ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אתרי השבוע: מי שעולה ומי שיורד 

אתרי השבוע: מי שעולה ומי שיורד

 
 
הילה בקמן

הילה בקמן יצאה במסעה השבועי לטיול שאין לו התחלה ואין לו סוף: במעלית. התוצאות לפניכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כשהיא ביקשה ממני ללוות אותה לקומה השביעית, זה לא הפתיע אותי. אפילו קיוויתי שזה יקרה, מודה. כבר היה דיבור במשרד על אחת מקומה 7 שמפחדת לעלות לבד במעלית ומגייסת בני לוויה שישגיחו שהיא מגיעה אל יעד חפצה בשלום. לא שאלתי שאלות, והמשכתי אתה עד שנפלטה החוצה, מן הסתם בתחושת הקלה. ירדתי למטה, מלווה בחשיבות עצמית ומחשבות על הפחד ממעליות שפסח עלי.

החלל הקלסטרופובי, הנטייה שלהן להיתקע, והמוסיקה הצ'יזית שמזוהה איתן, הוציאו למעליות מוניטין מפוקפקים. אבל בצד הבעתה והדחייה, המעלית, על חללה הסגור, התלוי בין שמיים וארץ, מזינה את הדמיון ומשמשת קרקע פורייה לתרחישים אפשריים. הפעם, אני מזמינה אתכם להתלוות אלי למסע בין מעליות.
 
 
המעלית יכולה להיות מרחב פרטי לזמן שאול, שעשוי לזמן אירועים בלתי צפויים. היבט זה של המעלית עומד ביסוד הסרטים האלה.
 
 
לפעמים המעלית יכולה ממש להושיע. עם זאת, יש לזכור, שכשהיא מצילה אתכם ממצב א', היא עלולה לסבך אתכם עם מצב ב', ושאין לדעת איך תגמר נסיעה שנראה כי אין כיף גדול ממנה.
 
 
 
מצד שני, כדי לייצר כיף במעלית, תמיד אפשר לטפוח על הכתף של הנוסע היחיד ולהעמיד פנים שזה לא אתם או להציב שולחן כתיבה בקרבה ולשאול את הנכנסים אם קבעו אתכם פגישה, למשל. רעיונות להעביר גודטיים במעליות, לא חסר.

ואפרופו גודטיים, מה ראוי יותר מלקנח את המסע במשחק ממכר של סקס במעלית. אספו את המטבעות, חטפו את הקונדומים, שימו לב לכיוון המעליות והיזהרו מהמפלצת. שיהיה לכם סקס נעים ובטוח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by