאדה הבינלאומית למחשוב לנוער באתונה, חזרו לארץ להשוויץ במדליות כסף וארד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבעת תלמידי התיכון הישראלים שהשתתפו השנה באולימפיאדה הבינלאומית למחשוב לנוער, חזרו הביתה עם מדליות : מדלית כסף אחת ושלש מדליות ארד, כך מדווח עיתון ידיעות אחרונות.

עם המדליה המוכספת חזר יונתן מושייב מירושלים. עם מדלית ארד חזרו אמיתי קמבר מבית ספר גאון הירדן בנווה איתן, אורן בקר מתיכון ראשונים בהרצליה ויונתן רוזנשיין מתיכון גלילי בכפר סבא.
 
 
אולימפיאדת המחשוב לנוער מתקיימת מדי שנה, מאז שנת 1989, וזו השנה השמינית ברציפות שבה משתתפים באולימפיאדה נציגים ישראלים. השנה השתתפו בתחרות למעלה מ-300 משתתפים שהגיעו מ-81 מדינות.

בתחרות נדרשו המשתתפים לכתוב תוכנת מחשב בכדי לפתור בעיה לוגית סבוכה. השופטים בחנו את מידת ההצלחה של התוכנה בפועל, וכן את קוד המקור.

"זו הפעם הראשונה שכל חברי המשלחת זוכים וזה הישג אדיר", אומר ד"ר אבי כהן, המפקח על לימודי מדעי המחשב במשרד החינוך לידיעות אחרונות.

יחד עם זאת, מבט חטוף בטבלת הזוכים מראה כי בניגוד לאולימפיאדות אתונה האחרות, המארגנים של התחרות הזו ממש לא התקמצנו עם המדליות. לא פחות מ- 146 מהמשתתפים קיבלו מדליה בשביל להביא הביתה ולהראות לאמא.

בדירוג הכללי, יונתן מושייב, המוביל במשלחת הישראלית, הגיע רק למקום ה-31, והזוכים האמיתיים באולפיאדה היו נער בריטי שזכה במקום הראשון, ושני נערים סינים שלקחו את המקום השני והשלישי. אבל את מי מעניינים הנתונים היבשים האלו? אנחנו כאן כמובן רק בשביל החינוך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by