ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ כאן: אמריקן טראש 

לחץ כאן: אמריקן טראש

 
 
האחים טבריה

והשבוע בלחץ כאן, ספיישל אמריקאי: החל מתספורות זוועתיות של ווייט טראש, דרך תיאוריות קונספירציה מקושקשות, ועד ישועה נוצרית ומגיני פטמות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התספורת שרצה חזק אצל הווייט טראש (בהשראת אלי אוחנה וז`אן קלוד ואן דאם)
 התספורת שרצה חזק אצל הווייט טראש (בהשראת אלי אוחנה וז`אן קלוד ואן דאם)   
יחד עם ימי הזוהר של אלי אוחנה וז`אן קלוד ואן-דאם בשעתו, חלפה גם תהילתה של אותה תספורת מזעזעת, שמורכבת משיער המכסה את העורף, ואפיינה את שני כוכבי העל בימיהם הגדולים באמת, כמו עוד די הרבה אנשים כעורים באייטיז. או כך לפחות נהגנו לחשוב.

האתר "מאלטס" - שזה שם של דגים קטנים, אבל גם כינוי לאותו חיתוך שיער שערורייתי, שמאפיין, מסתבר, רבים וטובים במגזרי הלואו-לייף והווייט-טראש הקיצוניים יותר של דרום ארה"ב, מפרט ומקטלג בתמונות ובמלל, את התופעה לסוגיה השונים. ממי כדאי להזהר? מהם תחביביו של כל בעל תסרוקת שכזה? מה היא הלהקה האהובה עליו? למי שתספורת עבורו היא יותר מסתם שיק חולף.

 
תערובת של אמונה דתית, חוסר איזון כימי במוח וטמטום מהסוג שמאפיין כה רבים מבני ארצו, הביא את האמריקני הזה להאמין כי עלה על משהו גדול באמת. לא גדול כמו "סטאר טרק 6 - המפגש", אלא באמת ובתמים, קונספירציה ממדרגה ראשונה. הבחור הזה טוען כי תו התקן ISO-9002 הבינלאומי משמש בידי ארבעה תאגידים מסתוריים ומרושעים ככלי להשתלט על העולם. באמת.

בתזה המנומקת שהוא פרוש באתר שלו, קופצים לביקור גם השטן, ישו, וכמה אייקונים חשובים נוספים, שכנראה נמצאים שם בשביל האמינות של הסיפור. למי שתו תקן עבורו הוא כבר הרבה יותר מסתם עניין של סמלים.
 
מגיני פטמות. בפעם הבאה שאתם מדממים בזמן ריצה
 מגיני פטמות. בפעם הבאה שאתם מדממים בזמן ריצה   
מגיני הפטמות (פטנט רשום בארה``ב מספר 5,743,272) הם ללא כל ספק ההתקדמות הטכנולוגית המשמעותית ביותר בשדה רפואת הספורט מאז רטיית הנחיריים, שהפכה בין לילה את רובי פאולר מברירת מחדל מעליבה לכדורגלן חצי מוצלח.

למי שלא מבין את המשמעות המלאה החבויה ברבדי הדבק של "ניפגארדס", מדובר בקץ לכאב המטריד בפטמות שלכם, שכל כך מציק בזמן ריצת האמוק השבועית אחרי בת השכנים החיוורת. בעמודים אלו תוכלו לראות את הפלא בפעולה, לקרוא הסברים המפליגים בשבחו, וכמובן, להזמין און ליין. למי שפטמותיו כבר מזמן מתפוצצות מציפייה.

 
 
קץ העולם קרב. ממיטב להיטי הנצרות הישנה והטובה
 קץ העולם קרב. ממיטב להיטי הנצרות הישנה והטובה   
בדרככם הנה, הספקתם מן הסתם לרחוץ במעיינות הזוהמה של האינטרנט. הרי הרשת הזו מלאה בתועבה, זבל, והרבה דברים שישחיתו את מוחכם לפני שתספיקו להבין מאיפה זה בא לכם: עוברים בבקבוק, ערומות, חיות בלייקרה, סקס, סמים - אפילו רוקנ`רול (שלא לדבר על האתר הרשמי של סטיבן הוקינג). ובכן, אתם יכולים להיות רגועים: עכשיו הגעתם לתחנת ההיטהרות הרשמית.

כאן מרוכזות מיטב עטיפות תקליטי הנצרות הישנה והטובה. החל בתעמולה מרושעת נגד פשע וסמים, וכלה בסוף העולם - זהו האתר האחרון שאי פעם תזדקקו לו בשביל כמה רגעי נחת ורגיעה מהבלי העולם הזה, שדורך ורומס ללא רחמים, חזקים כחלשים, שהרי כולנו שווים בעיני האל. למי שנצרות עבורו היא הפיתרון הלגיטימי היחיד.

 
זהו את השוקולדה
 זהו את השוקולדה   
בחיי האחים טבריה, מי לא אוהב ממתקים? כולם, כולל מתבגרים מחוצ`קנים, או מעריצי סטאר טרק, ויש שמועות שאפילו אליל המדור סטיבן הוקינג, למרות המגבלות המובנות, אוהב לנשנש איזה שוקולד פרה בין הרייסים שהוא דופק על כסא הגלגלים שלו.

לשכמותם, ועבור סוטי שוקולד אחרים, נוצר האתר החביב הבא, שנועד לבחון את יכולתו של הגולש בזיהוי חטיפי שוקולד שונים ומשונים, על פי בחינת תוכנו של האובייקט. למי שהתמכרות לסוכר עבורו היא לא רק דרך חיים, אלא גם תורה שלמה.

 
סטאר וורס, גירסת הטקסט. מי אמר שאין אנשים עם זמן מיותר באינטרנט?
 סטאר וורס, גירסת הטקסט. מי אמר שאין אנשים עם זמן מיותר באינטרנט?   
אולי לא שמתם לב, אבל למדור הזה יש גם משהו שנקרא "אידיאולוגיה". אנחנו לא מדברים כאן על התסריטאי שאומר לוויליאם שאטנר מה להגיד, אלא על משהו הרבה יותר עמוק שמניע את האדם. אחד מאותם עקרונות "אידיאולוגיים", הוא להזהיר אתכם מפני גופים ואיגודים של אמריקנים נמוכי מצח, רוויי שנאה, חסרי הומור, שמרנים ודוחים.

הקואליציה להגנה על אמריקאים היא דוגמה מצויינת. בעמוד הפתיחה, למשל, מתבקשים אזרחי ארה"ב להזין את המיקוד שלהם, על מנת לגלות מה הם סיכוייהם להפגע בהתקפת טילים צפון קוריאנית. אם יש אלוהים, מיסיסיפי תלך ראשונה.והנה היישום שיעשה לכם את השבוע. מי אמר שאין אנשים עם זמן מיותר באינטרנט? אחרי שאתם מתחברים, הקלידו starwars ולחצו אנטר. להתראות בפעם הבאה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by