ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כל העולם יודע מה עשית בקיץ האחרון 
 
 
צבי טלית

איש אחד מצא במונית את כרטיס הזכרון של המצלמה של איש אחר – עכשיו כל העולם יכול לראות מה עשה איש אחר במשך 227 ימים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם למישהו היה ספק לכך שבעולם כמו שלנו רצוי מאוד להיות זהירים עם המידע האלקטרוני האישי שלנו, הבלוג I found some of your life (תרגום חופשי: מצאתי חלק מהחיים שלך) מהווה את ההוכחה הניצחת לכך שאולי בכל זאת צריך לשים לב לדברים.

את הבלוג מנהל אלמוני, שמצא לפני מספר חודשים, בנסיעת מונית בניו-יורק, כרטיס זיכרון של מצלמה שעליו 227 צילומים המתעדים שנה מחייו של אלמוני אחר. בפוסט הפתיחה של הבלוג, אשר עלה לרשת ב-26 ביולי, מסביר כותב הבלוג מעט על מהותו של הבלוג שאותו הוא מתכוון לנהל.
 
 
כותב הבלוג מסביר כי הוא עומד בעצם לשחרר כל יום, במשך 227 ימים, תמונה אחת שהייתה מאוחסנת על כרטיס הזיכרון שאותו מצא. כדי להוסיף עניין וצבע, מוסיף הבלוגר לכל תמונה תיאור מילולי של ההתרחשות המצולמת, כאילו היא עצמו היה שם והוא האדם שהמצלמה שייכת לו.

בכותרת הבלוג מוסברים הדברים בצורה הכי ישירה: "אתה אינך מוכר לי. כרטיס הזיכרון שלך אבד במונית. הוא עכשיו בידיים שלי. אני הולך לפרסם אחת מהתמונות שלך כל יום. אני גם אוסיף לזה תיאורים, כאילו אני הייתי אתה. אולי יום אחד תגיע לכאן ותדרוש בחזרה את חתיכת החיים שלך".

הפוסטים הראשונים ביומן הצילום\מציצנות הזה צולמו בטיול בעיר אמסטרדם, שם כיאות לתייר אמריקאי מוכה רעב נרקוטי, התפעל הצלם משיח מריחואנה מפואר ולא פיספס הזדמנויות צילום עם חברים על כל גשרון אפשרי.

פוסטים מאוחרים יותר מראים אירועים חברתיים שבהם מתועדים בעיקר מסיבות קולג' (לא פרועות בעליל) ובעיקר מפגשים חברתיים. נכון לעכשיו, אם יש תמונות מעניינות במיוחד, אז כנראה כותב הבלוג שומר אותן לאירועים מיוחדים.

כותב הבלוג, מחכה כאמור לבעלים החוקיים של כרטיס הזיכרון. בין אם מדובר בבלוג אותנטי, או בהמצאה יצירתית במיוחד, אין ספק שזה אחד הבלוגים המקוריים ביותר. בכל מקרה, שימו לב לחפצים שלכם, לעולם אי אפשר לדעת כמה יצירתי הבנאדם שימצא אותם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by