ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
צדק צדק תשדוד 
 
 בדרך לעוד לקוח מרוצה   
 
מערכת חיים ברשת

משטרת גרמניה עצרה עורך דין החשוד בניהול רשת פיראטית שהציעה שירות הורדות קבצים בתשלום. המנויים גם כן על הכוונת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת גרמניה עצרה ערוך דין בן 46 אשר הפעיל, ביחד עם שני אחים מטורינגן, שירות הורדות מהיר בתשלום שהציע ללקוחותיו מגוון עותקים בלתי חוקיים של תוכנות, סרטים ומשחקים. דווח של אתר הרג'יסטר.

האגודה הגרמנית לאכיפת זכויות יוצרים מסרה כי המשטרה הצליחה להנחית מכה קשה על קהילת ה-warez. הארגון מסר כי יש בידיו רשימה של למלעה מ-45,000 לקוחות אשר שילמו ביודעין כסף תמורת תוכן בלתי חוקי וכי הם עשויים לפעול משפטית נגד האנשים שברשימה בשלב מאוחר יותר.
 
 
העיתונים בגרמניה מדווחים היום כי החשוד העיקרי בפרשה, עורך הדין ברנרד ס. היה האחראי לכל הנושא הפיננסי ולניהול רשומות החברה. שלושת העצורים חשודים כי ניהלו מספר שרתים להורדת קבצים בהולנד, ארה"ב ורוסיה.

לקוחותיהם של השלושה שילמו באמצעות כרטיסי אשראי. תעריף ההורדות עמד על 15 יורו לשלושה סרטים או 135 יורו לחודש בשיטת הורד-ככל-יכולתך. בתפריט ההורדות הציעו השלושה סרטים חדשים שרק הגיעו לקלנוע ומגוון רחב של תוכנות ומשחקים. על פי המשטרה גרפו החשודים למעלה ממיליון יורו, כאשר רוב הכסף הועבר לחשבונות באיי הבתולה.

המשטרה עקבה אחר החשודים במשך מספר חודשים, לאחר שהאקר סקרן השיג גישה לשרתי הקבצים של החשודים וגילה פרטים רבים על דרכי הפעולה של הקבוצה ואת רשימת הלקוחות שלהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by