ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יחי הפתק החדש 
 
 מתוך אתר החברה   
 
מערכת חיים ברשת

נמאס לכם לאבד את כל הפתקים שרשמתם? נסו את העט האלקטרוני של פגסוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחד האבסורדים הגדול בעולמנו הדיגיטלי ורווי הגאדג'טים הוא שפתאום נורא לא נעים לכתוב על נייר. יש בהיצע מחשבים שולחניים ומחשבים ניידים, טלפונים סלולריים ומחשבי כף יד, כך שלהוציא עט ופשוט לשרבט משהו על נייר, נראה פתאום מיושן ואנכרוניסטי.

מצד שני, כתיבה רגילה על נייר, היא תנועה טבעית ונוחה יותר מאשר תנועת ההקלדה עבור רבים מהאנשים. הדבר בולט עוד יותר כשמדובר בגרפיקה. יחד עם זאת, מי שמשתמש בשיטה הישנה, מפסיד מכל היכולות שהעולם הדיגיטלי מציע.

חברת Pegasus יוצאת עכשיו עם עט אלקטרוני חדש, הנקרא Mobile NoteTaker, שאמור, מחד, לשמר את חווית הכתיבה הרגילה, ומאידך, לשמור באופן דיגיטלי את כל המידע ששורבט.
 
 
בשוק קיימים כבר פתרונות שמציעים את אותו דבר, אולם בניגוד למחברות אלקטרוניות ולעטים האלקטרונית כדוגמת זו של לוג'יטק, במוצר של פגסוס, אין צורך במשטח כתיבה מיוחד.

המוצר מורכב משני חלקים: עט אלטרוני ורכיב זכרון. בעט יש דיו רגיל, ואפשר לכתוב בעזרתו על כל סוג של נייר. עותק וירטואלי של כל מה שקושקש על הנייר, נשמר ברכיב הזכרון.

נפחו של כרטיס הזכרון הוא של 2M, ויש בו מקום ל-50 דפים בגודל A4. גודלו של רכיב הזיכרון הוא 10.7 x 6.5 x 1.9 ס"מ ומשקלו 90 גרם. יש לו גם מסך LCD מונוכרומטי, שמציג את התמונה שנשמרת.

החסרון המרכזי של המכשיר הוא ההכרח להחזיק את רכיב הזכרון בצמוד לדף שעליו כותבים, וגם מחירו, 149 ליש"ט, לא מרנין במיוחד. יחד עם זאת, הצעצוע מציע לסטודנטים, מעצבים, וסתם לאנשים שיש להם נטיה לאבד פתקי נייר חשובים, אפשרות להמשיך להשתמש בשיטת הכתיבה מסורתית, ויחד עם זאת לשמור על המחשב, ולצרף לקבצים דיגיטלים את שירבוטיהם היקרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by