ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נוקיה שוב על הרגליים 
 
 
מערכת חיים ברשת

לאחר שאיבדה חלק גדול מנתח השוק שלה בשנה שעברה חוזרת נוקיה לתמונה ומציגה ביצועים משופרים ברבעון השלישי של השנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצרנית הטלפונים הסלולריים הפינית, נוקיה, מסרה כי תוצאות הרבעון השלישי עומדות להיות הרבה יותר טובות מהתחזיות המוקדמות, בעיקר תודות לנתוני מכירות שהיו גבוהים בהרבה מכפי שציפו אנשי החברה. דווח של ה-BBC.

ענקית הסללולר צופה כעת כי סך המכירות שלה ברבעון השלישי של שנת 2004 יסתכם ב-6.9 מיליארד יורו (8.4 מיליארד דולרים), וזאת בהשוואה להערכות קודמות נמוכות יותר.
 
 
מדובר בחדשות נחמדות במיוחד עבור נוקיה, אשר הפסידה בשנה החולפת מיוקרתה ומאחיזת השוק האיתנה שלה לטובת המתחרות השונות בשוק (ובראשן למוטורולה ולסאמסונג). העלייה במכירות בהחלט יכולה להיות מיוחסת לשחרורם של מספר דגמים חדשים לשוק.

בחודש יולי הודיעה נוקיה על נפילה של שמונה אחוזים בנתח השוק שהיא החזיקה לעומת השנה שלפני כן. החברה הודתה כי לא היו לה מספיק דגמים המציעים מצלמות, מסכי צבע וטלפונים מתקפלים (דגמי פנינה).

מאז יולי האיצה נוקיה את הקצב ושיחררה מספר דגמים חדשים, שהתגלו כלהיטים מיידיים. כמו כן חתכה החברה את מחיריהם של חלק מהדגמים.

"הבעיות לטווח הארוך לא נפתרו עדיין באופן כליל, אולם בטווח הקצר נראה כי נתח השוק של נוקיה נמצא בעלייה שוב", אמר מומחה הטלקום מייק פאלורנטה מבנק ההשקעות קרנגי. מחיר מנית החברה עלה ביותר משבעה אחוזים לאחר פרסום התחזית המעודכן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by